בית"ר י-ם 07/08: דאבל הסטורי למועדון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏6/7/07.

1. *הפועל-רעננה* Member

ברור שאם יביאו קשר ימני ברמה גבוהה, אז יצחקי יהיה חלוץ מרכזי ולידו חלוץ זר כאשר תמוז יהיה על הספסל.
    אבל כרגע לא נראה שבית"ר תביא אחד כזה.
    אבל מסכים איתך שהם בהחלט צריכים קשר ימני ברמה גבוהה.

2. Eduardo da Silva Member

יצחק שום בחיים לא יעלה בכזה מערך (4-2-2-2). ההתלבטות הגדולה שלו היא האם לפתוח ב4-5-1 או ב4-3-3. למרות ששני המערכים די דומים, חשוב ששום יעשה את הבחירה הנכונה. אני אישית חושב שההרכב לעונה הבאה צריך להראות כך:
    קאלה
    אמסלם, בנאדו, גרשון, זיו
    בואטנג
    זנדברג, טל (במידה ויגיע), מירוסביץ'
    יצחקי
    חלוץ זר (עדיפות לבלאבן)

ועל הספסל יהיו שגיא שטראוס, תומר בן-יוסף, גל אלברמן, אבירם ברוכיאן וטוטו תמוז.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/07
  3. *הפועל-רעננה* Member

לעמית בן שושן יהיה מאוד קשה לקבל דקות משחק בעונה הקרובה, יש יותר מדי קשרים בעלי אופי התקפי וזה יבוא על חשבון החלוצים.
    טוטו תמוז יהיה החלוץ המחליף הראשון ורק לאחריו יש את בן שושן.
    אני מקווה שהוא ישחק, אני מאוד אוהב את בן שושן שהוא משחק באגף.

4. מכבי או מוות!!! Member

יש לי הרגשה שמה שיקרה לבית"ר זה שהיא תצליח להפעיל לשלב הבתים של אירופה ואם לא אז תלך לגביע אופ"א,ומה שיקרה שהם יתרכזו באירופה יביאו כמה הישגים נאים ויתקדמו באירופה אבל בליגה הם יהיו פשוט כמו מכבי חיפה של שנה שעברה שהתרכזו באירופה והיה קשה להם המעבר הזה בין משחקים נגד קבוצות באירופה ומשחקים נגד הכ"ח עמידר רמת גן אם יכולת וצורת משחק שונה.

5. *הפועל-רעננה* Member

ברור שזה יקרה לקבוצה שאין ניסיון במעמדים האלה.
    השאלה אם באמת הם יצליחו באירופה, כי יש להם משוכה לא קלה לעבור, ואם הם לא עוברים את המשוכה הזאת, הם עפים גם ממוקדמות ליגת האלופות וגם מגבי אופ"א.
    אם בית"ר לא תמשיך באירופה, אני מאמין שזו תהיה אליפות קלה מבחינתה, למרות שמי יודע איך תתפתח העונה על כל הלחץ ששורר בבירה.

בית"ר החליטה להחתים את מוסקאלו ל-3 שנים בקבוצה הבוגרת. אני מאוד סקרן לראות אותו כבר. הוא רק בן 17.5...

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/07
  6. Don Joan Roman Member

לגביי מסוקאלו, אומרים שהוא מזכיר בסגנון משחק את כריסטיאנו רונאלדו, ואני אומר שאם הוא 40 אחוז מכריסטיאנו היה שווה לנו להחתים אותו.

7. ManUtd Fan Member

לדעתי בית"ר לא צריכה חיזוקים חוץ מחלוץ, כל שאר העמדות סגורות לדעתי (אלא אם כן זנדברג יחליט לעזוב להולנד). ללא ספק לבית"ר יש את הסגל הטוב ביותר במדינה, האמת, אני כמעט בטוח שגם השנה היא תזכה באליפות, אם כי זה לא יהיה הרבה יותר קשה ומפרך משנה שעברה. לדעתי, גם אם בית"ר תצליח איכשהו להעפיל לליגת האלופות, אני דיי בטוח שהם יזכו באליפות (שום כמעט עשה את זה עם חיפה, רק הפרש שערים הפריד בינו לבין אליפות בעונה שחיפה היו בליגת האלופות).

הרכישה של קאלה היא ללא ספק פנטסטית, הוא הוכיח את עצמו כשוער הטוב ביותר בארץ (כן, לדעתי הוא יותר טוב גם מאניימה), ואם הקרואטי יצליח לשחזר את היכולת שלו מהעונה שעברה, בתוספת הגנה מצוינת שיש כבר לבית"ר, דרך קשה מאוד לפיצוח.

אני, בניגוד לאחרים כאן, חושב שבית"ר תשחק במערך של 4-4-2. למה? פשוט הרגשה שלי.

---------------קאלה----------------
    ----אמסלם-----גרשון----בן יוסף---זיו---
    ----זנדברג----בואטנג---טל----יצחקי---
    -----------רכש------תמוז-----------

8. Achilles Member

גם אם הוא 20 אחוז מרונלאדו זה היה שווה. אל תשכח שהוא בן 17 ויש לו הרבה להתפתח.

9. Sergio Ramos Member

חלוץ זה הדבר הלוהט שביתר צריכה,אבל גם לא הייתי מתנגד לעוד מגן שמאלי ברמה גבוהה.ספק עם אמסלם יסחוב 90 דקות במשחק נגד קופנהאגן,ובליגת האלופות עם נעלה לשלב הבתים.לפי הדברים של שום,הוא מתכוון לשחק עם קשר אחורי 1,ולהעביר את בואטנג לעמדת הקשר הקדמי מאחורי שתי החלוצים.אבל אי אפשר לדעת עם זה יהיה 4-4-2,שום אוהב מאוד את השיטה של ה4-5-1 שהופכת ל4-3-3 תוך כדי המשחק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/7/07
  10. בית"רי מלידה Member

אורי מלמיליאן עלה לבוגרים בגיל 16 , ועוד בדרבי מול הבועל.

עימנואל שפר, מי שהיה מאמן הנבחרת בתקופת הזוהר שלה, אמר פעם: " כוכב? כוכב מגלים כבר בגיל 16, לא בגיל 20 ".

הלוואי שמוסקאלו יוחתם - אנחנו כבר נגייר אותו כמו שגיירנו את שלושת ההונגרים, במיוחד את סטפן היפה...

החוזה יהיה "רק" לשלוש שנים, כי לפי תקנון פיפ"א , לא ניתן להחתים שחקן מתחת לגיל 18 לתקופת חוזה ארוכה יותר.

11. Don Joan Roman Member

לא יודע, אני חושב שאנחנו דווקא צריכים חיזוק בעמדת המגן הימני כי אם יואב ייעדר מאיזו שהיאס יבה נצטרך להסתדר עם אפק או להמר על זאדה הצעיר, לעומת זאת אם אמסלם ימתח שריר בצד שמאל יש לנו את אלירן דנין שהוכיח באליפות אירופה שהוא מגן שמאלי טוב.

12. Sergio Ramos Member

אתה צודק שכחתי מי דנין,אני חושב שהחלוקה בין דנין לאמסלם תהיה שווה.
    בקשר לעמדת המגן הימיני,כפי שזה נראה ביתר לא עומדת להביא מחליף לזיו,יש את אפק,שנכון שזו לא עמדתו הטבעית,אך יודע לשחק שם בצורה לא רע.ויש גם את זאדה,אבל לאירופה זאדה עדיין לא יתאים הבחור צעיר מאוד עדיין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/7/07
  13. Don Joan Roman Member

אני מעדיף לשחק בלי מגן ימני מאשר עם עומרי אפק בתפקיד הזה, אפק הוא קשר-חלוץ התקפי שיכול לשחק גם כ50/50, זהו זה.
    אני עדיין מקווה שבית"ר תחתים מגן זר (שמוסקאלו יושאל עד ינואר שאז קאלה יקבל אזרחות) באגף ימין אבל אם לא, אני בעד יונתן זאדה כמחליף לזיו גם אם זיו ייעדר באירופה.

14. Sergio Ramos Member

להשים את זאדה במקומו של זיו באירופה,זה יהיה הימור גדול.אבל בכל זאת בוא נקווה שזיו(חס וחלילה)לא יפצע,ושום לא יצטרך לשבור את הראש.

15. Don Joan Roman Member

בגלל זה אני בעד צירוף של מגן זר לקבוצה, כי אני לא רואה שום מגן ישראלי שיכול להחליף את זיו כמגן ימני בבית"ר, ואם כבר לסבול מטעויות קשות שזה יהיה משחקן בית שאוהב את המועדון ואני אדע שנותן 400 אחוז מעצמו.