בני יהודה, ה.חיפה, אשדוד, עכו, רמה"ש, סכנין ור"ג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏6/7/12.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה שבני יהודה צריכה חיזוק אין ספק, זה שגם אני חשבתי שכשיגיע בעלים אחר אז כן יגיע הכסף הזה והקבוצה תתחזק מה שלא קורה בינתיים זה מאכזב, אבל מפה ועד ללכת לבית שלו ולאיים עליו ועל משפחתו. אני לא יודע בדיוק מה הם אמרו לו, אבל אם ביום שבת בערב אברמוב יוצא עם הגישה של "לא רוצה שהמשפחה שלי תפגע מזה שהצטרפתי לכדורגל. אם אני כל כך מזיק לבני יהודה אני פשוט אקום ואלך" אז הקהל של בני יהודה טיפש. אין מילה אחרת.

2. Raulito Madridista

ניר קלינגר התחיל את הקריירה כמאמן מאוד מבטיח והישגי ויש לו חלק גדול מאוד באליפות של מכבי. אבל מאז הוא דעך והחליף קבוצות כמו גרביים. אגב, קלינגר אולי היה זה שהיו לו ביצים של שור כדי לספסל את נמני כאשר דגו ושות' פרחו בלעדיו - אבל הסילוק שלו ממכבי כבר היה צעד מטומטם לדעתי. וחוץ מהעונה הראשונה, מכבי של קלינגר שיחקה כדורגל נוראי. לא סתם אמרו עליו 'בונקר-ניר'.
    הסגל של הפועל חיפה לא רע בכלל, חוץ מעלי חטיב שהיה התגלית שלה בעונה שעברה אני לא חושב שהיו שחקנים מרכזיים שעזבו, אבל קודם כל שתפתח את העונה בלי הלחץ של התחתית. אני מקום לדבר על צמרת.

צריך לזכור שהכל עניין של שוק המאמנים הדלוח בארץ. קלינגר אמנם בשנים האחרונות מדבר בעיקר בתקשורת ופחות על המגרש, אבל מגיע לו צ'אנס.

מהראן לאלא? הלוואי והוא יצליח, מגיע לו. הוא רעב, זה בטוח, אבל ייקח לו זמן להוריד חלודה והוא שחקן הרבה פחות מהיר וזריז מבעבר. הוא ואבידור מחמיצנים.

3. South Boy Member

הכשלונות של קלינגר לא נגמרים פה אחרי שהוא כמעט מחק אותנו בסגל שהוא בנה בעצמו עם התנאים אולי הכי טובים שמאמן יכול לקבל מהבעלים הכי תומכת בליגה הזאת הוא עבר לקפריסין וגם שם כמעט הוריד ליגה קבוצה שלמזלה קלינגר התפטר לפני שהיה מאוחר מדי והוא יצטרך לשאת באחריות, וכך בעונה אחת הוא כמעט הוריד 2 קבוצות ליגה.
    תוסיפו לזה את הקדנציה הקודמת שלו באי השכן, את העגלקטיקוס ואפשר גם מעכשיו להוסיף את הפועל חיפה, ותקבלו את המאמן הכי עלוב הכי שקרן והכי מסוכן שיכול לדרוך בקבוצה ישראלית.

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/12
  4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מאיר יצחקי התפטר מתפקידו כיו"ר הקבוצה. בנתיים, איציק אזגד מונה לשמש כיו"ר הזמני.
    בשבוע שעבר פורסם על כך שהעירייה מסרבת להעביר לקבוצה כספים מעבר לחמשת מיליון שקלים שהוקצבו לה. רמה"ש ביקשה עוד מיליון וחצי שקלים על מנת להעביר את כל חוזי השחקנים בבקרה, אך בעירייה סירבו בטענה שגם אם יתנו לקבוצה את הסכום הזה, היא לא תוכל לעמוד בפרעון הכספי.

5. הרצליה Member

הליצן הזה התפטר כבר 17 פעם, קבוצה מיותרת.

6. Ice Cream חסה

הקבוצה הזו היא של רוכברגר שהוא כמו שאתה רואה העיקרי שמחזיק אותה על הגב כשגם מאיר יצחקי הוא בכלל מטעמו (והוא עוד מתערב לו בהחלטות). מצד אחד- חופשי, זכותו, הוא בעל המאה והוא בעל הדעה ו-5 מיליון זה גם ככה מעל ומעבר על כסף שמגיע מתושבי רמת השרון (לא נורא, הם לא עשירון תחתון ולא נראה לי שחסר להם משהו...). מצד אחר- להבדיל מיליוני הבדלות גם אלי טביב שהיה בעל המאה והדעה עשה מה שבזין שלו- ואיתו יצא כל החרא (נשמע טוב, לא?) מהפועל לפני השטח- התפטרויות, סכסוכים, שביתות, הפגנות, צעקות ומריבות, הכפשות הדדיות- לא מראות נחמדים. וזה מה שיזכרו לטביב.
    אז ככה יהיה עכשיו עם רמה"ש ורוכברגר, אם שחקני רמת השרון ועובדיה (שהם אנשים מוכשרים דיו) יחליטו שלא בא להם בטוב ההפקרה של רוכברגר- והם ימוטטו בבת אחת את כל מה שהוא בנה.

כמו עם יעל גרמן מהרצליה שהחליטה שהיא מפסיקה לתמוך בבנות השרון כדורסל בגלל מלחמת עקרונות עם הבעלים... בואו נגיד שלא הייתי יודע שהעירייה של מחזיקה 80% מהקבוצה הזו לולא ההודעה שלה על ההפסקה וכל ההד שהיה בעקבות זה.

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

היושב ראש הבא של רמת השרון יהיה עמוס לוזון / שינו זוארץ.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

נס זמיר, ששיחק בעונה החולפת במכבי פתח תקווה ועימה ירד לליגת המשנה, חוזר לליגת העל וחתם ל 3 שנים בבני יהודה.

9. Number 8 Member

אז אחרי עזיבתו של דינו אנדלובו לממכבי חיפה, אין ספק שבני יהודה נחלשה. אנדלובו התחיל את ה"פריצה" שלו באמצע העונה שעברה וכבר העונה הוא הספיק להראות מה הוא יודע וכמה בני יהודה תלוייה בו ולא פלא שמכבי חיפה שמה עליו את הידיים. אבל עדיין, אנדלובו או לא אנדלובו, פדרו גלבאן יש רק אחד והוא אצל בני יהודה.

10. Ice Cream חסה

גם ננאד מרינקוביץ' במגמת התקדמות (ממש הרמתי גבה כשהם הביאו שחקן שלא הכי הצליח מעבר לליגה שלישית בסרביה ושנייה ביוון) וכבר הייתה התעניינות לגביו, ואולי גם אביסידריס אם הוא יהיה מאה אחוז מרוכז בכדורגל יוכל לספק את הסחורה. לזה אפשר להוסיף את אמיר עגייב המוכשר מהנוער ואולי עוד חלוץ זר שיגיע (סיבי גוואר אומרים לא הכי מרשים) ויש להם יופי של קבוצה.

היום אגב סארי פלאח סיכם על הצטרפותו בהשאלה.

11. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

פעם הבאה שאוהדי הפועל חיפה רואים את פביאן סטולר שישאלו אותו כמה עלו לו הבגדים ובאיזה כרטיס אשראי הוא שילם עליהם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. Number 8 Member

13. Number 8 Member

לאן הפועל חיפה ובני סכנין הולכות?
    אין לדעת.
    המצב שם רע מתמיד ואין אור בקצה המנהרה.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אצל סכנין הבעיה היא בעיקר ניהולית, כי שלומי דורה הוא המאמן היחיד בליגת העל ששרד והמשיך עונה נוספת בקבוצה. אני דווקא חושב שלמרות מכירת ראדי שהיה בורג מרכזי בקבוצה, הסגל שלה לא כל כך גרוע כדי להציג את היכולת והתוצאות שהיא מציגה.

אצל הפועל חיפה הבעיה היא המאמן. דווקא כשכץ באופן יחסי נתן תקציב סביר, ונרכשו לא מעט שחקנים- הקבוצה ניראית כמו כלום ושום דבר. שוב התירוצים של קלינגר, שוב הוא רב עם כל השחקנים. מאמן פח.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx