בני יהודה 07/08 : נשארים בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ido-s, ‏8/1/08.

1. Number 8 Member

לפי המצב היום ואיך שהקבוצה נראית, בני יהודה בדרך הבטוחה לירידה לליגה הלאומית מסיבה פשוטה - היא הקבוצה החלשה בליגה. כמעט בטוח שלמרות הכל, הפועל ת"א לא תירד, בעיקר אחרי שניצחה את היריבה העיקרית שלה נכון לעכשיו, בתחתית. מה שמשאיר את הקבוצה מהשכונה עם יריבות כמו אשדוד ומכבי הרצליה. לפי דעתי, שתי הקבוצות יותר טובות ממנה, או לפחות הראשונה.

אם אלי כהן רוצה להשאיר את הקבוצה בליגה, הוא קודם כל חייב לעצור את הסחף של תשע הפסדים רצופים. כרגע הקבוצה רחוקה ארבע נקודות מהאזור הבטוח, ולפי המצב כרגע, העתיד לא מזהיר. בכל מחזור שעובר והקבוצה לא מנצחת, הסיכויים שלה להישאר, פוחתים. מה שגם, זה לא תלוי רק בה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/1/08
  2. Raulito Madridista

בני יהודה נשענת כרגע ואולי בצדק, על העובדה שהיא לא משחקת באיצטדיון הביתי שלה, בשכונת התקווה. אני בטוח ששם היא הייתה משיגה יותר נקודות. אבל, גם בשנה שעברה הקבוצה לא שיחקה בשכונת התקווה והמעבר שלה לבלומפילד הוא לא התחיל מהעונה הנוכחית.
    מה שכן קרה, זו שהקבוצה נבנתה בצורה רעה מאוד. הקישור לא מספיק מוכשר. לקחו שחקן כמו יוסי רוזן, שחקן שהיה פוטנציאל אבל בגדול מאז ימי הפועל פ"ת לא נתן מספר משחקים טובים ברצף, ובנו עליו כהמחבר בין כל העסק. מרכז ההגנה פרוץ, אבו סיהאם מגן לא מספיק טוב והשוער מפסיד נקודות, בניגוד לאניימה.
    אני רוצה להאמין שהפועל לא תרד, אשדוד לדעתי תתאושש מתישהו והרצליה נראיתה טוב נגד בית"ר שזו נקודה חיובית לזכותה. קשה מאוד לדעת אם בני-יהודה תרד, מה שכן, נראה שהראש של משה ביטון ודוארטה, לא נמצא בשכונה. הגולים לא יבואו מהם לפי איך שזה נראה והכי חשוב - לקבוצה אין מנהיג ויהיה לה קשה להביא רכש טוב.

3. הרצליה Member

המשחק בשבת באמת יהיה גורלי מבחינת בני יהודה, אפילו תיקו יכול לעזור להם במידה מסוימת על מנת לעצור את הסחף, הפסד להרצליה בבית זה באמת נקודת אל חזור.

בכל מקרה עם כל הצער שבדבר אני מאחל להם לרדת ללאומית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx .

4. GAL_XD Member

כרגע המצב של הקבוצה מאוד רע וקשה לתיקון אבל כשיש מאמן עם נסיון והבנה אז זה אפשרי !
    יש להם שחקנים טובים שבתור הרכב אחד לא יכולים ליצור קבוצה שלמה ורואים שהקבוצה לוקה בחסר ,
    לדעתי הם לא ירדו אבל ללא ספק הם יתמודדו על הירידה יחד עם מ.ס אשדוד ומכבי הרצליה ,
    אני הייתי מעדיף שבני יהודה תישאר בליגה ושמ.ס אשדוד ומכבי הרצליה ירדו ליגה ,
    בלי שום משהו אישי נגד המועדונים אבל הם לא ברמה של ליגת העל ...
    אפילו שאשדוד צוברת נקודות פה ושם , המצב בקבוצה מאוד קשה לסידור .. כאשר יש שחקנים בקבוצה
    שלא נותנים אמון במאמן אלון חזן והם משחקים בזלזול ורואים את זה על כר הדשא !

אז לסיכום - בני יהודה , מ.ס אשדוד ומכבי הרצליה יתמודדו על הירידה ,
    תוציאו לכם מהראש שהפועל תל אביב תרד ליגה !!

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/08
  5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הנה ידיעה שבטוח שלא תעלה את הסיכויים של הקבוצה להשאר בליגה:
    חלוצה של בני יהודה, זוז'ה דוארטה, סיכם סופית את תנאיו בסין ואמור לעבור בתוך 24 שעות בדיקות רפואיות. אם תוצאות הבדיקות יהיו תקינות, השחקן יחתום על החוזה וייפרד מהכדורגל הישראלי.

6. beitar4ever Member

אני חושב שכיום ,במצב השחקנים של היום, בני יהודה היא המועמדת הרצינית ביותר לירידה .
    לבני יהודה חסר שחקנים כמעט בכל עמדה, הגנה ,קישור, התקפה, אך מה שממש חסר להם זה הביתיות שלהם, לבני יהודה חסר המגרש האהוב שלהם, השכונה .
    עושה רושם שלבני יהודה קשה מאוד לשחק בבלומפילד , השכונה היה איצטדיון חם ,איצטדיון ביתי מאוד שהיה ממש קשה לקחת משמה נקודות, ואני חושב שחזרה לשכונה תעשה להם רק טוב.
    בחזרה לחומר השחקנים, בני יהודה תעשה טוב אם תביא לפחות שלושה עד חמישה שחקנים , כאשר העמדה הדחופה ביותר היא עמדת הקשר.
    הכתומים בנו בעיקר על יוסי רוזן שייקח את הקבוצה אחריו, אך כולנו יודעים שרוזן כבר מזמן מעבר לשיאו, והוא לא השחקן שיושיע את בני יהודה, אז ככה שבני יהודה חייבים חיזוק דחוף במקומו .
    עוד רכש נחוץ הוא בעמדת ההגנה, כאשר גם המגנים וגם הבלמים עושים טעויות, אני חושב ששני שחקנים בעמדה הזו תהיה יעילה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/08
  7. Ariel Member

קבוצה ששוכחת את העבר - אין לה עתיד.
    זאת בני יהודה.

קבוצה שנוצרה בשכונה וייצגה אותה ודרום ת"א הפכה לאחת משאר הקבוצות בליגה וירקה על הייחוד שלה וזרקה אותו לפח. ייחוד שהיה זכות הקיום שלה.
    בתאכלס, בתל אביב אין מקוםל ל-3 קבוצות. בני יהודה הפכה לקבוצה תל אביבית מן המניין אחרי שזנחה את הערכים שעלייה הוקמה. לא למדו מהטעויות של שמשון ת"א שגם כן המעבר לבלומפילד סימל את תחילת הסוף של המועדון הזה במספר שנים אחורה יותר.

אני בכל זאת מקווה שהמועדון הנפלא הזה ישרוד.אבל הם חייבים לחזור לשכונה. זה כבר צעד הכרחי לקיומה של בני יהודה, לא רק סיכוי להישרדות.

8. roeiuzan Member

10 הפסדים רצופים לבני יהודה, הפעם בבית לקבוצת תחתית נוספת, מכבי הרצליה.
    למרות סגל שלדעתי צריך להתברג טוב במרכז הטבלה(עזוז, דוארטה, קובאצ'ביץ', הביטונים ועוד) היא נראית כרגע המועמדת הבלתי מעורערת לירידה, במיוחד אחרי שיתר קבוצות התחתית מתחילות להראות ניצנים של חזרה. אפילו הפועל פ"ת אשתקד לא הגיעה לרמת שפל כזאת. חבל אם הם יירדו, קבוצה עם אידיאולוגיה.

9. Ariel Member

אידאולוגיה שננטשה.
    אין מה לעשות, בני יהודה בלי עמודי היסוד שעליהם היא הוקמה אין לה זכות קיום.
    ניסתה להיות כאחת הקבוצות, להראות רושם טוב בבלומפילד הגדול, ועכשיו היא משלמת את המחיר הכבד.
    קבוצה ששוכחת את העבר שלה אין לה עתיד.

10. roeiuzan Member

אני מתאר לעצמי שהאידאולוגיה שננטשה לטענתך היא המעבר מהשכונה לבלומפיד.
    מסכים איתך, אבל מצד שני אני בטוח שאם היו נשארים לשחק בשכונה בכל תקופה רעה היו מנדנדים למגן שאין מה להתעקש על השארות בשכונה ושעליו לעבור לבלומפיד, כי היום מה שמשחק בכדורגל זה המודרניות ולא סמלים וצבעים.
    בכל אופן משהו אצל השחקנים שם נראה שבור מבפנים מנטאלית, יש חומר שחקנים מצויין כפי שאמרתי מקודם אבל הם לא מצליחים להנפיק את התוצאות הראויות, ובוודאי שמגן מודיע שבסוף השנה הוא עוזב זה לא תורם הרבה. אם אני צריך לבחור בין שתי קבוצות שהייתי מעדיף שיירדו אז הייתי בוחר בהרצליה ואשדוד, לא משהו אישי כמובן, פשוט אני חושב שזה טוב לליגה גם מבחינת הקהל וגם מבחינת המסורת של היריבות מתל אביב. קשה לתאר ליגה בלעדיהם.

11. בית"רי מלידה Member

בני יהודה ירדו היום, חבל.

כל המשחקים עד סוף העונה הם לפרוטוקול בלבד.הלוואי שאני טועה, אבל אם לא, אז שיחזרו תוך עונה אחת.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שבאשדוד פתחו את הכיס,גם בשכונה צריך.
    שיקחו מאשדוד את מסודי,שיקחו ממכבי איזה שחקן או שניים שישוחררו[מסיקה למשל]
    ויתחילו להתחזק,אולי אפשר אפילו לוותר על אינגובה[למרות שהוא בסדר] בשביל לקבל עוד
    זר בקישור[פאוליניו?],עד עכשיו בפגרה בני יהודה מתנהגת כאילו היא מקום ראשון.

אני מאוד מקווה שבני יהודה לא תרד כי כבר במשך שנים זאת קבוצה שאני ממש מחבב ואני מכיר הרבה אוהדים של בני יהודה.
    וגם שערן לא יתבאס :)

13. ido-s Member

לבני יהודה אין כנראה את היכולות להביא שחקנים ברמה טובה לקבוצה. חזי מגן ומשה דמאיו צריכים לחשוב טוב לפני שהם פותחים את הכיס על איהז זר מקולומביה שלא שווה אפילו רמה של שחקן בנוער של הפועל טבעון(לא שיש לי משהו נגד טבעון). אם אלי כהן ימצא שחקן שבאמת ברמה טובה אז ורק אז משה דמאיו צריך לפתוח את הכיס ולשלם עליו. אסור להם לבזבז סתם כסף ולגמור את העונה לפני הזמן. אבל הם צריכים למצוא רכש ומהר. 10 הפסדים רצופים אפילו לא היו להפועל פ"ת בעונה שעברה, בכל העונה!!!

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל זה אסור להביא שחקנים מחו"ל כי זה לא זמן למשחקים אלא צריך להביא זרים עם ניסיון מפה או שחקנים ישראלים.

15. beitar4ever Member

הקשר ההתקפי , סדריק בורדון, ששיחק בעבר בליון, סיכם בבני יהודה לעונה וחצי הקרובות. בורדון בן ה-31, שיחק בשנתיים וחצי האחרונות בלבסקי סופיה, כבש 30 שערים ב-99 משחקים, ואמור להוות חיזוק משמעותי לקבוצה של אלי כהן.
    שמו של בורדון עלה בימים האחרונים כמועמד להצטרף להפועל תל אביב ולעירוני קרית שמונה, ובבני יהודה חששו לחשוף את שמו כדי שקבוצות אחרות לא יטרפדו את ההעברה.

בעבר השחקן היה נהדר, השאלה האם נשאר עדיין כישרון לשחקן.
    בכל מקרה זה חיזוק טוב לבני יהודה, שחייבת עוד בלם כדי לשרוד בליגה.