בני יהודה ת"א 09/10 - מסיימים עונה במקום הרביעי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏10/7/09.

1. Don Joan Roman Member

כחלון עוד שחקן בית טוב מאוד של מכבי ת"א שלא נוצל נכון ולא קיבל את הבמה הנכונה והראויה בקבוצת נעוריו ופרח באחרת, מקווה שהמעבר למכבי לא יעצור את ההתקדמות שלו.

בקשר לאפק, הוא מעולם לא היה מיקירי ליבי אך אין ספק שזהו חיזוק משמעותי מאוד לכתומים, שחקן לא רע עם יכולות לשחק במגוון תפקידים, אחלה של החתמה.

2. אלסנדרו דל פיירו Member

רק ימים יגידו אם המעבר של תמיר למכבי יהיה טוב לו..

ליבי עם תמיר.
    אני רק יודע שהוא יצטרך לעבוד קשה מאוד במכבי כדי לקקבל דקות משחק.
    יש צעירים "שמועדפים עליו".

3. COYS Member

וואי וואי גם עומרי אפק וגם ליניץ'(לא מכיר אבל רקורד מרשים),בני יהודה הולכת לרוץ חזק מאוד בצמרת,ואף אחד לא יופתע אם היא תהיה אלופה בסוף השנה.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אז אני מאוד אופתע, יש לה סגל מוכשר אין ספק, אני עדיין בדעה שמכבי חיפה והפועל ת"א עדיפות עליה, המקום הכי גבוה שאני נותן לה זה שלישי, שזה בהחלט בהחלט מכובד לקבוצה שבשנים האחרונות הרבתה להאבק על ההישארות בליגה.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מפה ואליפוךת הדרך מאודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד (בשביל ההשוואה) ארוכה.

בשביל שיהיה אליפות בני יהודה צריכה עוד חלוץ טוב לצד אלירן עטר כי בלעדיו עם משה ביטון בלבד אין לה מה למכור, וכן עוד קשר אחורי גרזן.

בשביל אליפות בני יהודה צריכה להפסיק לחשוב כמו קבוצת תחתית ולנצח את הגדולות ולא פעם אחת מתוך 8 משחקים (מכבי הפועל בית"ר חיפה) אלא 4-5 פעמים וכמובן לא ליפול מול הקטנות.

6. Dimitar Berbatov Member

לפי מה שהבנתי ליניץ', הרכש הקרואטי החדש, בא על המשבצת הזאת של הקשר האחורי גרזן.

אני לא חושב שלבני יהודה יש את היכולות להאבק בכלל על האליפות אבל כשהיריבות הפוטנציאליות שלה למקום באירופה לא מרשימות במיוחד, היא יכולה וצריכה לסיים במקומות 3-4. למען האמת זה יהיה מעט אבסורדי אם בני יהודה, ששנה שעברה אף אחד לא ציפה ממנה לעונה כזאת וכרטיס לאירופה והיתה הפתעת העונה, השנה עם כל הציפיות האלה תיפול ותהיה אכזבת העונה. ולא הייתי פוסל אפשרות כזאת. יש שם המון שחקנים צעירים שאני לא בטוח אם הם יכולים לעמוד בלחץ.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/09
  7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם בני יהודה תיקח אליפות זה יהיה פיקטנתי, 20 שנה אחרי האליפות האחרונה : )

אבל ברצינות אין לה שום סיכוי להיאבק עם חיפה והפועל...

8. אלסנדרו דל פיירו Member

אני לא מבין מה כולם חושבים על אליפות.
    כרגע,בשביל אליפות צריך הרבה דברים.

בלי בלם בכיר לצד דין - אנחנו לא נעשה אליפות (למרות שאין לי טענות לדרידו,אבל החתמה מיותרת של אביב חדד היו צריכים להביא בלם אחר לפי דעתי)
    בלי מגן שמאלי - אנחנו לא נעשה אליפות (כפיר אדרי לא יציב בכל השנה)
    עם משה ביטון כחלוץ שבונים עליו - אנחנו בטח ובטח לא נעשה אליפות (וכל מילה מיותרת)
    ולהוסיף לזה - לא ליהיות נאיבים!!

אני מת לאליפות אין לכם מושג כמה.. אכלנו חרא מהקבוצה ולווינו אותה הרבה שנים
    הגיע הזמן שהם יתחילו לתת לנו כמה רגעים של אושר (זה התחיל מעונה שעברה)

אבל מנגד,הקבוצה משוחררת ,מחוברת, משחקת בשמחה בני יהודה לא נופלת ממכבי חיפה ומהפועל.
    אולי גם הפועל ב"ש קצת בתמונה אבל באמת שאני לא רואה שבני יהודה נופלת מהם.
    בני יהודה השתנתה לעומת שנים קודמות בזכות גיא (והרבה בזכות חזי שירזי ואסייג)
    העונה הזאת יש לבני יהודה את כל הכלים להתברג כקבוצת צמרת.
    גיא לוזון והחיבור עם השחקנים נראה מצוין
    הרצון,הנחישות,האופי והמנטליות של השחקנים השתנה
    נתניה,וכנראה בית"ר מתפרקות(ושניהם סיימו מעלינו)
    מכבי ת"א לא התחזקה מי יודע מה.
    ההכנסות מהליגה האירופית משמעותיות לתקציב שלנו.
    ואני מאמין שעם השחקנים הנכונים לעמדות הנחוצות בני יהודה תוכל לתת פייט ראוי לחיפה והפועל.
    העונה הזאת בני יהודה חייבת ללכת בכל הכוח עד הסוף
    להשתנות מקבוצה שעוצרת ב3-0 ולהפוך לקבוצה שיכולה לסיים משחק ליגה עם 5 כדורים ברשת.
    העונה אפשר סוף סוף להלחם במקומות2-3 ולדעתי בושה ואכזבה אם לא נסיים גבוהה.
    זאת יכולה להיות העונה שלנו
    היום,יש יותר מתמיד שאיפות לקחת סוג של תואר כל שהו..
    אליפות היא לא מילה גסה.. בני יהודה יכולים לעשות זאת שלא תבינו לא נכון.
    (אבל אני אסתפק גם בגביע בשלב זה)

והינה לכם,2 צדדים למטבע.. תבחרו לכם איזה צד שבא לכם.
    אני בכל אופן,לא מדבר על אליפות אבל אם זה יגיע? מה טוב.
    שוב,ההחתמה של הקרואטי ואפק סוג של הצהרת כוונות מבחינתי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/09
  9. Number 8 Member

תמיר כחלון שחקן מוכשר מאוד ואני משוכנע שהוא יקבל המון דקות במכבי ת"א. כאמור אבי נמני בונה קבוצה צעירה ותוססת וכחלון מתאים בול לתוכנית. יהיה מעניין לראות אותו נלחם על מקום בהרכב עם דור מלול, אבל קודם כל שיבין שהוא שחקן של מכבי ויגיע למחנה האימונים. הוא לא יכול להחליט דברים על דעת עצמו, והוא ייענש על כך ובצדק.

10. אלסנדרו דל פיירו Member

עונש על מה?
    על זה שתמיר חושב שהמקום שלו בבני יהודה מובטח יותר מאשר במכבי?
    שהו יצליח יותר מאשר במכבי? וזה נכון ובצדק!
    בני יהודה זו חממה לצעירים,במיוחד הקשר שנרקם לתמיר עם האנשים בשכונה.
    הקשר עם הקהל,הצחוקים עם דמאיו ומגן בשעות הפנאי,הפרגונים מהקהל האהבה התמיכה.
    הקשר ההדוק עם אלירן עטר,איציק עזוז,עוז ראלי,לירוי צעירי,מוחמד חאטרי,חסן אבו זייד,(אז בזמנו תומר חמד),
    אתם צריכים להבין שככה זה בחיים,לפעמים אדם לא יעזוב דברים כאלה לקבוצה אחרת ללא הצהרות על אליפות ואי ודאות איפה המקום של במכבי. (ותאמין לי שיש הרבה צעירים שיעלו לפניו - תזכור את המילים האלו)
    הוא עשה חייל בבני יהודה היה לו טוב שמה.ובצדק שחקן לפעמים מרגיש מסירות נפש להשאר במקום אחד.
    מקום שעושה טוב לשחקנים למה לא להשאר?

11. Number 8 Member

זה לא משנה מה הוא חושב. הבוררות קבעה שתמיר כחלון הוא שחקן של מכבי ת"א, משמע שהוא היה חייב להמריא למחנה האימונים של הקבוצה אבל הוא לא עשה זאת. מילא היה מודיע, היה עוד איכשהו אפשר קצת להתחשב, אבל הוא החליט על דעת עצמו כמו ילד קטן לא להמריא, במיוחד אחרי שמכבי אירגנה לו כרטיס טיסה. אז כן, מגיע לו להיענש ובגדול.

אם הוא לא רוצה להיות במכבי ת"א אז סבבה, תמריא למחנה האימונים ושם תעשה את כל הבעיות. אני לא אומר שזה טוב אבל לפחות הוא עשה את שלו וטס כפי שקבעו והורו לו לעשות, אבל גם את זה הוא לא עשה אז הוא הולך להיענש. חבל שהא מתחיל בצורה כזו את דרכו במכבי ת"א.

12. Fabio Junior Member

אליפות? לבני יהודה יש סגל מעולה, אך למכבי חיפה, בית"ר ירושלים, הפועל ומכבי ת"א יש סגל טוב משלה.
    במידה ובאשדוד יחזקו את ההגנה, גם להם יש סגל טוב מזה של בני יהודה (בכל זאת, מקרייב, שריקי, רביבו, דגו, בדש ועוד).
    אל תפתחו מקבוצה שהפתיעה רבים בעונה אחת (שעונה לפני זה נלחמה כנגד הירידה) ציפיות רבות מעבר למצבה הריאלי.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאני יזכיר לך שגם הקבוצה שלך נאבקה לפני שנתיים על ההישארות בליגה?

בליגה המסכנה שלנו אתה לא צריך בהכרח להיות עם הסגל הכי טוב (מכבי חיפה שנה שעברה...)

14. Beitar Member

הפתיחה של בני יהודה נראית מבטיחה. מצד שני, כל מי שחולם על אליפות לזהובים, חייב לזכור את פתיחת העונה הקודמת של קרית שמונה. בדיוק כמו בני יהודה, קרית שמונה עשתה הפתעה גדולה כשהצליחה להשיג את הכרטיס לגביע אופ"א, ואפילו בפתיחת העונה אחרי - במשחקי המפעל האירופי, הקבוצה של מישל דיין הציגה יכולת טובה וכולם חזו שהיא תמשיך להיות חזקה בצמרת הליגה גם העונה, אלא שהקבוצה ירדה ליגה.
    כמובן שיש הבדל בין הקבוצות, בין היתר בגלל שהמאמן (גיא לוזון) ממשיך, בניגוד למה שקרה בקרית שמונה (דיין במקום בן-שמעון), וגם כי ההנהלה של בני יהודה ידועה ב"שקט" שלה לעומת מהלכים פזיזים שראינו משרצקי, במיוחד בעונה האחרונה.
    קבוצה נוספת שיכולה לשמש דוגמא היא מכבי פ"ת. היו 3 עונות במהלכן הקבוצה סיימה במקומות 4-3-2 בהדרגה (והצלחות באירופה), ואבי לוזון שהיה אז עוד חלק מהנהלת הקבוצה ולא התבייש להצהיר שהוא אוהד של הקבוצה ויעשה הכל בשביל שתצליח, הצהיר שהמטרה של פ"ת היא אליפות. גם אז המאמן היה גיא לוזון.
    כך או כך, אליפות עוד רחוקה מבני יהודה.

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכדורגל של היום,הכל אפשרי.
    לפי דעתי מה שיהרוס להם את הסיכויים לאליפות,זה חוסר הביתיות.