בעיית השיפוט - מה עושים עם זה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י King Kenny, ‏6/5/07.

1. Engel Del Madrid Member

נכון, כל הקבוצות סובלות מטעויות שיפוט קריטיות אבל אין מה לעשות!
    טעויות שיפוט זה חלק מהמשחק אין מה לעשות..

אבל... שופטים שטועים באופן עיקבי כמו פרז בורול, מדינה קנטלחו, מוניז פרננדז, יונדיאנו מאלנקו, איטורדה גונזאלו צריכים להיות מושעים מהליגה!!!!!!!!

אני אומר שצריך להשאיר שופט אחד חח וזה מרקוס מרק!

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל טעויות שיפוט הן חלק מהמשחק, לא? שישאירו אותם, הם מוסיפים צבע לליגה הספרדית. הם הסיבה לכך שנשרק לחובת ריאל מדריד פנדל בדקה ה-87 שלא היה ולא נברא, שגורם להתלהטות יצרים בקרב שחקני ריאל מדריד והם נורא רוצים להבקיע שער נוסף בדקה ה-88.

נו, באמת. שיטוסו לי מהעיניים ושיתנו למכונות לעשות את העבודה טובה יותר.

3. Riki Member

אבירם, אתה נשמע לפתע כמו קטלוני ממורמר.... העברת לצד האפל של ספרד ולא ידעתי ?!

וכן בטח, זאת קנוניה גדולה ששופטים הולכים לטובת ריאל, בלה בלה בלה... לא נמאס מהתסריט הנטחן הזה ?

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם נתתי דוגמא על ריאל מדריד, כי הגבתי למישהו שהוא אוהד ריאל מדריד. אם הייתי מגיב לאוהד של סביליה, זה היה נראה בדיוק אותו הדבר:
    העיקרון שלי היה נשאר אותו הדבר - אם השופטים לא מסוגלים לחולל צדק במשחק כדורגל, אז שיוחלפו בידי המצלמות.

5. Ampelmann Member

אני מצטט כדי שכל מי שקורא את הדיון יקרא את ההודעה הזו פעמיים.
    תשמע, אני קורא ברצף כמה הודעות שלך...כל שורה בונבון! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    להסיר את הכובע...

כבר מזמן טענתי שהגיע עת הטלוויזיה בכדורגל. שני הקוונים ישבו מול מסך במקום להתעוצץ ולהתרוצץ על הדשא, שופט רביעי ישב מול מסך הטלוויזיה ויכריע בעזרת הילוכים חוזרים על עבירות ורגעים מחלוקתיים (ונוסיף כאן כמובן גם את כל הקטנות, היריקות, הנגיחות ושלל ירקות אחרים שתמיד רואים בטלוויזיה מבלי שהשופט קלט שיש פה מקום לכרטיס שחור) וכמובן, אמצעי שיקבע מתי הכדור עובר את קו השער או כל קו אחר במגרש.
    יש מקום לטכנולוגיה. היא לא תשנה את המשחק כמו שחלק מכם מפחדים. היא לא תשפיע על אופי הכדורגל, היא פשוט תעשה את הצדק שהשופט לא תמיד מסוגל לעשות. היום יש את היכולת לשפוט שיפוט הוגן יותר!

ומילה אחרונה, בכדורסל, שלא כמו בפוטבול, השופט לא רץ למוניטור, אלא מסתייע בחברי המזכירות שפועלים בזריזות ראויה לציון (הרבה יותר זריז מלרוץ לכוון כש-22 שחקנים צועקים מסביבך).

6. King Kenny Member

מן הסתם, בכדורסל המגרש הרבה יותר קטן מכדורגל ככה שהם רק צריכים להזיז את העיניים מצד לצד ולא לרוץ כמו הקוונים.

7. Ampelmann Member

Ney....פשוט יש להם מספר מסכים משלהם והם כבר עושים את העבודה