בית 5 - יש חיים אחרי בית המוות?

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Butragueño, ‏31/5/16.

1. k_700 Member

אגב, העונה הקודמת שלו הייתה הרבה יותר רעה מהעונה הנוכחית שלו ומסיבה אחת פשוטה- בקודמת הוא פשוט שיחק יותר(ולכן היה אחראי ליותר זוועות עולם שנצרבו לדיסקים של סיכום העונה).

2. Butragueño מנהלים

אני מנסה לדבר אתכם על נבחרת בלגיה, ואתם בורחים שניכם כל הזמן למנצ'סטר סיטי. אני לא שופט את מעמד הנבחרת באופן אחר לגמרי מקבוצות, כי בסופו של דבר יש שחקנים שמצטיינים בנבחרות אך מציגים יכולת פושרת בקבוצה שלהם, זה קרה, זה קורה וזה יקרה. במוקדמות המונדיאל והיורו, קומפאני היה השחקן היציב והדומיננטי ביותר. אתם טוענים שהחסרון שלו לא יורגש, על הכיפאק, נהיה חכמים רק אחרי הטורניר.

3. k_700 Member

מה זה נהיה חכמים אחרי הטורניר? מה הם השיגו איתו עד היום?

במוקדמות אף אחד שם לא היה מדהים, הם הוגרלו לבית קל ועלו מהמקום השני, בלי אתגר אמיתי ולכן לפי מה שפטת אותו בנבחרת בשנה האחרונה?מפגש כפול מול ישראל?בוסניה?

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה להיות חכם יותר אחרי הטורניר. אם הם יהיו גרועים אטען שהם היו גרועים עוד יותר איתו.

אם שחקנים ישחקו ע״פ רזומה וניסיון אז קסיאס צריך להיות מועדף ע״פ דה חאה, רוני הוא באנקר מוצדק, וקונטה הוא... לא, הוא בעצם עדיין שמוק.

5. Butragueño מנהלים

זה כמו לדבר עם קיר. לפני מס' ימים אמרת לי שאני תמיד מתעקש וטוחן דיונים בלי לוותר, אתה נשמע בדיוק כזה. עד שגרמתי לך להתנתק ממנצ'סטר סיטי, הגענו לדיון שאי אפשר לבחון אותו לפי משחקי הנבחרת, הרי הוא שיחק רק נגד ישראל. הבנתי, אתה לא אוהב, בלשון המעטה, את וינסנט קומפני, אז אוותר לך ואתן לך את התחושה הטובה, עד שהחבר שלך יבוא לגונן עליך עם איזו הערה צינית.

Roma אוהב/ת את זה.
  6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון, אנחנו לא אוהבים את וינסנט קומפאני. עלית עלינו.

נראה לי נעצור את זה כאן לפני שהדיון יהפוך להיות כמו דיון ה-NBA. יש לנו עוד לילה ארוך לעבור. יום טוב.

Butragueño אוהב/ת את זה.
  7. k_700 Member

אתה מביך לגמרי.
    מה הקשר אוהב או לא אוהב?( בעיקר כשתבתי לך שפעם הוא היה משלושת הבלמים הטובים בעולם מבחינתי).
    אתה טענת שהוא היה טוב בנבחרת ואני טועו שאף אחד לא היה שם יותר מבינוני בקמפיין מוקדמות משעמם ומרדים שעל אף שהיו פייבוריטים ברורים מבית קל מאוד הם צלחו אותו רק מהמקום השני.
    זה כל ההבדל בנינו.

לא התייחסתי במילה אחת בהודעה האחרונה למה שעשה בסיטי.
    ותפסיק כבר להיות מעורר רחמים כל כך עם הצורך שלך למשוך תשומת לב ממשתמשים אחרים(או לשחק אותה את המסכן, זה מאבד מהאותנטיות באיזשהו שלב). אתה בוחר להתדיין איתי? תתדיין איתי.

8. golding מנהלים

אגב, תרסיס ואלעד, אני יודע שיש לכם ויכוחים תמידיים עם משתמש בשם ריקלמה בדיון של הNBA. נראה לי שהתבלבלתם ואתם בדעה שהם אותו אחד. אז להבא, הם לא אותו משתמש. ;)

9. JohnTerry26 Member

חח וואט דה פאק?! גם אני הייתי בטוח שיש רק אחד כזה.
    גם התמונה שלהם מזכירה אחת את השניה אם לא מתעמקים בה (באחת זה בופון ובשניה ריקלמה).

10. All_Hale_Conradinho Member

אירלנד: רנדולף, קולמן, אושיי, קלארק, בריידי, וויילאן, מקארת'י, הנדריק, הולהאן, וולטרס, לונג
    שבדיה: איזקסון, לוסטיג, לינדלוף, גראנקוויסט, אולסון, לארסון, לוויקי, קלאסטרום, פורסברג, ברג, זלאטן

11. Civil Anti Madridista

שבדיה לא דומה לכלום.

12. k_700 Member

למה גווידטי לא פותח?? זה כל כך נגריה שבדיה. זלאטאן צריך לרדת לקו האמצע רק כדי להשיג את הכדור, למסור לעצמו ואולי לבעוט לשער.
    אם גם ככה משחקים על שוער שבועט למעלה או בלם שמטיס כדורים בגובה למה לא לשים את גוודטי לפני זלאטן??

האירים הרבה יותר מסוכנים, כמה שוויץ וניר האידיוט ירדו עליהם מההתחלה הם משחקים עם שני מגנים תוקפים(בריידי מצוין) ושיין לונג הזריז ליד וולטרס הטנק מרכבה סימן 4(שזוכה בכל כדור באוויר).
    לשמנדריק הזה(מאיפה הוא?) התלבשו שתי בעיטות טובות וחוץ מזה עוד שני כדורים שרקו ברחבה של אייזקסון.
    הלפרקונים יכולים לעשות את זה.

13. alexshw Member

דרבי קאונטי.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

להסתכל על זלאטן היום זה כמו לשחק ב-Be a pro בפיפא.

Civil, Greek ו-Doritoz אוהבים את זה.
  15. alexshw Member

גם המבשל וגם הכובש בין הבודדים בסגל האירי עם עבר משמעותי בליגה המקומית.