בית"ר י-ם 07/08: דאבל הסטורי למועדון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏6/7/07.

1. OrelZo Member

מישהו רוצה להחליף כרטיס נוער למזרחי בכרטיס נוער לצפוני למשחק נגד קרקוב?
    מי שמעוניין שישלח הודעה פרטית.

2. beitar4ever Member

ורד שחקן ממש כישרוני אבל כפי שאמר זה שמעליי עליו לשתף את חבריו לקבוצה יותר במשחקים, מכיוון שעם כל הכבוד לטכניקה ולכישרונו זה עדיין משחק קבוצתי.
    בכלל אני חושב שאם הוא ישתף את חבריו לקבוצה, אני חושב שנהנה ממנו כפליים , גם שחקן כשרוני וגם אחד שיודע לפרגן. אם יחול בו השינוי הזה אין לי ספק שהוא יוכל להגיע רחוק מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/08
  3. Messinho Member

למי שרוצה להזכר.. הנה לינק למשחק גומלין נגד קופנהאגן בטדי
    http://www.megavideo.com/?v=4GNT45LW
    תעקבו אחרי אלברמן.. איזה משחק הוא נתן שם פיי..
    הקשר האחורי הכי טוב שצמח לישראל (יותר מטל בנין)

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/08
  4. Don Joan Roman Member

עידן ורד שחקן מצויין, בחור חיובי מאוד עם יכולות כדור ובעיטה טובות מאוד, מאוד בונים עליו בבית"ר ליום שברוכיאן יעשה את הצעד המשמעותי ויעבור לאירופה.

השנה הוא עדיין יכול לשחק בנוער והוא גם יהיה חלק מהבוגרים, אני מאמין שבעונה הבאה הוא יושאל לאחת מקבוצות הליגה, בהחלט שחקן טוב מאוד שגם יצליח בבוגרים אם ישפר את קבלת ההחלטות שלו שאת זה לומדים בעיקר עם הזמן.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין בהשאלת שחקנים , אבי ריקן קובי מויאל ואלירן דנין לא היו שחקנים מובילים בקבוצות שלהם אם משאילים שחקנים צריכים לכתוב בחוזה הבטחה שהם יפתחו ב10 משחקים לפחות.

6. Don Joan Roman Member

גם אני אישית לא אוהב השאלות, כי בליגה שלנו מתייחסים למושאלים כמו לזרים מבחינת הסבלנות כלפיהם(_כמעט ואין בגלל שיודעים שהם לשנה אחת-מקסימום 2) וכמו שחקני נערים א' מבחינת צ'אנסים.

בגלל זה אני טוען שעדיף לבחורים האלה אם הם לא מקבלים מקום בהרכב להישאר בבית"ר כי כאן הם לפחות מתאמנים עם השחקנים הכי טובים ובתנאים טובים.