בית 2 - ספרד, פורטוגל, איראן, מרוקו

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2018' פורסם ע"י idans10, ‏11/6/18.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בתור מי שהיה אחראי על הפרויקט באייסוקר אני זוכר איזה נבחרות היו ואיזה לא. אבל תוצאות של משחקים? זה כבר אתגר.

2. Butragueño מנהלים

אני צוחק איתך ועל חשבוננו. כנראה שהשתתפות של אלבניה ביורו הקודם קצת בלבלה את רוח השטות שלי.

על כל פנים, בית שקבלתי ממנו מה שצפיתי. אמנם שחשבתי שמרוקו תהיה המעצבנת במקום איראן, אבל שתיהן עשו עבודה טובה והקשו על המדינות מחצי האי האיברי. פורטוגל משחקת כדורגל לטובת איש אחד, לעומת ספרד, שיש שם אחד אולי שמנסה לשחק כדורגל. לא יודע מה עובר על הנבחרת הזו. כנראה שאם אזרוק חיצים, רובם יפגעו בהיירו, אבל הנבחרת המפלצתית הזו תמיד נראה לי כמו קופסה סגורה, שמי שיחזיק בה, יעשה איתה קסמים.

וול, היירו מאמן גרוע.

3. cazzo Il Capocuoco

במוקדמות המונדיאל אני צפיתי רק במשחק אחד של מצרים, משחק ההעפלה נגד קונגו ואת החסרונות של מצרים כבר הכרתי פחות או יותר. נבחרת שמנטלית נשברת לפעמים בקלות ומול נבחרות לא אפריקאיות אין לה נסיון אמיתי. כדורגל משחק קבוצתי וגם אם יש למצרים כוכב כמו מוחמד סלאח זה לא אומר הרבה כי הקטור קופר דאג שהנבחרת שלו תדאג קודם כל לא לספוג שערים.

מצד שני, אני עקבתי אחרי נבחרת מרוקו וצפיתי בכמה משחקים שלהם. זה היה כיף לצפות בהם משחקים נגד חוף השנהב, גאבון ומאלי. באופן כללי אני חושב שהרווה רנאר פספס את המשחק הראשון נגד איראן - במקום לשחק את המשחק הרגיל עם המערך הרגיל (4-2-3-1) עם חאלד בוטייב (שהבקיע היום) הוא שינה את המערך והוסיף כוחות התקפיים כמו אמין חרית (ששיחק בשאלקה העונה) ואיוב אל-קעבי (שבכלל משחק בקבוצה מעיר בינונית במרוקו). הרווה רנאר ידע שאיראן משחקת מאוד הגנתי וחשב שאם הוא ישנה את המערך בצורה התקפית זה יעזור לו. אבל גם מזל לא היה להם במשחק הזה. חבל שהמשחק נגד ספרד לא נגמר בנצחון.

גם איראן יכולה להיות מרוצה ולחזור הביתה עם ראש מורם, זאת נבחרת פחות איכותית אבל משחק ההתקפה שלהם בנוי על עקיצות גם נגד נבחרות פחות טובות כמו דרום קוריאה ואוזבקיסטן. היה להם הרבה מזל במונדיאל הזה והם ניצחו בפעם הראשונה מאז 1998. עם עוד קצת מזל הם היו מגיעים לשמינית הגמר.

ofir ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

היירו מאמן חלש ועם חילופים והרכבים הזויים, הוא מצפה שבוסקטס לבד יעשה הגנה מכל שלישיית הקישור ולא פלא שהספרדים מובכים גם מוח איראן ומול מרוקו.

ספרד לא תגיע רחוק איתו במונדיאל הזה, הם ישלמו על החיחופי מאמנים האלה.

פורטוגל חייה ממזל שנים, גם ביורו רק שער של איסלנד בדקה ה90 העלה אותם מהבתים במ'ום לשלוח אותם הביתה ומשם הם לקחו את כל הקופה, והיוםהחמצה של איראן מנעה מהם שוב ללכת הביתה בבתים.

5. WellNeverDie Member

הגולים היום היו באשמתו?

6. Ever Banega Member

המסקנה העיקרית שלי מהמשחק היא שטיאגו צריך לפתוח, על סילבה לא הייתי מוותר למרות שהוא לא בשיאו, אבל הביקורת עליו קצת יצאה מפרופורציות הוא היה סביר היום, ואתה לא מוותר על השחקן הכי טוב שלך במוקדמות בגלל שלושה משחקים שאגב בכולם הוא היה סביר אבל אני מסכים שהוא יכול לתת הרבה יותר.

7. DRORIKO Member

תוצר של הירידה בקרנה של הלה מאסיה, מצד שני אולי המחלקת נוער הזאת במקרה נפלה על דור זהב, כמו שהיה עם יונייטד בתחילת ה-90

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/18
  8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

עם כל היופי שמביאים איסקו ואינייסטה אחד מהם צריך לפנות מקום לסאול.

אלעד ו-golding אוהבים את זה.
  9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא מבטיח שספרד תעבור בכזאת קלות את רוסיה,שכבר חושבים על הרבע גמר.
    ההגנה מסננת,ואין משחק אגפים בקישור.
    הקיעשור חייב להיות מורכב מבסוקטס,סאול,טיאגו. איסקו בצד אחד,ובצד שני הייתי נסה ללכת עם רודריגו/אספס שיכולים להצטרף מהקו כחלוץ שני,סטייל דויד ויאה.
    היירו לא מאמן וזה היה צפוי שנראה נבחרת שתצליח על בסיס יכולת אישית.

10. Ever Banega Member

הכרטיסים צהובים מתנקים מתישהו? מה היה ההיגיון בלא לזמן קשר אחורי נוסף? מה נעשה כשבוסקטס יקבל עוד צהוב?

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/18
  11. yonmu Member

יש מצב ששכחת שרונאלדו החטיא פנדל?
    אי אפשר לספור מצבים רק לקבוצה אחת.

12. Raulito Madridista

שוער אף פעם לא נהנה לקבל גול בין הרגליים אבל אני לא בא לדה-חאה בטענות, אבל שים לב שרק אחר-כך הוא רשם את ההצלה הראשונה שלו בטורניר וזה קצת מוגזר. דה-חאה שוער מעולה אבל בנבחרת זה מורגש שהוא עדיין לא בא לידי ביטוי ולא נותן לנו ערך מוסף כמו במנצ'סטר יונייטד, בניגוד לקסיאס שאוקיי, אולי מונדיאל 2014 היה טורניר גרוע, אבל עד אז הוא היה מנייה בטוחה לחלוטין, תשאל את אריאן רובן.

מקבל את הטענות לגבי היירו למרות שאתמול הוא העלה את יאגו אספס שהשווה את המשחק וגם את מרקו אסנסיו, כך שהחילופים היו נכונים אבל העיתוי מאוחר. מה שכן, יש שחקנים גדולים שנראים כמו הצל של עצמם, נניח דויד סילבה, וגם ראמוס לא הגיע, כך שהמאמן לא אשם בהכל.

פורטוגל מציגה סגל שחקנים טוב יותר מאשר ביורו אבל עדיין קשה לה מאוד מול משחק עומד. שחקנים לרוב לא נותנים בראש בנבחרת כבר מההופעה הראשונה והסממן הבולט לכך הוא גדש.

13. Sarek Member

אחרי רבע הגמר הכרטיסים הצהובים "מתנקים".

Ever Banega אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/06/26/15299654897424.Xxx

מעניין אם הכתב של ה-AS, חואקין מארטרו, היה שם את כספו על זה: בכותרת - היירו חושב על קאפה ונאצ'ו כדי לעצור את הדימום ההגנתי של הנבחרת. לראייה: ספרד ספגה במונדיאל כבר חמישה שערים - רק שער אחד פחות מכל הכמות שספגה בין יורו 2008 ועד יורו 2012(כולל המונדיאל באמצע)| הכותרת במארקה - Viva La Var אומרת הכל| בסקר שעלה במארקה מהבוקר עם חלוקת ציונים לנבחרת - מי השחקן הכי טוב, מה דעתכם על העבודה של היירו, מי צריך לפתוח בהרכב בין הקורות ועוד - למעלה מ-130 אלף מצביעים במארקה, מס' חסר תקדים. איליו קוטנטרראס מהמארקה מעביר ביקורת קשה על היירו - 'הגיע הזמן לתוכנית אחרת - שש דרכים למהפכה'.

מעבר לכך, בנבחרת בטח העדיפו לסיים ראשונים ולקבל את רוסיה ע"ח אורוגוואי, והנה נתון וסטט' שצריכים לנצח: ספרד מעולם לא ניצחה את המארחת של המונדיאל או היורו; עד היום הלגרה לא יכול לישון כמו שצריך והוא בטח רוצה להרביץ לשופט 'המכור' מרבע הגמר נגד דרום קוריאה ב-2002(הדחה בפנדלים); כעבור שנתיים ספרד נכנעה לפורטוגל הביתית במחזור הסיום של יורו 2004 במשחק חלש וארזה את חפציה; עוד דוגמאות - הדחה מול אנגליה ביורו 1996 בפנדלים, הפסד למערב גרמניה בשלב הבתים ביורו 1988, גמר יורו 1984 מול צרפת..

15. טל. Member

אם הייתי צריך לכמת את הסיכויי של ספרד להיות מודחת מול רוסיה - הייתי אומר סיכויי של אחד ממאה.

Gianzola אוהב/ת את זה.