בני יהודה B

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏2/8/07.

1. Achilles Member

מכבי ת"א-יבנה אם אני לא טועה.

סה"כ לפי דעתי צעד מצויין של בני יהודה להקים את בני יהודה ב'.
    צריכים להתנהג בקטע הזה כמו ריאל מדריד וריאל מדריד ב' ולא כמו קבוצות בת, כי זה לא בדיוק ככה.
    לפי דעתי אם למשל בלדוט ייפצע בבני יהודה לחודשיים וייצטרך לחזור לכושר הוא צריך לרדת לבני יהודה ב' להחזיר את הכושר.

ד"א אני זה ששאלתי את ברקוביץ' את השאלה על בני יהודה ב' ברדיו 99.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/07
  2. Julio Cruz Member

לא מסכים

סוף סוף תהיה לקבוצה אפשרות לעקוב מקרוב אחרי שחקנים שסיימו גיל נוער ומכל מיני סיבות לא הצליחו להשתלב בקבוצה הבוגרת וכן אחרי כשרונות צעירים מליגות נמוכות שאולי יגיעו לקבוצה.תהיה אפשרות לתת לשחקנים בסגל הבוגרים שלא מקבלים מספיק דקות משחק הזדמנות לשמור על כושר משחק.
    אם נדע לנצל את היתרונות שבהקמת קבוצת מילואים לקבוצה הבוגרת,נוכל להרוויח מזה בעתיד.

לפני כ-5 שנים,מכבי ת"א יזמה משהו דומה.היא הקימה קבוצת נוער ב' על מנת לשמור אצלה כישרונות שלא מוצאים את מקומם בקבוצת הנוער הבכירה.את הקבוצה אימן אז "במבי"(רוני מאיר)והם התאמנו ושיחקו חלק מהמשחקים במגרשה של הפועל אזור וחלק בקרית שלום(אם אני לא טועה).
    ההחלטה להקים את הקבוצה הזאת התקבלה לאחר שבמכבי הבינו שהם איבדו בעבר מספר שחקנים טובים ששוחררו,כמו למשל,אורן זייתוני שגדל בנוער של מכבי ושוחרר בצעירותו לצפרירים חולון,הצטיין בה ומאוחר יותר גם בהפועל חיפה,ומכבי נאלצה לשלם הרבה כסף כדי להחזירו

3. Love Is Red Member

לדעתי זה רעיון טוב שיכול להצליח אבל רק אם הקבוצות שעושות את הרעיון הזה יתמידו בו ויתפעלו את הנושא הזה.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה טיפשי להפסיק את זה,ברור שתוך עונה אחת זה לא יצליח וזה משהו שצריך לתת לו זמן ושיתרגלו
    אליו מכל הצדדים.

spiderman18 כמובן שהביקורת היא לא אלייך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

5. ירוק עד המוות Member

בכל מקרה אני לא חושב שהיה יכול להיות משהו שהיה יכול לגרום לקהל להגיע למשחקים של ליגת מילואים
    זה פשוט לא עיניין אף אחד

6. roeiuzan Member

אין צורך בסתם קבוצות ממלאים והביאו כאן את כל הסיבות,
    אין קשר בין 2 המועדונים, אין רמה ואין אוהדים, חוץ מגימיק עלוב זה לא יתן כלום.
    לקבוצות בקושי יש מחלקות נוער ראויות לשמה ורוצים להקים ליגות מילואים.

7. spiderman18 Member

אני נגד.
    ליגת מילואים היתה רעיון טוב, כי בליגת מילואים בני יהודה היתה מתמודדת מול קבוצות מילואים של ליגת העל, היא היתה יכולה לבחון שחקנים, לתת להם נסיון ולבדוק שחקני נוער ברמה טיפה יותר גבוהה לפני שמקפיצים אותם לליגה.
    כאן השחקנים שאמורים לקבל ניסיון יקבלו נסיון של ליגה ג', ברמה של ליגה ג' ותנאים של ליגה ג', זה רק יזיק.
    אני רק מקווה שבני יהודה לא תשלח שחקנים לחזק את קבוצת הבת כדי לעלות ליגה כי זה עוד יגרום לה לאבד אותם.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/07
  8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין,יש מעט מאוד שחקנים שפויים שמבני יהודה יסכימו לשחק בליגה ג',חוץ מזה
    שבבני יהודה יודעים שזה לא יתרום בכלל לשחקנים לשחק בליגה כזאת נמוכה.

9. Melixon 15 Member

מה זאת אומרת? כל קבוצה חדשה שנרשמת חייבת להירשם לליגה הנמוכה ביותר ולהתחיל משם..

בכל מקרה, לדעתי קבוצת מילואים יכולה להיות מאוד שימושית אבל יותר לקבוצה גדולה שבוחנת שחקנים בכמות יותר נרחבת מבחוץ ובתוך המועדון, לשיקום פצועים, לשחקנים שצריכים דקות משחק כדי לשמור על כושר וכו'..

בארץ לפני כמה שנים הייתה ליגת מילואים כמו שהזכירו פה.. ורוב הקבוצות לא ניצלו את זה..
    התייחסו לזה כמשהו מעיק ושלחו שחקני נוער ונערים סתם להעביר משחקים

יש לי שאלה שעוד לא דובר עליה בדיון, אפשר להירשם לקבוצה?
    בכל זאת ליגה ג' אלה קבוצות חובבניות לפעמים אפילו של כמה חבר'ה ששמו כסף ופתחו לעצמם קבוצה..
    לשחק שם יכול להיות מגניב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. spiderman18 Member

לא התכוונתי באופן קבוע.
    בוא נגיד שיש משחק על העליה במחזור אחרון, לא נראה לי שבני יהודה יעמדו בפיתוי כשהם יכולים לחזק את הקבוצה ולהעלות אותה.