בני יהודה 07/08 : נשארים בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ido-s, ‏8/1/08.

1. Ariel Member

ירדה ליגה כן. אבל לא בתבוסתניות כזו.
    נכון שכר הדשא לא אמור לקבוע, אלא איכות השחקנים. אך ראיתי את העונה את בני יהודה גם משחקת בשכונת התקווה וגם בבלומפילד, וזה פשוט הבדל של שמיים וארץ.
    כשסכנין התארחה בשכונה היא קיבלה שלישייה לראש ללא מענה. מישהו חושב שבבלומפילד התוצאה הייתה דומה? מישהו חושב שמכבי הרצליה הייתה מעזה לשחק התקפי נגד בני יהודה בשכונת התקווה ולא בבלומפילד?
    אלו דברים שרק שמי שמכיר מקרוב יכול לחוות ולתת דעה לגביהן. הרי על הנייר כולם גאונים.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שזה בדיוק מה שמגן ניסה לעשות,להתנתק מהשכונה,קבוצה לא צריכה להיות תלוייה באיצטדיון או בקהל אלא בעצמה ובשחקנים שלה.

3. adamy77 Member

הייתי במגרש בשכונה רק פעם אחת אל זאת פשוט חוויה יש אווירה מדהימה

השחקנים מרגישים שם מחוייבות לסמל

וגם בפעמים הקודמות שבני יהודה ירדה זה היה בגלל שחומר השחקנים היה רע , אבל הייתה מלחמה בעיניים שלהם

העונה לבני יהודה יש סגל טוב ששיחק באדישות וראו את זה על המגרש

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/08
  4. roeiuzan Member

יכול מאד להיות שאתם צודקים, רק מי שמכיר את הקבוצה מקרוב יכול לדעת מה זאת השכונה בשביל בני יהודה, בלומפילד זה יותר אצטדיון לאומי מאשר ביתי. מי כמוני יודע מה החשיבות של מגרש ביתי, הפועל עכו... המגרש(אני אומר מגרש, לא אצטדיון) בגבעה היה אוגר נקודות 40 שנה ברציפות עד שפירקו אותו ועברנו לשחק בנהריה, מאז הקבוצה פשוט לא מתפקדת. בנתיים מחכים למגרש החדש אבל עד שייבנה... שלא נמצא את עצמינו בארצית.

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/08
  5. idos87 Member

בני יהודה מנצחת בסוף השבוע את בני סכנין בתוצאה 3-1. אולי זה בא כתוצאה מפיטורי המאמן אלי כהן שהחליט להחזיר את המפתחות ולזעזע קצת את הקבוצה או הדרכתם החדשה של אסייג את שירזי, אבל בני יהודה מצליחה לנצח את סכנין למרות שהיא כמעט ב-100% יורדת ליגה. זה מראה על ספורטיביות נטו של בני יהודה שלא משפילה את הראש, ובני יהודה מראה שהיא כן יכולה להתמודד עם קבוצות מליגת העל. אם זה יימשך כך אולי בני יהודה ישארו ליגה. מישהו אמר הפועל כפ"ס?!

בהצלחה לבני יהודה!!!

6. Emil Member

כדי להסיק מסקנה כזו צריך המשכיות - שבוע הבא בני יהודה פוגשת את הרצליה, וניצחון שם כבר יוכל להחזיר את הרוח למפרשים הכתומים ולהפיח תיקווה באוהדים שאולי יש סיכוי קלוש, רק אם יילחמו. כל תוצאה אחרת, ובני יהודה עדיין יורדת בטוחה...

7. idos87 Member

בני יהודה תנצח את הרצליה. מה שמנע מבני יהודה לשחק טוב עד עכשיו זה המאמן אלי כהן (כך לפי ציטוטים של אנשים מבני יהודה שאף הוסיפו:"השחקנים לא סבלו את המאמן"<-לא נגעתי), ברגע שכהן עזב את בני יהודה השחקנים התחילו להיות חדורי מוטיבציה ומשחקים יפה ונכון. אני מאמין שנגד הרצליה הם לא יתקשו כ"כ. בטוטו X1

8. אלסנדרו דל פיירו Member

אל תשכח שברדון לא משחק..

9. f.c gal Member

עם בני יהודה תנצח את כל המשחקים שנותרו לה העונה יהיה לה 32 נק'.

אין שום סיכוי קלוש...היא ירדה

10. הפועל_23 Member

אחי איפה היית בשיעורי חשבון? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    יהיה לה 41 נק' אם היא תנצח הכל.

אם בני יהודה תעשה לפחות 6 נצחונות מתוך 8 המשחקים שנותרו, היא תישאר בליגה.
    אם היא תעשה 5 נצחונות כששניים מהם על הרצליה ואשדוד, אז יש גם סיכוי.

נערך לאחרונה ב: ‏25/3/08
  11. C.F.C Member

מה אתם יושבים ומחשבים מה יקרה אם בני יהודה תנצח את הכל? אפשר לחשוב שיש איזה שהוא סיכוי קלוש שזה באמת יקרה.

12. שגיא Guest

כל עוד הסיכוי התיאורתי קיים, אז כן, יש סיכוי קלוש. ודגש על הקלוש.

13. הרצליה Member

כן אה, והסיבה לחמשת ההפסדים הרצופים שהביאו לעזיבתו של ניצו שירזי והגעת אלי כהן היא?

14. roeiuzan Member

אחרי שכל השבוע הורידו את בני יהודה ליגה ידעתי שהם ינצחו בשבת, מה שכרגע הם צריכים הם לפחות לנסות להשאר, אין דרך אחרת. גם אם לא יצליחו לפחות שירדו בכבוד.
    מה שכן אם ינצחו שוב יתחילו כולם להגיד שעוד יש סיכוי ואז יהיה רעש סביב הקבוצה מה שממש לא טוב לה. מה שמוזר הוא שההרכב הזה נכשל כל השנה ועדיין מקבל קרדיט, צריך לנסות לעשות שינוי.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום היה לי משהו בשכונת התקווה בבוקר.
    עברתי ליד איצטדיון התקווה וראיתי שבני יהודה היו באימון.
    דיברנו עם אינגובה(שהוא בנאדם נחמד מאוד), משה ביטון, עוז ראלי, אסי בלדוט ואלירן עטר.
    מבחינת השחקנים הקבוצה לא ירדה ליגה, הם עוד מאמינים שאפשר לחזור ולא לרדת וזה פשוט הדהים אותי.

למרות שאני אוהד הפועל אני מאחל להם בהצלחה, כרגע בא לי שהם ישארו ליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/3/08