בפאנה בפאנה חוזרים!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Obafemi, ‏26/5/10.

1. Igi Member

אני לא יודע איך לאכול את זה שמסיללה לא קיבל דקות היום. אני מקווה שזה בגלל שזה בסה"כ משחק הכנה והוא יפתח בבתים.

2. N כמוני Member

בשבילך תופים ודרבוקות תורמים לאווירה, בשביל הדרום האפריקאי זאת הווזלה. נמאס מכל ההתנשאות הזאת מעל הדרום אפריקאים.

3. gonzo18 Member

חאלס כבר עם ההתיפיפות הזאת. שחקנים בקונפדרציות התלוננו שהם לא שומעים אחד את השני ולא מצליחים להתרכז במשחק בגלל הרעש המעצבן הזה. בשנה שעברה חשבתי שאני אקבל דלקת באוזניים בגלל הדבר הזה, אתה רוצה לשמוע את השדרים, את הקהל, זה הורס חצי מהאווירה של המשחק. הם רוצים לנגן על הכלי המעצבן הזה? שיילכו למועדונים או לרחוב,אנערף,רק שיעיפו את זה כבר ממגרש כדורגל. מה השלב הבא? כול אוהד יכניס גיטרה חשמלית, גיטרת בס, תופים, קלידים, חצוצרה ומגבר מרשל לאיצטדיון ויעשה לנו הופעת רוק באמצע המשחק?

4. N כמוני Member

אז בואו נאסור על זמבורות. בואו נעצור מאוהדי ליברפול לשיר: "לעולם לא תצעדי לבד", אולי נפסיק לשיר מי שלא קופץ צהוב. כך בדרום אפריקה רואים משחקים. מי אתה שתחליט שזה לא טוב לך?
    ובעיניין מסיללה. אני לא בטוח שזה רע לחיפה שהוא לא ישחק במונדיאל. כרגע נראה שההגנה של חיפה מתפרקת, כך שעדיף אולי שהוא יישאר בחיפה.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם אני לא טועה מסיללה לא שותף (או לא פתח) באף משחק הכנה, בהתחלה זה הוצג (בארץ) בתור מנוחה או בדיקת מחליפים, עכשיו זה נראה לי כבר משהו שהוא יותר מזה.

ונראה לי שמיציתם את עניין הווזלות, כל צד אמר את דברו, אף אחד לא מסכים עם השני, next

6. gonzo18 Member

אתה שמעת פעם שחקנים מתלוננים בגלל הדוגמאות שנתת? הרעש הזה מעצבן והוא מפריע לשחקנים להתרכז במשחק ולשמוע אחד את השני. לא אני המצאתי את זה , שחקנים ששיחקו בשנה שעברה בגביע הקונפדרציות אמרו את זה. וכן, זה מפריע לי ואני מתאר לעצמי שלעוד מיליונים של צופים שרואים את המונדיאל בטלויזיה.
    צודק לירן,אני חושב שהדיון בעניין הווזילות מיצא את עצמו. בכול מקרה פיפ"א לא עשתה עם זה כלום אז חבל על הזמן שלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏6/6/10