בית 3 - כמה רחוק תצליחו להגיע כדי להימנע מכותרות שואה?

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Die Werkself, ‏31/5/16.

1. Civil Anti Madridista

זה היה בעיקר עוד ערב גדול של קריכוביאק, ואני בספק אם סביליה תצליח לשמור עליו אחרי היורו.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד מרוצה. עמדנו יפה מאוד וכשווים מול נבחרת נהדרת. מהטופ של אירופה.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    ביום רגיל פולין מנצחת בקלות את אוקראיניה וכך תעשה גם גרמניה. צפון אירלנד לא אמורה להיות מכשול. הבית הזה בסופו של דבר חלש ושתי הנבחרות המובילות לא הסתכנו הערב יותר מדי. שוב, צרפת עם שש נק' גם לא הבריקה במיוחד. אני מקווה שבמחזור האחרון שתי המובילות ינצחו ויציגו משחק יותר טוב.

@nfcb
    פולין מהטופ של אירופה? לדעתי היא נבחרת טובה מאד, אבל לא מן הצמרת הכי גבוהה. היא לא מתקרבת (על הנייר) לצרפת, ספרד ואיטליה ואולי גם בלגיה ואנגליה.

4. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

הוא היה ציני.

5. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אוקראינה תסיים בודאות במקום הרביעי בעקבות התיקו בין גרמניה לפולין.
    הפרש שערים הוא לא מה שמכריע במקרה של שיוויון נקודות אלא התוצאה במפגש בין הנבחרות, לכן אוקראינה לא יכולה לעקוף את צפון אירלנד וכך להחזיק בסיכוי תיאורטי לעלות מהמקום השלישי.

6. DRORIKO Member

שזה עוד אחד מהפאקים של היורו. אוקראינה עלתה ליורו מהמקום השלישי,היא לא אמורה להיות שם בכלל. האבסורד הוא שהיא נכנסה לבית מדירוג 2 ,תהרוג אותי למה, מה שאיפשר בית גם איתה וגם עם צפון אירלנד. .

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/16
  7. Lebron Member

אם להגיד את האמת, כשמסתכלים על הסגל, חומר השחקנים של גרמניה לא משהו בכלל.

דרקסלר, גצה, הקטור, הוודס, שורלה וגומז שחקנים בינונים מאוד. גם אוזיל למרות שמבחינת כישרון הוא בטופ חלש מנטלית ולמעשה בינוני מרבית הזמן. חדירה לא רע אבל התקפית הוא לא ברמה של שווייני בשיאו או של גונדגן.
    בואטנג כרגע היחיד שמתפקד, מולר וקרוס מתחת לרמתם הרגילה ואם הם לא התעוררו הנבחרת הזאת לא תגיע רחוק בטורניר הזה.

אני חושב שהטורניר הזה הוא הוכחה ניצחת כמה כדורגל נבחרות הוא ספורט נחות, הרמה ביחס לקבוצות פשוט מביכה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אין יותר מדי נקודות חיוביות מהמשחק מבחינת גרמניה - בואטנג והומלס, למרות שלא היה להם משחק מושלם ושלהומלס לקח זמן להיכנס למשחק, היו טובים. שורלה תרם קצת כמחליף והיה הרבה יותר טוב מגצה, וזהו בערך. כל משחק ההתקפה היה רע עד רע מאוד, ההגנה נראתה יותר טוב מאשר מול אוקראינה אבל עדיין עם יותר דיוק הפולנים היו כובשים. גם הצהובים לבואטנג, אוזיל וחדירה לא מעודדים.
    מקווה לכמה שינויים מול צפון אירלנד.

מבחינת פולין, תיקו שמציב אותם בעמדה מצוינת לקראת המחזור האחרון ומעשית מבטיח להם עלייה. פזדאן וקריחוביאק בלטו, כשהראשון נחשב ע"י הפולנים לאחת הנקודות הבעייתיות ביותר בהרכב שלהם (אם לא ה-) אבל נתן משחק מצוין.

וכמעט שכחתי, עוד "נקודה חיובית" מבחינת גרמניה - מסורתית, גרמניה בשלב הבתים של טורנירים בעידן לב פותחת עם ניצחון מרשים (בצורה כזו או אחרת), ממשיכה עם משחק שני מאכזב ומשחק שלישי שבו היא גוברת בקושי על נבחרת חלשה יחסית. בקיצור, לחובבי ההימורים - +1 לגרמניה מול צפון אירלנד.

golding אוהב/ת את זה.
  9. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

זה גם לא מפתיע. שחקנים פחות מתואמים, נבחרות לא מאוזנות.
    זה מביא האמת משהו אחר מבחינת הריגוש והצבעוניות מסביב, לא הרמה זה מה שמדובר בטורנירים שכאלה.

golding ו-Lebron אוהבים את זה.
  10. alexshw Member

עוד דבר קטן לגבי אוקראינה. במשחק הליגה האחרון בין דינמו קייב לשחטאר נגמר במכות רצח בין השחקנים כולל שחקני נבחרת.
    היו דיבורים על יריבות גדולה בתוך חדר ההלבשה של הנבחרת בין השחקנים ושהנבחרת לא מאוחדת. לא יודע אם זה השפיע על התוצאה אבל לא עזר.

Shakhtar and Dynamo Kiev rivalry could hurt Ukraine chances at Euro 2016 - ESPN FC

11. DRORIKO Member

בשרשור "מי אני ואת מי אני אוהד?" שעלה לפני היורו היתה שאלה מה דעתי על כדורגל הנבחרות וכתבתי בדיוק את מה שאתה אומר.

Lebron אוהב/ת את זה.
  12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק ואני מבין שהוא במילא היה חרא. ויש לי שאלה.

שמתי לב שלאורך השנים כשאני רואה מאמנים/שחקנים גרמנים מדברים ויש כתוביות בעברית זה נראה כאילו הם מדברים הרבה יותר מבשפה רגילה כדי להסביר את עצמם. אז או שאני לגמרי מדמיין את זה כי זו שפה בלתי נסבלת או שהכתוביות הן באמת סוג של אמ;לק.

סתם עניין אותי כי אני יודע שיש/היו כאן לא מעט חבר׳ה שאוכלים להם מילקי בגרמניה.

13. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

זה טיפה ארוך יותר אבל כנראה שגם קיצרו וחיפפו בתרגום אם זה הגיע לרמה שהרגשת [emoji6]

אלעד אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

גרמניה אתמול באמת איכזבה וראויה לכל מילות הגנאי. הגיעה עם ביטחון אחרי ניצחון במשחק הפתיחה ונראתה איום ונורא, אם כבר פולין הייתה קרובה יותר לכבוש אבל ברגע האחרון תמיד שחקן החליק או פישל. אני אישית קצת התאכזבתי מלבאנדובסקי, חלוץ על ברמה שלו צריך לסיים משחק כזה עם יותר דומיננטיות. אם לא שער אז לפחות שיהיה מסוכן. התקשורת הגרמנית לא בכיוון, שמעתי שדיברו שם על איך שוונשטייגר לא שיחק. היום מדובר בשחקן הכי פחות נייד ודינמי בנבחרת הגרמנית וזה לא שהוא מסוגל לשחרר איזה פצצה מרחוק כמו פעם. במשחק אתמול ראו את גרמניה במלוא חולשתה כל נקודות התורפה ממש צפו. שגיא כהן דיבר על משחק אגפים וזה נכון, דרקסלר אולי עושה דברים מדהימים בוולפסבורג אבל לוקח זמן עד ששחקן מגבש לעצמו דומיננטיות בנבחרת וכמובן שחולשת המגנים לא מועילה. מצד שני אני חושב שמשחק אגפים לא אפיין מעולם את גרמניה של לאב או של קלינסמן. משחק אגפים זו הייתה השיטה של ספרד בעבר לפני הטיקי-טאקה או של פורטוגל עם כריסטיאנו ופיגו וכנ"ל הולנד.

15. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

הוא לא. בליגת האלופות הוא היה מצוין וגם בליגה היו לו כמה משחקים טובים, אבל הוא מאוד לא יציב ועבר עונה לא טובה בסך הכל בוולפסבורג.

בנושא אחר: