בית C - ונצואלה בבית, ברזיל וקולומביה מודחות, פרו בחצי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏9/6/15.

1. golding מנהלים

ראיתי חלקים היום כי לא התעוררתי, אפשר לומר שהוא חיסל את הקישור של ברזיל. זה היה מרשים אבל כמו שאתה אומר, זה לא אינדיקציה.

לגבי קואדראדו, לדעתי הוא יכול לפרוח גם תחת מוריניו אבל אני פשוט תוהה, יכול להיות שהמועדון לא רוצה לקחת את הסיכון שזה לא יצליח ולנצל את התעניינות הרווחת בו כדי לצמצם את הנזק הפוטנציאלי? בכל אופן, קואדראדו הוא מוכשר ואני מקווה שיישאר, הסיפור שלו (ראה את אביו נרצח אל מול עיניו) נגע בי ואני בטוח שמבחינה מנטלית הוא יכול להתמודד עם מעבר לכל ליגה.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

גם ואלנסיה היה מצויין ובכלל היה כיף לראות את קולומביה האמיתית, לא הדבר המוזר ששיחק מול ונסואלה. גם סוניגה וארמרן היו פעלתנים ובעיקר צמד הבלמים סאפאטה את מורייו שבניגוד לונסואלה, עשו עבודה נהדרת. גם סאפאטה, אחרי עונת זוועות במילאן שגם שם הפך לנושא לבדיחה, הראה את יכולתיו מאודינזה.

מה שחסר לי בקולומביה הזו לעומת המונדיאל, אלו המתפרצות והדיוק במסירות. במונדיאל היה בלתי אפשרי לעצור את המתפרצות של קולומביה ובד"כ גם המסירות היו מגיעות לכתובת ויותרות מצבים מסוכנים. אתמול, למרות השליטה, המתפרצות היו נראות איטיות, גמלוניות, וגם המסירות בחלק האחרון לא היו מדוייקות. היינו שווים עוד שני שערים לטעמי, כמובן שגם ברזיל יכולה היתה לכבוש אחד או שניים (איזו החמצה של פירמינו!).

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע, אני דווקא חושב שולנסיה לא היה טוב. יותר טוב מהמשחק הראשון אבל עדיין לא ברמה של החברים שלו וגם לא ברמה המתבקשת משחקן הרכב בנבחרת שרוצה להגיע לשלבים הגבוהים בטורניר.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

פחות טוב מסאנצ'ס, כי סאנצ'ס באמת היה מושלם, אבל בסה"כ הייתי שבע רצון ממנו. אסור לשכוח שהוא סבל לאורך השנתיים האחרונות מלא מעט פציעות ארוכות טווח, כי בתחילת הדרך פקרמן מאוד החזיק ממנו והוא היה מאלו שהתחילו את הנסיקה של קולומביה (היה בהרכב הראשון מול אורוגואי בבית, צ'ילה חוץ וכו') עד שהגיעה הפציעה שדפקה אותו ואת המונדיאל. וגם עכשיו כשהוא אחרי הפציעה אבל לא בכושר הכי הכי, פקרמן עדיין מאמין בו. אני מקווה ומאמין שהוא יילך וישתפר, יש לו לא מעט יתרונות והוא גם יכול לשחק במספר תפקידים.

5. Hapoel_Tel_Aviv Member

במצב תיאורטי של 0-0 במחזור הבא בשתי המשחקים של הבית, ברזיל ופרו עולות בגלל הפרש?

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

למיטב ידיעתי כן. ובמידה ומקום שלישי עם 4 נק' והפרש שערים 1-1 גם עולה, אז תהייה הגרלה בין ונצואלה לקולומביה (אם הן היו משחקות ראש בראש היה פנדלים).

7. itay7 Member

דווקא בבית הזה שהוא הכי צמוד בכל מקרה לא יהיו הגרלות וגם לא פנדלים בגלל כמות השערים וההכרעה במשחקים עד כה. אם יהיה שוויון בשני המשחקים בתוצאה זהה ברזיל ראשונה, פרו שנייה, ונצואלה שלישית וקולומביה רביעית, בגלל הניצחון של ונצואלה על קולומביה (מאותה סיבה שברזיל מעל פרו).

Franco אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

ניימאר לסוניגה: "אחר כך תתקשר להתנצל, בן זונה"
    הברזילאי התעמת במהלך ההפסד 1:0 עם מגן קולומביה שפצע אותו במונדיאל . מאוחר יותר: ההחלטה הסופית בעניינו של החלוץ בועדת המשמעת של הקופה

לצד הכדורגל הלא-רע שיש בקופה פה ושם יש יותר מדי עניינים שמסביב כמו הטמטום הטהור של וידאל שניצל בנס או האבו-עלי של ניימאר אתמול. קראתי שיש לניימאר 5 הרחקות עוד בכדורגל הברזילאי ועם מה שקרה בקופה זה הכרטיס האדום השישי שלו, כבר נותן פייט לסרחיו ראמוס(לא באמת). אבל ברצינות: ככה זה שבמדינה שלך הופכים אותך לאלוהים. מבין את הלחץ הנפשי על שחקן צעיר שגם הוא בן-אדם, אבל אתה גם קפטן, אתה לא יכול להתנהג כמו פרחח. אגב, כל-כך הרבה מדברים על היעדרותו נגד גרמניה, כאילו שזה היה פקטור. ברזיל הייתה מקבלת בראש בכל-מקרה.
    ניימאר אחד השחקנים שהכי מעניין לראות בקופה, מבחינתי הוא מס' 2 אחרי חאמס(כמובן שמסי טוב משניהם אך זו העדפה סובייקטיבית שלי ואמרתי את שלי לגבי מסי) - אבל אני מקווה שלא ימתיקו לו את העונש, אין שום סיבה לכך.

9. Hapoel_Tel_Aviv Member

ומה קורה במצב של:
    ברזיל - ונצאולה 0-0
    פרו - קולומביה 1-1

ברזיל 2-2
    פרו 3-3
    קולומביה 2-2
    ונצואלה 1-1

ברזיל 1, קולומביה 2, פרו 3?

10. itay7 Member

פרו ראשונה בגלל שערי זכות, קולומביה שנייה כי היא ניצחה את ברזיל.
    נקודות -> הפרש שערים -> שערי זכות -> תוצאה במפגש בין שתי הקבוצות

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קוטיניו מסתמן כמי שיחליף את ניימאר המורחק במשחק הבא של ברזיל.

12. Roma מנהלים

ההתקפה של ברזיל מביכה מאוד, במיוחד השפיץ שכולל את פרד, רוביניו ודייגו טארדליי. איך ברזיל הידרדרה לחלוצים כאלה בינוניים..
    באמת שקשה לי לראות את ברזיל מצליחה לכבוש אם ונצואלה יסגרו ברמה סבירה אפילו(למרות שבגלל שכתבתי את זה הם יתנו חמישייה בסוף).

דייגו קוסטה מסריח את הדשא בנבחרת הספרדית אבל עדיין בכל מצב הוא היה תורם לסלסלאו בניגוד לגלמים בהתקפה הנוכחית.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פרד שנמצא בקופה אמריקה הוא כנראה לא הפרד שאתה מתכוון אליו, והוא בכלל קשר. טארדלי פתח כחלוץ בראשון ופירמינו בשני. חוד בינוני גם בעיני. את פירמינו אני לא מכיר כל כך טוב אבל הוא לא חלוץ קלאסי, ולדעתי פרד (החלוץ, שלא בקופה) יותר טוב מטארדלי וזה אומר הרבה. אבל נבחרות מצליחות גם עם שחקנים בינוניים בעמדה זו או אחרת.

14. Roma מנהלים

אני מכיר את פרד הקשר, משחק בשחטאר דונייצק. טוב לדעת שהגולם שעשה בושות במונדיאל לא זומן.
    פרימינו בכלל קשר התקפי שיכול לשחק באגפים ממה שראיתי ממנו הופנהיים, אין לו שום יכולות של חלוץ.

האמת בושה שזה הסגל והאופציות ההתקפיות שדונגה זימן, אני מאמין שאפשר היה להוציא יותר. בהחלט היה מקום לפאטו, הולק או אפילו לואיז אדריאנו המחמיצן.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בכלל מדהים לחשוב על איכות וכמות הכשרונות שהיה בכדורגל הברזיליאי לפני עשור לצורך העניין, לזה שעמד לרשות הנבחרת במהלך השנים האחרונות. מצד אחד הנבחרת אולי יותר מאוזנת, ועדיין, מלבד ניימאר אין באמת קראק התקפי ברמות הגבוהות ביותר.