בני סכנין 2007/08: סוגרים עונה עם 2-1 על בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Mamadu, ‏6/7/07.

1. Chievo Member

כעת אין ידיעות שלויטה מקושר לקבוצה, בניגוד לאלמדון שמועמד להצטרף בהשאלה, לדעתי אם יצטרף אלינו זה יהיה טוב לו למכבי חיפה וסכנין

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/07
  2. AC Milan lover Member

כמו שאמר אבו אלעבע וsergio ramos4 שאלמדון לא שהוא לא טוב אלא שהוא לא קיבל את ההזדמנות שלו במכבי כשהוא קיבל את ההזדמנות הוא היה טוב , חוץ מזה שהוא צעיר ומוכשר ויותר טוב ממאיר כהן הזקן הקפטן שלנו .

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסכנין אומרים שאלמדון לא בתוכנית שלהם, ומועמדים הם יניב מזרחי או שוער זר.

4. Chievo Member

משחק האימונים בין סכנין להכח ר"ג הסתיים בתיקו שתיים, סניוני (או סמיוני, לא בטוח) שיחתימו אותו כבר, מאיר כהן שיעיפו אותו כבר (או להשתמש בו כדי לחמם את הספסל).

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט מצחיק המאיר כהן איך שהוא עושה בושות לעצמו, שיעזוב כבר .

6. לא מצאתי כינוי Member

מסכים איתכם לחלוטין. אחד הבני אדם הכי פתטיים שקיימים. יום אחד הוא הסמל שלכם, מייצג את ה"דו קיום" בין ערבים ליהודים בסכנין, מספר עד כמה התחבב על העיר ועד כמה הוא אהוב כאן. יום אחרי זה הוא בוכה על המשכורת שלו, על זה שרוצים להביא שוער אחר, וכו' וכו'. ככה זה במשך החודשים האחרונים. בן אדם מצחיק.

7. hai Member

.בני סכנין עשתה טעות שהיא שיחררה את סאני הוא שחקן טוב אשר היה יכול לעזור לה מאוד העונה אומנם הוא איטי אבל יש לו כישורים של שחקן של ליגת על.
    לגבי אוהד קדוסי לדעתי הואל א יצליח בליגת העל ותוכלו להרוויח שחקן טוב יותר . הוא טוב לליגה הלאומית אבל יש הבדלים גדולים בין ליגת על לליגה הלאומית וזה שבגביע הוא הבריק פעם פעמיים לא עושה אותו לשחקן ליגת על. לדעתי עשיתם בשכל שהבאתם את ירוביאן במקומו הוא באמת שחקן תותח והוא יספק לכם מספר שערים העונה שיכולים מאוד לעזור לכם במאבקי תחתית.
    יא יא פטי אני אישית לא ראיתי אותו משחק אבל שמעתי שהוא שחקן מצויין.
    כל מקרה בני סכנין שיהיה לכם בהצלחה ואת זה אומר אוהד ביתר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/07
  8. Chievo Member

וחוץ מזה, הוא מעבר לשיא, {ככה שגם בשיאו לא היה מתאים לליגת העל} הוא רק יורד ביכולת שלו.

בושה שלהנהלה אין את האומץ להגיד לו שלום ולהעיף אותו ... זה בדיוק המצב שמתרחש כן.

צריך לעשות איזה סרט על זה איך אוהדי סכנין וביתר בפורום משתלבים פה יפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה לעשות ההנהלה של סכנין לא כלכך טובה, כאשר ירדנו ליגה הם היו צריכים להעיף אותו כי בגללו ובגלל רבאח ספגנו מחצית השערים , אבל במקום זה הם נותנים למאיר כהן את סרט הקפטן ומאריכים את החוזה שלו ואת החוזה של רבאח. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

10. ARSI Member

לגבי מאיר כהן. זה שטוב לו בעיר ושאוהבים אותו לא אומר שהוא צריך להיות פראייאר. זכותו לבקש את מה שהוא חושב שמגיע לו, בטח כשהוא בסוף הקריירה שלו. אם רוצים להביא שוער נוסף, אז זה אומר שהמאמן לא סומך על מאיר כשוער ראשון. אני לא יודע איך הוא שיחק בעונה האחרונה אבל לפי מה שצריך לי לפני כן, הוא היה בסדר גמור והצדיק את המקום שלו בהרכב.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי אוהב את מאיר כהן בדיוק?????, הוא תמיד אומר שכולם בעיר אוהבים אותו, אבל אני מבטיח לכם שכמעט רוב האוהדים לא אוהבים אותו ומחכים לרגע שהוא יעוף מן הקבוצה.

12. ARSI Member

אחרי שהוא שיחק שנים במועדון ותרם לו, קשה לי להאמין שלא אוהבים אותו. גם אם הוא מעבר לשיא ולא מראה יכולת גבוה.

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אוהבים אותו, מאיר כהן שיחק בסכנין לפני הרבה שנים ואחרי זה עבר להרצליה שאז הייתה בליגת העל, והוא חזר לסכנין באמצע עונת 2004/2005 ואז הוא היה טוב, אבל בעונת הירידה הוא היה גרוע וספגנו הרבה שערים בגללו וגם בעונה שעברה הוא לא היה כלכך טוב, ואני מעכשיו בטוח שסכנין תרד ליגה אם הוא יהיה השוער הראשון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/7/07
  14. ARSI Member

גם אם הוא עבר להרצליה, הרי הוא חזר בסוף. הוא שיחק עם סכנין גם בליגה הלאומית.
    בעונת הירידה הוא לא היה טוב, אבל כל הקבוצה הייתה על הפנים. הוא לא זה שהוריד את סכנין ליגה.
    לא משנה מה קרה, אני חושב שמאיר כהן צריך לקבל כבוד מההנהלה והאוהדים.

15. אלסנדרו דל פיירו Member

יופי של סיקור!!
    שיהיה לכם בהצלחה..
    אחד המועדונים הטובים שמארח את הקבוצה היריבה חבל על הזמן.
    לא אשכח לכם את הבקלאוות.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx