בית 4 - ארגנטינה, איסלנד, קרואטיה, ניגריה

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2018' פורסם ע"י Franco, ‏10/6/18.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלחץ עליו לא אנושי. ברור שגם התחרות בינו לבין רונאלדו משפיע. בכל מקרה מה שקרה היום לא מפתיע. ארגנטינה מזייפת כבר חודשים ארוכים. כמו שאני לא מצפה מצרפת להצגות אני חושב שקרואטיה יכולה לסיים את הבית הזה במקום הראשון. אין מה לעשות, ברגע שיש לך בהרכב הנבחרת שחקן מאייאקס וממה שהבנתי גם אחד בליגה המקומית אז אולי מסי מרגיש שגם אין לו עם מי לשחק. די מאריה או היגוואין גם לא שחקנים שאפשר לסמוך עליהם במאת האחוזים.

2. DRORIKO Member

המספרים של פיפיטה ב-3 שנים אחרונות באיטליה מספרים סיפור אחר. יכול להיות שכמו שסיונרה אומר האימפקט של מסי על שאר השחקנים הוא שלילי, ואולי הם סתם נחנקים כשהם לובשים את חולצת הנבחרת לא יודע

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, יכול להיות, אבל כדורגל זה משחק קבוצתי והתוצאות פשוט לא טובות. מבחינה זו התיקו היום לא הפתעה.

4. סיונרה Member

אמרתי ללא קשר לרונאלדו. עזוב אותו ושים אותו בצד. למשחק היום לא היה שום קשר למשחק אתמול.
    אני מרגיש שבנבחרת מסי מקבל תפקיד גדול מדי וזה משפיע על שאר השחקנים.

5. DRORIKO Member

תראה אני לא אינסיידר בתוך האלביסלסטה, אבל זה מרגיש שהולכים שם הרבה דברים שליליים שאנחנו לא יודעים עליהם. פעם ב זה גם יוצא החוצה, למשל הסרטון שרואים את מסי ודי מאריה מריצים דאחקות על המאמן, או סרטון אחר שרואים את לאבצי שופך מים "בצחוק" על מאמן אחר. זה מרגיש שמה שהולך בנבחרת זה סוג של קייטנה. הקייטנה של מסי.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. hbs7 Member

נו, וזה שהוא הופך את המקום לשכונה במקום לעודד ולהכווין כפי שחברים של רונאלדו מספרים (וגם המציאות מראה כך) זה לא אחריות שלו?

הדיון רונאלדו vs מסי לעוס וחסר פואנטה.
    כן אפשר להגיד שארגנטינה נבחרת שצריכה להראות יותר.
    סגנון של משחק מעבר אולי יותר מתאים להם, בפוזשן אפשר להביך את ההגנה שלהם.

7. סמואל אטו Member

זה פשוט המצב, זה לא אשמתו.
    מסי לא כופה את עצמו על המשחק, להיפך, רוב המשחק הוא ניסה להיות כמה שפחות האופציה הראשונה עבור כל שחקן וכל התקפה.
    ניסו לתקוף דרך מסה וסאלביו, ניסו לתקוף דרך די מאריה, מה לעשות שהם לא טובים?

מסי, בגלל היותו וורלד קלאס כמעט בכל דבר אפשרי שמוקף בשחקנים בינוניים, הופך להיות המושיע הבלעדי של הנבחרת.
    אילו עוד אופציות התקפיות ברמה גבוהה יש לך? מי יכניס כדורים לאגוארו יותר טוב ממסי? מי יבעט מרחוק יותר טוב ממסי? מי יכדרר יותר טוב ממסי?
    די מאריה היחיד שמסוגל לתת משהו והוא לא מביא את עצמו למשחקים.

8. DRORIKO Member

מי מצחיק אותך כשאת עצובה?

9. סיונרה Member

ברור שמסי הוא השחקן הכי טוב, אבל השאלה היא האם מסי יכול לגרום לשחקנים שמסביבו לשחק טוב יותר. אגוארו, די מריה, דיבאלה, איקארדי והיגוואין הם ממש לא בינוניים.
    הייתה למסי תקופה שהוא כבש בברצלונה בצרורות אפילו בסטנדרטים שלו, וברצלונה לא נראיתה טוב. דווקא כשהוא לקח צעד אחורה הם שיפרו את הרמה שלהם והפכו לקטלניים בהרבה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. סמואל אטו Member

לא מובן המשפט הראשון שלך. היום שיחקו בהרכב אגוארו ודי מאריה, איקארדי אפילו לא בסגל. מעבר לכך, אתה מציין בכוח את השחקנים שלא דיברתי עליהם.
    לגבי המשפט השני אני לא מכיר דבר כזה, אולי יש פה מישהו אחר שעקב אחרי ברצלונה שיכול להוסיף.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/18
  11. Butragueño מנהלים

12. k_700 Member

אני לא עוקב יותר מדי אחרי כל הערבוביה הזאת שמתרחשת בנבחרת ארגנטינה בשנים האחרונות, אבל, מצחיקה הטענה הזאת שבלי מסי זו לא נבחרת שבכלל עושה מונדיאל.
    אנחנו מדברים על נבחרת שכוללת בתוכה איזה 7-8 שחקנים שנכנסים כמעט לכל רשימה של עשרת השחקנים הטובים בעולם לאותו תפקיד.

ארגנטינה של מסי מרגישה כמו נבחרת שכל שחקן אחר שהוא לא מסי מראש מקבל תפקיד מאוד מוקטן ולא משמעותי.

לא להזמין את איקרדי, לא לשחק עם דיבאלה.
    מצד שני כל היצורים האלה שכבר לא היו אמורים להיות חלק מהנבחרת הזאת.

מריח כמו בלוף שהיה קל מאוד להריח.

13. cazzo Il Capocuoco

כרישטיאנה רונאלדה גם החמיצה פנדל בטורניר גדול, לפני שנתיים. ואיך זה נגמר בסוף?

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  14. Civil Anti Madridista

בעינייך אולי. אבל כדורגל זה לא טניס, וכריסטיאנו לא זכה בתארים האלה לבד. אני לא מוריד גרם מההישגיות של כריסטיאנו בעונות האחרונות, ועם כל הכבוד שהתארים הם תפקיד מרכזי - זה לא הכל. לטענות סטייל מפשל שנה אחרי שנה, לא מגיע למאני טיים ושאר השיט הזה אני מעדיף לא להתייחס. מובן לי פסטיבל ההעצמה של היומיים האחרונים, עד שסוף סוף יש הזדמנות משתדלים לסחוט את זה עד הסוף אז בכיף, תפאדלו.
    למה אם? יש מציאות - מסי לקח הפסקה מהנבחרת אחרי שגמר שלישי ברציפות לא הוליד תואר. מישהו מהשחקנים המרכזיים הרגיש פתאום משוחרר יותר בחסרונו או לקח אחריות וסיפק קבלות? ארגנטינה אפילו לא הצליחה לנצח בלעדיו במוקדמות.
    אני לא פוסל את זה לגמרי, במשחק הקובע על העפלה למונדיאל הוא לא ראה אף אחד ממטר אבל כשיש תוצאות אף אחד לא יבוא בטענות.

בכל אופן רבע השעה האחרונה לא מעידה על כלל הערב. כל המחצית הראשונה הוא תופקד כמעין פליימייקר, שיחק רחוק מאוד מהשער והתחיל את ההתקפות ממש מקו האמצע. די ברור שהחמצת הפנדל הובילה לנקודה שאתה מדבר עליה, אבל זה טבעי כשחקן מחמיץ פנדל שעלול להיות גורלי ירצה לפצות על זה בכל מחיר.

15. סיונרה Member

דרך אגב למסי אין מה להתבייש בהופעה שלו היום. אבל הוא באמת לוקח על עצמו בנבחרת יותר מדי. האם זה בגלל השחקנים האחרים או בגללו, כנראה שלעולם לא נדע.