בית 3 - כמה רחוק תצליחו להגיע כדי להימנע מכותרות שואה?

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Die Werkself, ‏31/5/16.

1. Raulito Madridista

שוונשטייגר גם לא היה גרזן אף פעם וסמי קדירה בורח קדימה לעמדת ה-50/50. נבחרת גרמניה כמכלול הצליחה להעלים את הבעיה הזו במשך טורנירים רבים לדעתי(ובמונדיאל האחרון גם כשלהאם שיחק מגן וקלוסה היה האיש בשפיץ - זו לא הייתה נבחרת מושלמת והיו תלונות כלפי המאמן). טורטן פרינגס שיחק במונדיאל 2006(גם ביורו 2008 נדמה לי) אבל הוא לא היה איזה עילוי. אני גם כן חושב שאין נבחרות מושלמות בטורניר הזה, זה חלף מן העולם. צרפת יכולה להיות קרובה לכך אבל לרוע מזלה ואראן נפצע למשל והיא סובלת מבעיה בהגנה. ספרד ב-2012 סבלה מהיעדר חלוץ אמיתי בגלל הפציעה של דויד ויאה והכושר הגרוע של טורס. אפשר להסתכל למשל על הנבחרות מיורו 2000 רק במבט של געגועים - צרפת, איטליה, הולנד ועוד.
    אתמול לא ראינו אף שחקן של גרמניה בחלק הקדמי במיטבו להוציא את טוני קרוס שהוא גם על הגבול בין קשר אחורי לבין קשר קדמי יותר וגם את זה צריך לקחת בחשבון. אני מאמין שגרמניה תיראה טוב יותר. החילוף של שוונשטייגר היה ממש רגע לפני שהולכים הביתה, אני חושב שזו קטנוניות לדבר על כך ופוקס או לא - החילוף השתלם לו.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף על פי שאני עדיין חושב שהקישור יהיה רך מידי מול קבוצות יותר רציניות ואף על פי שאני הייתי קצת משנה, עדיין אני קונה את ההרכב שלך אבל זה לא יקרה.
    יוגי לא רק מקובע, אלא גם חוכמולוג.

תגיד לי דור, באיזה בדיוק טורניר הצלחנו להעלים את הבעיה הזו? מול ספרד פעמיים שלא הגענו בשני משחקים למצב בעיטה או נגד איטליה פעמיים שנראינו כמו קבוצת נוער? אל תספר לי שניצחנו את קוסטה ריקה ושוודיה וטורקיה. זה לא מעניין. גם אתמול ניצחנו את אוקראינה. לא העלמנו את הבעיה. פשוט נגד קבוצות נחותות זה באמת מספיק. הבעיה צצה במלוא חריפותה במשחקים הרציניים.
    וכאן בדיוק העניין, מהסלט שיוגי עושה עם השחקנים וההצבה שלהם לא נוכל לראות אף אחד במיטבו.
    לא נתת לי שום מפתח למה הבעיה תיעלם, חוץ מאמונה. אבל אמונה זה דבר אישי שאי אפשר לשכנע בו אחרים. או שאתה מאמין או שלא.
    לגבי שוויני. זה באמת לא רלוונטי, במיוחד שלא ספגנו כי למעשה היינו עם עוד שחקן פחות על המגרש איתו. ומזל שזה היה כל כך קרוב לסוף אני רק חושש שעכשיו שוויני כבר ישחק יותר דקות וזה יפגע בנו. ולכן השאלה שלי, אם הוא לא בונה עליו, למה זה היה נחוץ? ואם כן, אוי ואבוי לנו.

3. Raulito Madridista

גרמניה פעמיים סיימה את הטורניר שלה נגד ספרד שהייתה נבחרת על. בגמר יורו 2008 - 1:0 תוצרת טורס, ובחצי גמר מונדיאל 2010(נגיחה של פויול). את העובדות אתה מכיר. זו ממש לא טרגדיה, לא איזה כישלון חרוץ. גם בהדחה נגד איטליה ביורו 2012 הבעיה לא הייתה הקישור האחורי של הנבחרת אלא דווקא חוליית ההגנה לדעתי שנכשלה פעמיים מול באלוטלי. להוציא את המשחקים נגד ספרד - הנבחרת הגרמנית הפגינה עליונות בנעשה. אתה מתעלם ממשחקים מעולים נגד פורטוגל(2008 ו-2012) ועוד שורה של הופעות טובות כמו מונדיאל 2010, זו הייתה חתיכת הצגה נגד ארגנטינה וזה לא חשוב אם היו לנבחרת של מראדונה סדקים(מראדונה). מצב הסגל היה טוב יותר בעבר ועל כך אני מסכים איתך אבל יש דברים שלא בשליטתו של לאב. שים לב שבכל נבחרת יש חסרונות וגם החלטות קצת פחות ברורות של המאמן.
    לגבי שוונשטייגר - נחכה ונראה. מובן שאם הוא יקבל אשראי בהרכב זו טעות גדולה ואין לכך שום סיבה.

Lebron אוהב/ת את זה.
  4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב, אתה מסתכל מנקודת מבט של נבחר שבדיה, קרואטיה או בלגיה בעוד שמדובר בגרמניה. גרמניה אמורה לעבור את שתי המשוכות הקשות האלה לפחות ב 30 אחוז מהמקרים. ומה קרה? היא הפסידה בכל ארבעת המפגשים. אבל, אני מקבל שגם זה קורה. הבעיה היא שבכל ארבעת המפגשים האלה לא היינו חצי יריב לנבחרות האלה. כואבות לי ההדחות של באיירן נגד ברצלונה לפני שנה ועוד יותר נגד אתלטיקו השנה אבל אין מה לעשות. באנו שיחקנו היינו הכי שווים שאפשר והפסדנו. לא מקובל עליי מה שהיה נגד ריאל ומה שקלינסמן עשה נגד ברצלונה. ועל זה אני כועס על יוגי.
    אני עוד זוכר את המונדיאל בספרד ב 82 כמו אתמול (וגם במקסיקו ב 86). לגרמניה היו שחקנים מאוד בינוניים יחסית למה שהורגלנו ובאותו הזמן הייתה נבחרת שקראו לה צרפת. היא הייתה כמו ספרד הגדולה. רק שפעמיים נפגשנו איתה וניצחנו. ופעמיים בגמר הפסדנו. אבל גם אז שיחקנו כמו שווים מול שתי נבחרות ענק. איטליה וארגנטינה של מארדונה בשיאו. איפה זה ואיפה מה שקיבלנו אצל יוגי. ושוב, ליוגי שחקנים הרבה הרבה יותר טובים ממה שהיה אז.
    מצב הסגל לא טוב באשמת יוגי. לא באשמת אף אחד אחר. לא הכריחו אותו לקחת את שוויני (שגם אתה מסכים שאין לו מקום) את פולדי או את צ׳אן (בוודאי לא כמגן).

5. Raulito Madridista

גרמניה - פולין

http://cache1.asset-cache.net/gc/457115278-robert-lewandowski-of-poland-and-thomas-gettyimages.Xxx?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=GkZZ8bf5zL1ZiijUmxa7QTzyqEXZQRdqPtq7R9vkXfUdF09LNnIjsuCSlFhl2HY0TcFNk3wDnEFcHpdf0GZrkw%3d%3d

הקרב הגדול והמרתק על ראשות בית 3 יוצא הערב לדרך בשעה 22:00. גרמניה ופולין שניצחו במחזור הפתיחה ושיחררו הרבה אוויר למרות כדורגל לא משכנע - נלחמות ראש בראש כפי שהיה במוקדמות. ואם כבר מוקדמות - פולין הצליחה לנצח 2:0 את גרמניה במשחק שהיא אירחה. לקראת המשחק הערב אפשר לדבר על שני מצ'אפים גדולים, תבחרו אחד מהם, וכמובן שהכל סובב סביב שחקני באיירן מינכן. רוברט לבאנדובסקי מול תומאס מולר, שני שחקני ההתקפה הנפלאים. שניהם כבשו יחד 74 שערים במדי באיירן העונה - 42 ללבאנדובסקי ו-32 למולר, ושניהם אף היו מלכי השערים במוקדמות היורו - לבאנדובסקי הרשית 13 ומולר כבש 9. אפשר גם לדבר על מצ'אפ אחר - לבאנדובסקי, אולי החלוץ הטובה בעולם - מול השוער הטוב בעולם מנואל נוייר שגילה יכולת גבוהה במשחק נגד אוקראינה.
    בגרמניה התעסקו השבוע בעיקר בתנועות המוזרות של המאמן יוהאכים לאב על הספסל ופחות ביכולת הפושרת של הנבחרת או נקודות התורפה שלה. לאב עצמו התנצל על מה שקרה ואמר במבוכה שהעניין לא יחזור. גרמניה תקווה שמי שכן ישחזר את היכולת ממשחק הפתיחה הוא טוני קרוס שנבחר ל-MVP ובישל למוסטאפי את השער הראשון. הבלם ימשיך לשחק לאור פציעתו של הומלס שאמור להיות כשיר למשחק הנעילה נגד צפון אירלנד. תומאס מולר מחפש את שערו הראשון במסגרת היורו אחרי שישה משחקים - 5 במסגרת יורו 2012 ומשחק אחד העונה. בכלי התקשורת קיימת סתירה לגבי עמדת החלוץ. יש הטוענים שמאריו גומז שרשם עונה יפה בבשיקטאש יהנה מהקרדיט ע"ח של מאריו גצה, כובש השער בגמר המונדיאל. חוץ מזה גרמניה תשמור על התבנית כשהיא יודעת שהיכולת שהפגינה מול אוקראינה ממש לא תספיק לה. שוונשטייגר על הספסל כמובן.
    פולין מאמינה בעצמה בגדול לקראת המשחק. בעוד רוברט לבאנדובסקי די איכזב כשלא הצליח לכבוש - החלוץ הצעיר ארקדיוס מילק המשיך את הכושר המעולה שלו בשנתיים האחרונות באייקס כשכבש את שער הניצחון היקר נגד צפון אירלנד. "זה רגע מאוד מיוחד עבורינו לפגוש את גרמניה ואנחנו מאמינים בשחקנים שלנו למרות שיהיה קשה", הצהיר המאמן אדהם נאולקה. המאמן ניסה לשמור את הקלפים קרוב לחזה כשאמר שיחליט על ההרכב הראשון רק בסמוך למשחק אך כבר עכשיו ברור שהשוער שצ'זני לא ישחק בגלל פציעה ולוקאש פביאנסקי יהיה זה שיחליפו בין הקורות. המגן לוקאש פישצ'ק, אחד משישה פולנים שמשחקים בבונדסליגה, מזהיר את גרמניה - "אתם פייבוריטים, אבל פולין מוכנה להפתעה".

ביורו 2008 הקבוצות נפגשו במשחק הפתיחה שלהן בשלב הבתים וגרמניה ניצחה 2:0 מצמד של לוקאדס פודולסקי. הרקורד ב-20 המשחקים עד היום בין הנבחרות עומד על 13 נצחונות לגרמניה, 6 תוצאות תיקו וניצחון אחד לפולין.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  6. Civil Anti Madridista

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfl1/v/t1.0-9/13450249_10209822419056216_3914613095145605624_n.Xxx?oh=aed38529191b339301149c941aa6c433&oe=58091D48&__gda__=1476259721_04fc13b41147e6da51f586eb91c13604

optimus אוהב/ת את זה.
  7. Milevskiy Member

עוד מישהו רואה את המשחק חוץ ממני?
    מחצית על הפנים, מקווה שבשנייה יתאפסו קצת. ירמולנקו לא הגיע לטורניר עדיין.

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק הזה שואה.

9. k_700 Member

אני כל המשחק מחכה לשמוע את הוויל גריג on fire ביציעים אבל דממה.
    האוהדים נרדמו.

10. Civil Anti Madridista

הכדורים של קונופליאנקה אדירים, רק חבל שאף אחד מהאוקראינים לא מנצל אותם.

11. Doritoz FCBJ - RMCF

טוב יש לאוקראינים איזה בעיה במצבים נייחים מסתבר.
    זה היה שער קל מדי לטעמי לצ' אירלנד.

12. Milevskiy Member

אוקראינה יותר נאחסים מנבחרת ישראל.
    בדיוק כמו 2012 מול צרפת, הפסקה בגלל מזג אוויר.
    קיצר שום דבר טוב לא יצא מהמשחק הזה

13. Doritoz FCBJ - RMCF

וויל גריג on fire

14. Butragueño מנהלים

איך נצחנו אותם 2-0?

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מצב שרוב השערים בטורניר הזה מגיעים בתוך התוספת זמן?

אני הולך לגור בצפון אירלנד.