בית"ר-משבר זמני או סוף הסיפור?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י AFC, ‏29/8/03.

1. AFC Member

טעות. בית"ר בעונה שעברה מילאה את האצטדיון נגד בני יהודה והפועל ת"א. היא כמעט מילאה את כולו מול מכבי חיפה ומכבי ת"א. בכל זאת, מדובר באצטדיון עם 21,500 מקומות, האצטדיון הגדול בליגה.

בעונה שלפני כן בית"ר ירושלים גם מילאה את האצטדיון מול הפועל ת"א, מכבי חיפה ומכבי נתניה. אולי בעוד משחקים, לא זוכר.

בעונת זאבי האצטדיון היה מלאכמעט מלא בכל משחק עד שגוטמן ממש המאיס את הקבוצה על האוהדים.

טוב, בזה סיימתי עם הנושא הזה, אלא אם כן מישהו יגיב וירצה להמשיך.

2. אורן04 Member

יאללה AFC סתום כבר ביתר לא מילאה ולא התקרבה למלא את טדי באף משחק חוץ מזה שהזכרתי.

3. שגיא Guest

די להיות אטום...בחייאת...
    בטדי יש מעלה ל20 אלף מקומות. זה לא כמו למלא את הקרייה ב16 אלף....4-5 אלף איש זה בהחלט הבדל גדול....
    אתה סתם קטנוני, ואני ממש לא יודע איך הצלחתם להגיע לוויכוח על מספר המשחקים שבהם בית"ר מילאה את האצטדיון. איזה כשרון יש להם, שתהיו בריאים.

4. AFC Member

הבורות אצלך, כרגיל, חוגגת. בתחילת השנה שעברה הקהל של בית"ר כל כך רצה לצאת ממאבקי הירידה ולקבל קבוצה לוחמת שהוא יאהב עד ש-4 נקודות בשני מחזורים (שנחשבו אז למשהו מדהים) שהציבו אותנו במקום הראשון הביאו למשחק הבית הראשון מול בני יהודה 18-19 אלף צופים, לא כולל את אלפיים האוהדים מהשכונה. גם אם בית"ר תתייצב במקום האחרון עם 0 נקודות טדי יהיה מלא מול הפועל ת"א.

אתה יודע מה? אני בכלל לא צריך להתחיל ללמד אותך את העובדות האלה, שלמרות הבורות המוחלטת שלך בכל מה שקשור אליהן אתה ממשיך להתווכח איתי בנושא הזה. טדי היה מלא בעונה שעברה בשני משחקים, כמעט מלא בעוד שניים. מלבד שניים שלושה משחקים בית"ר לא ירדה מ-5,000 צופים. הקהל של בית"ר מקום ראשון במכירת כרטיסים בליגה. אם אתה מתכוון להיות ה"הפרשן המקצועי" שלנו, אז אני מצפה ממך לבדוק עובדות לפני שתתחיל לשפוך את הביוב שלך בפורום.

5. Don p1 Member

סליחה??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    בית"ר לא קבוצה גדולה?! הטיפשות והבושה בדיון הזה עוברים כל גבול.
    קבוצה גדולה לא נמדדת בהצלחות שלה, זה לא מדד. שקבוצה לוקחת אליפות, אז כל האוהדים יוצאים מהחורים, שקבוצה לוקחת אליפות כולם קונים מנויים ובאים לאימונים, שקבוצה מצליחה אז כולם מאחוריה.
    אני מציע לכם למדוד קבוצה דווקא שההצלחה היא לא גדולה, הרי קבוצת כדורגל היא כמו גלגל פעם אתה למעלה פעם אתה למטה.
    ובשנים האחרונות בית"ר הוכיחה שהיא קבוצה גדולה, כי גם שעבר עליה משבר כלכלי וניהולי האוהדים שלה לא עזבו אותה.

אולי בני זוכר, אבל באחד המשחקנים הראשונים של יוסי מזרחי בנתניה, אני ישבתי בסוף המשחק אחרי שבית"ר הפסידה 4-0 ובחיים לא ראיתי את האוהדים של בית"ר ככה, הם שרו הם עודדו...שאלתי אחד בסוף שישב לידי למה..הוא ענה לי :"מודים רק שיש קבוצה אחרי מה שעברנו" זה לעולם אני לא ישכח.
    גם שההצלחה לא גדולה, האוהדים הולכים אחרי הקבוצה. לא רוצה לספר לכם כמה פעמים יצא לי לראות במשחקי חוץ יותר אוהדי בית"ר מאשר של הקבוצה המארחת.
    עזבו למה ללכת רחוק, שלושה משחקי גביעי הטוטו האחרונים לפחות 2000 אוהדי בית"ר בבית וחוץ. תעשו לי טובה אפילו שזה רק משחקי גביעי הטוטו, האוהדים משתוקקים לקבוצה שלהם.
    אימון ראשון של העונה, 500 אוהדים שפיצצו את היציע הקטן של בית וגן שרים ומהללים את אוחנה, למרות שכמעט ואין להם רכש בקבוצה. מספיק להם לראות שחקנים שלובשים את המנורה ורוצים להשקיע.
    האהבה של האוהדים הזאת גדולה מכל דבר שראיתי...לפי זה אני מודד קבוצה גדולה.
    ולא לפי זה שקשטן הביא להפועל שתי אליפיות רצופות, גם בבית"ר הוא עשה דברים דומים. ככה זה בכדורגל, ולא מציע לכם למדוד ככה קבוצה גדולה.
    הפועל חיפה לדוגמא זכתה לפני כמה שנים באליפות, הייתם קוראים לה אז אולי קבוצה גדולה, אבל היום מי זוכר בכלל שהיא הייתה בטופ, למה?...כין אוהדים אין לה. לא היה מי שיתמוך בה שהיה משבר, ובן אדם אחד לא מעמיד קבוצת כדורגל.

זכור לי טוב?..כן אוהדי הפועל מקללים את קשטן והנהלה באימון הראשון של העונה.
    אז באמת תעשו לי טובה...לא לקרוא לבית"ר קבוצה גדולה זה ביזיון שאין כמוהו וזה בורות שאפילו מלי לוי לא מציגה.

6. ליהי Member

יא אללה
    איזה דיון דוחה
    ומובן מאליו
    ונדוש
    וכל הדברים הכי מעצבנים שיכול להיות דיון
    כן, ביתר ירושלים היא הקבוצה בה הידיעה וכולם יודעים את זה, כי באיזשהו מקום היא הקבוצה של המדינה,ואת זה לא נוכל לשנות
    בני,על מה לעזאזל אתה מתרברב?
    על כמות הקהל שלכם? ברור שיהיה לכם פי מיליון יותר קהל מהפועל! לביתר יש את הכי הרבה אוהדים בליגה,כן יותר ממכבי ת"א ומכבי חיפה, יותר מכל קבוצה אחרת. מה אתה מנסה להגיד בזה לעזאזל? שאתם יותר טובים כי יש לכם יותר אוהדים? בשנים האחרונות ביישתם את ה"פירמה" (גם כן פירמה, אני לא רוצה להגיד מה אני חושבת על הקהל שלכם, קל וחומר על ההנהלה והשחקנים),תפסיק לשמוח לאיד בגלל החובות של הפועל כי הפועל מתנהלת כקבוצה קטנה,שהגיעה לגדולות (ועל זה לא נתווכח בכלל כי זה אחושילינג גדולות ,בכל רמה-הן ליגה והן אירופה,בצורה יחסית ליתר הקבוצות בליגה),והסטטוס של "קבוצה גדולה" דבק בנו רק בעשור האחרון,כי הוכחנו שיש לנו מקום טוב במעלה הטבלה תמיד בצורה עקבית,למרות שאנחנו לא אימפריית מכבי ת"א, ולא הקבוצה של המדינה בית"ר ירושלים.

אי אפשר לקחת מביתר את המעמד שלה,זה נכון- אבל לשמוח לאיד כשזה מגיע להפועל אין לכם על מה. בכל הרמות מסביב, אנחנו משתינים עליכם, הא, ובקשת. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

(פה סיימתי את תגובותיי בדיון הזה.אתם יכולים לחזור להלל את ביתר ואת אוהדיה)

7. AFC Member

אני לא אומר שאנחנו יותר טובים - אני פשוט אומר שאנחנו קבוצה גדולה יותר. האוהדים לא ינטשו את הקבוצה גם בליגה השלישית. האוהדים של הפועל נוטשים אותה אחרי גביע אופ"א כשהיא מגיעה למקום השלישי "בלבד".

סה"כ אני אומר שהטענה שלך שבית"ר קבוצה קטנה מפגרת לחלוטין.

אין בעיה. אין בן לוז, אין אבוקסיס, אין אפק, אין בלילי, אין קלשצ'נקו, אין אודי, אין טועמה ואין דומב (מלבד אלה אף שחקן לא בישל או כבש נגד בית"ר בעונה שעברה). ניפגש במחזור השלישי בטדי.

8. ליהי Member

די
    זה כ"כ קטנוני ומטומטם לעשות את הרשימה של כל העוזבים והנעזבים של הפועל כששנינו יודעים טוב מאוד ש80% מהם בכלל לא היו בהרכב. אודי? דומב? קלצ'נקו ובלילי בכלל בלטו? בכלל כבשו? ראית את העונה של קלצ'נקו? את ההחמצות של בלילי? היחידים שיחסרו לנו הם אפק ואבוקסיס, ונסתדר מעולה גם בלעדיהם.

מחזור שלישי טדי, אני מחכה בקוצר רוח לפתוח לכם את התחת שוב, זה תמיד כיף, למרות שאחרי המשחקים בדיעבד, אני תמיד מרגישה שהקבוצה קצת מלוכלכת, לשחק עם בית"ר... :twisted:

9. AFC Member

קלשצ'נקו ובלילי פתחו בחוד של הפועל לאורך כל העונה. גם אודי זכה לכבוש מולנו ועוד לא מעט שערים מכריעים נגד קבוצות אחרות, טועמה היה השחקן הטוב ביותר של הפועל בסיבוב הראשון מלבד אבוקסיס. בן לוז הוא מלך השערים של הפועל בעונה שעברה. אפק ואבוקסיס הם השחקנים הכי טובים שהיו לכם. תסתדרו מצוין בלעדיהם? כמו שהסתדרתם מול ירבאן במשחק הראשון ומול מכבי הרצליה?

אני שמתי לב למספר רמזים מטרימים בשנתיים האחרונות. הפועל ת"א סיימה במאזן מושלם את המשחקים מול בית"ר ירושלים. אבוקסיס משחק כמעט מושלם. אפק כובש ומבשל נגדנו במספר הזדמנויות, כמו גם בן לוז. השחקנים האלה עזבו. נתון עוד יותר מעניין : בשנה שעברה חנן אזולאי וחבורתו הגיעו לטדי ותוך זמן קצר פיגרו 4:0 מול הקומוניסטים המקומיים. אזולאי בצעד חכם שמאד לא אופייני לו הכניס את אבירם ברוכיאן ושלומי ארבטמן למשחק. שני שחקנים בלבד. בית"ר מאותה נקודה שלטה לחלוטין, ברוכיאן וארבטמן עשו כרצונם בחצי המגרש של הפועל ובסופו של דבר ברוכיאן כבש את השער המצמק. השנה אין אזולאי שיציל אתכם (אותה ההבטחה נוגעת גם לשאר קבוצות הליגה שנהנו מהבונקרים הכושלים של הגנן).

10. ליהי Member

אם כך, תן לי לשבת ולפחד בשקט מהמאמן אלי אוחנה האימתני, שהגיע לבית"ר אך ורק משיקולים מקצועיים ולא כי במקרה הוא גם שחקנה האגדי. ( :twisted: ).

11. AFC Member

מה קרה? נגמרו הטיעונים?

אלי אוחנה בינתיים עושה עבודה מצוינת. אין לי טענות אליו וגם את לא יכולה למצוא משהו רע שהוא עשה עד כה.

יאללה בית"ר!

12. ליהי Member

חחחחח
    טיעונים?
    תגיד,החלקת על השכל?
    חאלאס, מה יש לי לטעון? מה יש לי להצדיק? הפועל ת"א תקרע את ביתר ירושלים גם עם הנוער, אל תדאג. אלי אוחנה יודע לעשות אחלה עבודה, ויודע גם להוריד ליגה, זה תלוי במצב הרוח.
    תפסיק לזיין תשכל על כפיר אודי וקלצ'נקו ובלילי, כי אם היית יושב מספיק משחק אחד ביציע של הפועל היית מבין כמה מזיז לנו את קצה השערה הימנית בתחת שכל האנשים מלמעלה עזבו, פרט לאבוקסיס ואפק, וכאן אני מכלילה גם את טועמה שיותר ממחצית העונה היה בינוני ותו לא ולקראת סופה אפילו איבד מקום בהרכב, וגם את בן לוז שהנה לך סקופ - הוא לא היה שחקן הרכב בטוח, הוא היה עולה עם ההרכב הרבה פעמים אבל לא תמיד.
    להתראות,אימפריה.

13. אורן04 Member

אני שמח שאוהדי הפועל מרוצים, ככה לא יהיו להם תירוצים כשהם יסיימו במקום השישי (?)

הפועל ת"א מתחילה לשחק קצת יותר טוב, אבל לדעתי עם שחקנים כמו אדרי, אבולבן, אבוטבול, קרגולה, סבן, ודומיהם אי אפשר להגיע רחוק. הפועל תתמודד לדעתי על המקומות 3-6 כי מכבי פ"ת, אשדוד ובא"ש נראות די טוב וגם ילחמו באיזור הזה.

לגבי ביתר היא תעלומה עבור כולם. שוב משנים את כל ההרכב, והפעם בונים יותר על הנוער. נוער בדרך כלל לא נותן תפוקה מהירה וכנראה שיקח לביתר עוד שנה שנתיים להתארגן ולהתחבר, ואז לחזור להיות פקטור בצמרת הכדורגל הישראלי, אולי.

14. Don p1 Member

למה לטחון את השכל על דברים שבאמת אין על מה לדון בהם.
    הרביעי לאוקטובר, מחזור שלישי בליגת העל על הדשא נדבר.

15. Thierry Henry Member

מצטער על התוכן הלא ממש קשור של ההודעה, אבל:
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    וזה בא מאוהד הפועל ירושלים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

(ינעל דינאק, תשלוט על האצבע....זה הורס את כל הרזולוציה...)