בית"ר י-ם 07/08: דאבל הסטורי למועדון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏6/7/07.

1. Achilles Member

יש לכם מקום לזרים לשתי עמדות המגנים.

2. Engonga Member

יש להם כבר את יואב זיו כמגן ימני, הם צריכים מגן שמאלי זר וחלוץ.

3. Tbird Member

אולי זה ישמע מוגזם, אבל לא היה אפשרי אם היו מוציאים סכום נכבד, להביא את רוברטו קרלוס, אם הוא כבר הלך לטוריקה ?...

4. Don Joan Roman Member

יש לנו מקום לעוד 3 זרים כי בנתיים יש לנו את בואטנג ואת קאלה, התיכנון של שום ושפיגל הוא להחתים עוד 2 קשרים(מילו ומוסקאלו) ועוד חלוץ(בלאבאן?) ואני אישית הייתי מאוד רוצה שנשאיל את מוסקאלו ונקנה מגן ימני זר כדי שיהיו לנו 2 מגנים טובים על כל עמדה (זיו יכול להיות שחקן שמשחק בשמאל ובמקרה הצורך בימין).

5. Achilles Member

מתי תבינו שעוד חודשיים קאלה ישראלי?
    אז בשתיים-שלוש משחקים הליגה הראשונים תשחקו רק עם 5 זרים(כולל קאלה)
    ואז יש לכם את בואטנג,מירוסביץ',זר חלוץ, זר מגן ימני וזר מגן שמאלי.-5 זרים ומוסקלו בנוער.
    ד"א בתקופת איגביני היה את חוק איגביני שקבע ששחקן בגיל נוער יכול לשחק בבוגרים והוא לא נחשב זר וחיפה אז שיחקה עם 6 זרים בעונה ההיא. מישהו יודע אם הוא עדיין קיים?

6. Don Joan Roman Member

ביטלו אותו שנה אחריי, זה היה חוק מיוחד ליענקל'ה שחר אין סיכוי שיעשו אותו לטובת בית"ר ואני גם לא רוצה שיעשו דבר כזה כי זה לדעתי פוגע בספורטיביות.
    ועכשיו העלת פה נקודה מעניינת שאני מקווה ששפיגל ושום גם חשבו עליה ושבגללה מחתימים גם את מוסקאלו וגם את מילו, כי אם כן בית"ר עושה פה מהלך מדהים, גם מרוויחה כישרון שמוכיח את עצמו וגם מחזקת את כל החלקים הפחות טובים בקבוצה, בכל מקרה ומבצ מה שכתבת לא יתרחש כי מוסקאלו לא מסכים לשחק בקביעות קבוצת הנוער של המועדון כי יש לו הצעות מקבוצות בליגה הסלובקית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/7/07
  7. Engonga Member

מוסקלו כבר אמר שהוא לא יסכים לשחק בנוער של בית"ר, הוא יחתום רק אם יובטח לו מקום בסגל הבוגרת.

8. בית"רי מלידה Member

הוא ישחק בבוגרת, לא לדאוג!

9. Achilles Member

נו מצוין. שיושאל לשנה לקבוצה שהוא יהיה בה שחקן הרכב קבוע בסלובניה וייחזור לירושלים שנה הבאה שחקן טוב יותר. כרגע אני פשוט לא רואה איפה הוא יכול לשחק בבית"ר.

10. Thierry 14 Henry Member

הוא קשר שמאלי, הוא יכול לשחק כמחליף למיכאל זנדברג.

11. The One X Member

מישהו יודע איך רושמים באנגלית את השם של כריסטיאן מוסקאלו,הרומני שכנראה יחתום בבית''ר על חוזה ארוך טווח?
    ניסיתי לרשום את זה בכל דרך שעלתה לי בראש,אבל לא מצאתי כלום,וגם לא מצאתי גם בקלן שחקן עם שם אפילו דומה לשלו. (אני מתכוון כמובן לאדיטור של FM07) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

12. Don Joan Roman Member

לא תמצא עליו שום קליפ וחצי קליפ כי הוא היה בקבוצת הנוער של קלן ולא בקבוצה הבוגרת.
    תאמין לי שכששמו רק עלה הרבה אנשים (ובניהם אני) מצוות האתר בית"ר נט חרשו כל חלקה טובה ולא טובה באינטרנט כדי לגלות פרטים על השחקן ולא מצאנו שום קליפ עליו.

13. Achilles Member

נו ולא חבל לשים זר על הספסל כשאתה יכול להתחזק בעמדה בהרכב?

14. בית"רי מלידה Member

בן יוסף ממש תותח...אחד הבלמים הטובים בארץ...פחחחחח....

הוא לא רוצה עוד כמה לירות העונה?

15. Sergio Ramos Member

זהו,אז במקום שישב על הספסל,עדיף להשאילו בכדי שיצבור דקות בקבוצה בוגרת והתחשל שם.בכל מקרה,אני לא יודע על איזה צד הוא משחק,אבל ראיתי פה באחת הודעות שהוא משחק בצד שמאל,ואני גם לא רואה שיש לו מקום בבוגרת.אז או שיושאל או שימשיך עוד שנה בנוער.