בית 5 - ברזיל, שוויץ, קוסטה ריקה, סרביה

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2018' פורסם ע"י Franco, ‏10/6/18.

1. DRORIKO Member

דיברנו על זה בקרב המנהלים של ה-Juve curva. בעקרון זה טוב ליובה שהוא עשה מונדיאל פושר כי זה משאיר אותו ריאלי מבחינתה

2. DRORIKO Member

דיברו פה על השכונתיות של ההתאחדות הארגנטינאית, זה כלום לעומת השכונתיות של ההתאחדות הסרבית. במהלך המוקדמות היה להם מאמן שעשה עבודה נהדרת והוביל את סרביה למקום הראשון(בבית עם וילס ואירלנד). בהתאחדות החליטו לזרוק אותו, למה? כי הוא לא ספר את סאביץ׳. אז עכשיו הם יצאו קירחים מכאן ומכאן, גם לא הרוויחו כלום מאותו סאביץ׳ וגם ויתרו על מאמן שאולי היה יכול להצליח יותר ועל הדרך עשו את זה בצורה משפילה. הבלקנים האלה זה משהו.

3. Raulito Madridista

אני חושב שלמרות שיפור קל עדיין ברזיל בינונית מאוד ולצורך העניין גם אם לוקח בחשבון שסרביה לא פראיירים(ההגבהות לרחבה היו לא טובות והם דווקא ספגו ממצב נייח) - "התקרה" של צרפת נראית לי מאיימת הרבה יותר למשל. קוטיניו עם בישול ענק ותענוג לראות אותו בעוד שחסוס לא טוב ו-וויליאן עושה מעט מדיי. ניימאר חייב לבעוט יותר לשער.
    יש לברזיל הגנה מעולה באמת, בזכות מיראנדה בין היתר, ופיליפה לואיס שקט מאוד וברזיל יכולה להיות בסדר גם בלי מרסלו למשחק הבא.

לקוסטה ריקה הגיע לסיים עם נקודה וגם לכבוש שערים ואני שמח עבורה. שוויץ נבחרת לא פשוטה.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ויליאן סובל מזה שכולם מחפשים את ניימאר.
    וגם כן בענייני ניימאר, לא צריך להתלהב מכך שמרסלו יהיה כשיר ביום שני. שניהם מושכים שמיכה חזק.