בפעם ה-32: אייאקס אמסטרדם אלופת הולנד!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏5/8/12.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שחקן יותר טוב מנארסינג לדעתי, אבל אני לא מכיר יותר מדי טוב את הקאדר ההתקפי שלכם בשביל לגבש דעה על מי מהשניים יותר מתאים לכם. למרות ששיחקו באותו תפקיד בקבוצת הלבבות, רק באגף אחר, מדובר בשני שחקנים שונים למדי.

2. c_web Member

טוב חברים, זה הזמן לקצת הימורים!

האלופה: PSV איינדהובן (כל שנה אני מהמר עליהם, מתישהו זה צריך לקרות)
    הסגנית: אייאקס
    מחזיקת הגביע: ויטסה ארנהיים (!)

יורדת בטוחה: פ.צ זוולה
    למבחנים על הירידה: ווילם II, ונלו

טבלה סופית:
    1. PSV
    2. אייאקס
    3. טוונטה
    4. פיינורד
    5. AZ
    6. ויטסה ארנהיים
    7. הראקלס
    8. רודה
    9. כרונינגן
    10. ADO דן האח
    11. אוטרכט
    12. הירנביין
    13. NAC
    14. RKC וולוויק
    15. NEC
    16. ווילם II
    17. VVV ונלו
    18. פ.צ זוולה

מוזמנים להמר כולם, מחר זה מתחיל!

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאות אתמול במוקדמות הליגה האירופאית:
    בולסלב - טוונטה 2-0
    ויטסה - אנז'י 2-0
    בוקרשט - היירנביין 0-1

חבל שויטסה עפה, אבל זה היה די צפוי שזה יקרה.

ידיעות על בוקר יום שישי:
    * אייאקס מקווה לסגור היום את הדיל על העברת אסאידי
    * האלופה לא מוכנה להעלות את ההצעה כדי לקרב את ארמנטרוס לעיר הבירה. לחלוץ השבדי עוד חוזה לעונה אחת.
    * היו דיווחים שתיאו יאנסן עומד לחזור לויטסה. אייאקס מכחישה.
    * יורדי לוקוקי נשאר בנתיים בקבוצה. הרבה קבוצות רוצות להשאיל את הקיצוני, אבל כרגע נראה שהשחקן נשאר באמסטרדם.

* יוריס מתהסן אמור לחתום בפיינורד.
    * אדם מאהר עדיין רוצה לעבור לקבוצה אחרת.
    * פטר ואן אויין, קשר בן 20 של פ.ס.וו יכול לחתום על חוזה חדש בקבוצה מאיינדהובן.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הניחושים שלי לעונה הקרובה:

אלופה: עם בלם נוסף לאייאקס יש קבוצה לא פחות טובה מפ.ס.וו
    הסגנית: פ.ס.וו או טוונטה
    מחזיקת גביע: טוונטה

טבלה סופית:
    1. אייאקס
    2. פ.ס.וו
    3. טוונטה
    4. ויטסה
    5. פיינורד
    6. AZ
    7. RKC
    8. היירנביין
    9. NEC
    10. הראקלס אלמלו
    11. כרונינגן
    12. רודה
    13. NAC
    14. אוטרכט
    15. VVV Venlo
    16. אדו דן האח
    17. ווילם טוויי
    18. Pec Zwolle

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אייאקס אלופה
    פ.ס.וו סגנית

AZ גביע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

6. itay7 Member

כל הכבוד על ההשקעה, אייסוקר זה פשוט מקום לא ייאמן, לא נראה לי שבשום שפה יש אתר שמרכז מידע איכותי על כ"כ הרבה ליגות...

האמת שהרבה שנים לא עקבתי אחרי הליגה ההולנדית, בגלל התקופה הרעה בזמן האחרון של PSV, אולי השנה אני לעקוב.

אחד הכשרונות הגדולים ביותר של פרו, הקשר ההתקפי אדיסון פלורס בן ה-18, סיכם בכרונינגן ויטוס לשם ביום שני. הייתה לו דווקא הצעה כספית יותר מפתה, עבורו ועבור אוניברסיטאריו, מקבוצה אוקראינית, אבל בגלל השם של כרונינגן כמפתחת כשרונות הוא הולך לשם. כרונינגן תשלם חצי מיליון דולר תמורת 40% מכרטיסו, שאוניברסיטאריו תישאר עם 10%, ו-50% שייכים (כמו שקורה יותר מדי בזמן האחרון) לאנשי עסקים.

7. Ajacied Member

1. אייאקס
    2. פ.ס.וו
    3. טוונטה
    4. פיינורד
    5. AZ
    6. ויטסה
    7. כרונינגן
    8. היירנביין
    9. רודה
    10.אוטרכט
    11. RKC
    12. הראקלס אלמלו
    13. NEC
    14. VVV Venlo
    15. אדו דן האח
    16. NAC
    17. ווילם טוויי
    18. Pec Zwolle

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/8/12
  8. Ajacied Member

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/8/12
  9. c_web Member

משחק משוגע במנדהמייקרס שבוולוויק מביא לקבוצה המקומית ניצחון ראשון במחזור פתיחה מאז ה 13.8.05 של עונת 05/06 שם הם ניצחו את ווילם II.
    ראיתי רק מקדה 50 וזה הרגיש לי כאילו ראיתי 4 משחקים, מה לא היה שם: מכות, טעויות שיפוט, שער שנפסל מנבדל, אדום, וסנסציה גדולה של RKC שמנצחת 2-3 את PSV.
    ואן בומל בספק עבירה של אדום קיבל רק צהוב, לנס היה צריך להיות מורחק אחרי שדחף שחקן ללא כדור (ובסוף לנס הביא לכך שראמוס הבלם של RKC הורחק בצהוב שני), ואן בומל שכל נגיעה שלו בכדור לוותה בשריקות בוז כבש את ה 3-3 בדקות הסיום, אבל הוא נפסל בצדק בגלל סטרוטמן אם אני לא טועה ש''הפריע'' לשוער המקומי במהלך זינוקו לכדור. וגם לא בטוח שלא היה פנדל על מטאבץ. ואני מזכיר ראיתי רק מדקה 50! השופט דיי איבד שליטה על המשחק הזה.

אמש ווילם II סיימה בתיקו 1-1 עם NAC בביתה.

איזו פתיחת עונה מטרפת... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_scrambles.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/12
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בחירה טובה מאוד של השחקן. אם יתאקלם ללא בעיות לחיים במדינה זרה, אני מאמין שהקבוצה ההולנדית שוב תעשה קופה יפה ועל הדרך גם תהנה ממנו כבר העונה.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שפ.ס.וו הפסידה זה לא כזה ביג דיל. קורה שבמשחק הראשון לא באים מפוקסים ומפסידים מול יריבה נחותה. לשמחתה של פ.ס.וו יש עוד 33 משחקים לתקן. העניין הוא שמרק ואן בומל פשוט גמר את המשחק בגלל שהשופט כנראה פחד להוציא לו אדום. מול זה הוא כן הוציא תוך דקה שחקן ר.ק.ס החוצה עם שני צהובים...

התופעה שנקראת 'מרק ואן בומל' יכול לדעתי לשנות את העונה של פ.ס.וו לכאן או לכאן. אני לא יודע מה יקרה אם הקפטן ממשיך בהתנהגות המכוערת שלו במגרש. יותר מזה, נראה שואן בומל נותן גם תמיכה ששחקנים אחרים מאבדים את העשתונות. אתמול זה היה למשל קווין סטרוטמן שלא פעם גידף את השופט. שופט אחר לא היה מקבל את זה.

אם אני עכשיו קובע שפ.ס.וו לא תזכה באליפות אז אני מאד מאד נאיבי. מה שכן, יש לקבוצה הזאת בעיה בהגנה וזה לא מהיום. בכדורגל עדיף לשחק על 0-0 מאשר לקוות שבכל משחק מבקיעים...בלי הגנה טובה פ.ס.וו לא תזכה באליפות. שוב, מדובר בסה"כ במשחק אחד, אבל אתמול כבר דיברו על זה שפ.ס.וו מקשה נגד קבוצות שלא ירצו לצאת קדימה. היות שרב הליגה תשחק בצורה הזאת נגד פ.ס.וו אפשר להניח שהיא עוד תאבד הרבה מאד נקודות דווקא נגד קבוצות כמו ר.ק.ס

היום נראה מה הטוענות לכתר האחרות יעשו. פיינורד פותחת את העונה באוטרכט (13:30 שעון ישראל), טוונטה מארחת אחרי זה את כרונינגן וב-17:30 שעון ישראל נראה את המפגש המרכזי בארינה כשאייאקס מארחת את AZ.

12. ToonTastic Member

ניוקאסל סיכמה עם אייאקס על העברת ורנון אניטה תמורת 8 מיליון יורו.
    איך הבחור?

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מוכרח לומר שאני שומע את השם הזה בפעם הראשונה, אבל אלטידור נראה אדיר. עכשיו אני רואה שהוא כבש 20 שערים ב52 משחקים בעונה שעברה. הגול השני שלו מדהים, מהלך חבל על הזמן. זה נראה טוב מבחינת אלקמאר.

14. c_web Member

זה נראה טוב עד שמגיעים לדקות הסיום במשחק חוץ ולא משנה באיזה עיר בעולם.
    תיקו שיקף לדעתי, לפני המשחק רכשתי תוצאה כזאת. קצת מרגיש פספוס שאלטידור החמיץ בסנטימטר את השלישי וגם בירנס היה יכול לעשות את זה לפניו, אבל באותה מידה המשקוף שלהם היה גם קרוב.

אלטידור ענק, אני מאוהב בילד המגודל הזה. רק שישאר פה כמה שיותר.
    מרסליס עשה המון חורים באגף שלו בחצי שעה האחרונה ושם הגיע הגול, היה יותר מידי רך משום מה.

הזכיר קצת את המשחק בעונה שעברה שהובלנו 0-2 אחרי 20 דק' ונגמר 2-2 משיוויון דק' 83...

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/12
  15. AFCA Member

סה"כ זו תוצאה סבירה, בהתחשב בנסיבות.

פלוסים: למרות שחקנים לא מרשימים מדי ההתקפה נראית לא רע, לפרקים משחקי הצירופים מאוד יפים ועוזרים לפתוח את ההגנה. סיגטורסון לא חד עדיין כמו לפני הפציעה בעונה שעברה אבל הוא מראה סימנים של קאמבקים. סאנה הבחור החדש עם הרבה כשרון ברגליים וכבר הראה קצת ממנו היום. לוקוקי דווקא מפתיע אותי לטובה גם בהזדמנויות שקיבל שנה שעברה, כנראה עדיף על אבאסיליו. שאונה לא רע מעמדה שהוא לא צריך להיות בה, לא הבנתי למה הוא יצא במחצית ולא דה יונג או סררו.

מינוסים: ההגנה מין הסתם, כל אחד מהרביעייה אכזב. VDW כרגיל משוטט, חוסר הבנה בסיסית של המשחק וכל הזמן משאיר חורים מאחריו, אולי הגול יגרום למישהו לשים עליו כסף.. את ואן ראיין אני לא מאשים, הוא לא צריך לשחק כבלם בטח לא כבלם שמאלי, התגובה של הקהל לחילוף של בלינד אומרת הכל, אפילו בקאדר הלא מרשים של המגנים השמאליים שלנו הוא צריך להיות בתחתית הרשימה.. אלדרוירד היחיד ברביעייה שציפיתי ממנו למשהו וגם הוא מאוד אכזב. גם דה יונג וסררו האנמים אכזבו.

טוב שזה קורה עכשיו, סה"כ למרות הבעיות הגדולות והברורות לעין יש גם דברים חיוביים, ווינגר(אסאידי)+בלם להרכב, חלוץ לספסל ואם אפשר כבונוס לסדר לנו אפילו מגן שמאלי ומבחינתי אנחנו לא נופלים מ PSV

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/12