בעיות פוריות? לא בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏5/12/04.

1. john terry Member

לפי השמועות הסיבה שיש כ"כ הרבה שערים בגרמניה היא בגלל שלפני מס' שנים חלה סערה ציבורית על צורת המשחק הפחדנית שקיימת בגרמניה בכל הקבוצות והם קיבלו הוראה מיו"ר ההתאחדות הגרמנית דאז לשחק בצורה פתוחה יותר והתקפית מאוד כדי שהעניין יחזור לליגה

2. Deutschland Member

אני חושב שאתה צודק, כל העולם ידע שגרמניה משחקת הגנתי, משעמם, והחליטו לשנות את זה...

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי השמועה?! מזה פרשת אונס?

איזה בולשיט.

4. BOSS Member

מה רע בהגנה? אני אוהב הגנה יותר מהתקפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. john terry Member

זה לא בולשיט
    זו שמועה מהסיבה הפשוטה שאנשים מכובדים מצמרת הכדורגל בגרמניה לא יצאו בהצהרות על דברים כאלה בפומבי, הם מעדיפים לשמור על זה בחדרי חדרים .
    אם אתה רוצה אתה מוזמן לבדוק את העניין בכך שתשווה בין העונות האחרונות בליגה הגרמנית לבין העונות לפנים 10 שנה בערך ותראה את ההבדלים לבד.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשנים האחרונות אני רואה כדורגל מזוויע מצד גרמניה.

7. sela1 Member

אני אישית אוהב הגנה ואוהב את הכדורגל הגרמני כמו שהוא היה נראה לפני כמה שנים.
    העובדה שהם לא משחקים כמו שהם שיחקו לפני כמה שנים היא המיעוט בזכיה בתארים בזמן שהקהל מרבה יותר לבוא למגרשים.
    עכשיו בואו נמצא היגיון, קבוצות גרמניות לא מצליחות באירופה ובכל זאת בא יותר קהל מבעבר?! עובדה מוזרה אך נכונה..
    יש סרט שנקרא: "עולם מוזר עולם אכזר" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx

8. BOSS Member

"הגנה מביאה תארים, התקפה מביאה קהל."

כמה נכון. זה ההסבר הקצר והקולע בול.

9. sela1 Member

המשפט הזה נלקח מהאנ בי איי, ובכל מקרה הוא נכון.

10. Barcik Member

זוהי שטות מוחלטת שכל עולם הכדורגל סובל ממנה.
    מי לעזאזל קבע שהגנה אפקטיבית יותר מהתקפה? בולשיט, בולשיט מוחלט. פשוט שטויות. לשניהם יש את היתרונות והחסרונות שלהם, ובסופו של דבר הם מתאזנים. זה שיוון, למשל, זכתה בגביע אירופה לא אומר שבונקרים הם המתכון - אם זה מראה על משהו, אז אפשר רק לקבוע שמשחק ההתקפה באירופה נחלש. תשים עכשיו את ברזיל מול כל קבוצה, בונקר או לא בונקר, ואני חותם לך שאלופי העולם מנצחים בקלות. הם פשוט טובים יותר. אבל, במקום לשפר את ההתקפה, כולם מתבכיינים כמה המשחק ההגנתי נוראי ומנסים לעקוף אותו בשיטות לא הוגנות.

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת עשינו נאחס לבונדסליגה. לאחר 33 שערים ב- 9 משחקים בשבוע שעבר (כמעט 4 שערים למשחק) השבת בינתיים 15 שערים ב- 7 משחקים.

12. bensror Member

מה זה השטויות האלה שההתאחדות שלחה מכתב שישחקו התקפי ?? מישו שואל אותם בכלל איך לשחק ?? ואם קבוצה שהשאיפות שלה לעונה זה להישאר בליגה ובגלל זה היא משחקת בונקר ?? אז ההתאחדות תעיף אותה מהליגה ?? שטויותת כל קבוצה זכותה לשחק איך שבא לה והיא לא צריכה לשאול אף אחד ולא לתת לאף אחד דין וחשבון..

13. rami87 Member

שאלה מעניינת שהרבה אנשים ניסו למצוא לה תשובה ולא כל כך הצליחו.
    להגיד שההתאחדות שלחה מכתב לפני כמה שנים כדי שיתחילו לשחק התקפי, ולהגיד שהגולים האלה הם בגלל הזרים שנכנסו בשנים האחרונות זה שטויות, כי הבונדסליגה מובילה את הליגות הגדולות באירופה מבחינת ממוצע שערים למשחק כבר 17 שנים ברציפות.

בעונה שעברה הובקעו בבונדסליגה 2.97 שערים למשחק. 2.67 בספרד ובאיטליה, ו- 2.66 באנגליה. רק 2.33 בליגה הצרפתית.

מצד שני, לא רק שהבונדסליגה מובילה תקופה לא מבוטלת, הליגה הצרפתית משתרכת הרחק מאחור כבר שנים רבות, זאת אומרת שיש איזשהי מגמה בעניין.

האם בבונדסליגה משחקים יותר התקפי מבליגת אחרות? כנראה שלא.
    האם החלוצים בבונדסליגה יותר טובים? אני לא חושב.
    האם השוערים בגרמניה יותר גרועים? אין סיכוי. בגרמניה יש כמה מהשוערים הטובים בעולם (אנחנו מסתכלים פה לאורך 17 שנה)
    האם המגינים בבונדסליגה גרועים יותר? יכול להיות, אבל קחו בחשבון שגם כשהקבוצות הגרמניות עשו בית ספר לכל אירופה בגביעי האלופות, אופ"א וגביע המחזיקות (וזה בלי לפרט את ההישגים של הנבחרת הגרמנית באותם שנים) המצב היה אותו מצב.

פרשן אנגלי אמר פעם שזה קורה בגלל שהמשחק באנגליה מתנהל בקצב הרבה יותר מהיר, והחלוצים מתעייפים ומאבדים ריכוז כשהם ליד השער. נשמע הגיוני. אבל אותו פרשן גם טוען שבאנגליה קצב המשחק מטורף ובספרד הוא איטי. למרות זאת מובקעת בשתי הליגות אותה כמות שערים.
    ואם זה באמת נכון, איזה קצב משחק צריך להיות בצרפת כדי להצדיק את התאוריה הזאת?

אבל העובדה היא שכל אוהד בבונדסליגה שהולך למגרש רואה 3 גולים באותו אחר צהריים. ואם הוא לא, מקבל פיצוי הולם במשחק הבא.

14. TariboWest Member

גם אני אוהב לראות חטיפות כדור, גליצ'ים מוצלחים, הרחקות מהקו והתאבדויות ברחבה סטייל אהוד כחילה בדיוק כמו שאני אוהב לראות פריצות של יניב קטן ומתפרצות של באדיר.

15. Deutschland Member

גם אני אוהב משחקי הגנה והתקפה כאחד. בגלל זה ששואלים אותי למה אני אוהד את גרמניה לא קשה לי כל כך לענות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx