במצב של שיוויון נקודות...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Gianluigi Buffon, ‏15/6/07.

1. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

בנוגע להפרש שערים, קבוצה לאו דווקא צריכה לשחק התקפי כדי להיות בעלת הפרש שערים גבוה. מספיק לה הגנה מצויינת וגול-שניים למשחק, והיא בהחלט יכולה להוביל בהפרש השערים.

2. Gaudi Member

לקבוצה שסופגת 40 שערים בעונה לא מגיע אליפות.

3. Ofek7 Member

הפרש פנימי לדעתי או משחק על האליפות...
    הפרש פנימי מציג מי הייתה יותר טובה מבין השניים העונה ע"פ שני משחקים ולדוגמה בספרד ריאל מדריד ניצחה 3:5 בסיכום הכללי ולדעתי זאת שיטה טובה מאוד... או משחק על האליפות כמו שהיה בארגנטינה בעונה שעברה כשאסטודיאנטס ניצחה את בוקה במשחק המכריע - ואני כאוהד בוקה מאוד מכבד את השיטה הזאת בארגנטינה...

חבר'ה, מי שיודע מה יש בכל ליגה במצב כזה של שוויון נקודות שירשום פה אני חייב להשכיל קצת בעניין הזה, אני רק יודע שבספרד קובעים ע"פ הפרש פנימי...

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

משחק אחד על האליפות במגרש נייטרלי. במשחק הזה הקבוצה הטובה ביותר מבין השניים היא זו שגם תזכה באליפות.
    גם אם לא מבצעים את השיטה הזו אסור בשום פנים ואופן שהאליפות תוכרע על פי הפרש פנימי, במשחקים בין שתי הקבוצות. ההפרש השערים צריך להיות לפי הקבוצה עם הפרש השערים הגבוה ביותר היא זו שזוכה. מאוד לא סביר שקבוצה שמאזן השערים שלה הוא +42 לעומת קבוצה עם מאזן שערים של +24, וזו עם יחס השרים הטוב פחות היא זו שתזכה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/6/07
  5. VaN Member

שוב כמו שכבר כתבתי החוק לא מדבר על מקרה פרטי בו ההבדל בהפרשי השערים מסתכם בגול אחד, אלא שהפרש השערים יקבע במצב של שווין נקודות מי תהיה האלופה.
    בכל מקרה גם אם חיפה ומכבי היו משחקות משחק קובע על האליפות ונגיד שחיפה הייתה מנצחת, זה עדיין לא קובע למי הגיע יותר האליפות , לא כך "מגלים את התשובה".
    השנה בזכות היעילות (התקפית והגנתית) של ברצלונה היא סיימה בהפרש שערים עדיף משמעותית על ריאל, לפי דעתי העבודה הזאת חייבת להוות פקטור בהחלטה למי ינתן המקום הראשון. מה שאתה מציע זה פשוט לפסול את היכולת שהציגו הקבוצות ולשפוט רק לפי מספר הנקודות שלהן, מה שלי נראה לא הוגן ולא נכון לעשות בליגה.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולקבוצה שכובשת 35 כן מגיע?

7. Gaudi Member

הא?

8. תומר22 Member

אני פשוט אומר שאם ההבדלים בין הקבוצות היו כל כך מכריעים, היינו רואים את זה מתבטא בנקודות. אם מספר הנקדות זהה, כנראה שאף אחת לא הצליחה להראות את היתרון שלה לאורך זמן(עונה שלמה) ומשחק מכריע במגרש נייטרלי יכול לפתור את הבעיה.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה במשחק מכריע במגרש ניטרלי הוא הזמן . אין לזה זמן .
    בכל שנה יש משהו בקיץ אם זה אליפות אירופה,מונדיאל , קופה שזה ממש צמוד לסיום משחקי הליגה ובגלל זה קשה לקבוע מועד למשחק הזה.

10. תומר22 Member

עושים את זה מיד בסיום הליגה. הליגה הסתיימה בשבת - משחק מכריע בשלישי/רביעי של אותו השבוע.

11. Engel Del Madrid Member

ותארו לכם שבמשחק מכריע נופל גול כמו של מסי .

12. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

או גול בעזרת היד של ואן ניסלטרוי...
    [חייבים לאזן את זה]...

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/07
  13. תומר22 Member

ותאר לך שגול כמו של מסי נופל בגמר המונדיאל? גול כזה בעונה רגילה, נגיד במחזור 35, לא יכול להכריע אליפות? זה אותו דבר.

שתי הקבוצות הגיעו בשיוויון נקודות - שישחקו משחק גמר ויכריעו, אם אחרי 38 מחזורים אין הכרעה, צריך לעשות זאת בצורה כלשהי - כמו שפנדלים מכריעים משחק גביע במצב של שיוויון.

14. VaN Member

זה לא דבר שאפשר לשלוט עליו אז זה לא ממש רלוונטי.
    ובכל זאת אני חושב שמשחק ביצטדיון נייטרלי לא יכריע לגבי השאלה "למי מגיעה יותר האליפות?", זה פשוט נראה לי לא הוגן שגורל עונה שלמה ייפול על משחק אחד במסגרת ארוכה כמו הליגה. בנושא הזמן אני מסכים עם תומר22 ולא חושב שאמורה להיות בעיה.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלוהים ישמור איך הגעתם ממשחק מכריע לגול עם היד .

אתם ממש מחפשים לריב על זה