בית"ר ירושלים 2021/2022 - הרבה בלאגן, קצת כדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏30/7/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. abcd Member

הודח ביום2 (מתוך 7).

2. Roma מנהלים

3. סמואל אטו Member

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שבועיים הופיע לי בפייסבוק תוכן ממומן על הפרסום בone שבו סופר שהצברי הזה מעוניין לרכוש את בית"ר. האיש הזה הוא פארודיה על הפארודיה של "המתעניינים" לאורך השנים. גם פלאטו שרון שמר על יותר פאסון.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

18 שנה למעבר(ואימון הבכורה) של נימני בבית"ר.

~Omri~ ו-סיונרה אוהבים את זה.
  6. Raulito Madridista

אני זוכר את אוהדי מכבי תל אביב נוסעים לטדי רק כדי לעודד את האליל שלהם. זה היה מעבר תקשורתי מטורף. מכבי חיפה לא הייתה זקוקה לו כשהייתה עמוסת כוכבים, להפועל תל אביב הוא לא היה עובר מן הסתם כי זה קו אדום ובין הקבוצות היה 'הסכם ג'נטלמני' שלא נוגעים בשחקנים של יריבה (הרי הפועל התפרקה בקיץ הזה וראינו את טועמה מגיע למכבי פ"ת ואת אודי ובן לוז לבני יהודה וכן הלאה). ככה הבחירה בבית"ר ירושלים הייתה הכי טבעית. הוא נהנה שנתיים מהחום של טדי ובית"ר הרוויחה שחקן טוב שחזר אחר כך כגיבור לקריית שלום על הראש של ניר קלינגר. אני לא באמת זוכר כל משחק אבל הוא גם עזר לדעתי לצעירים שהחלו לפרוח כמו ברוכיאן, יצחקי וכן הלאה (מליקסון?). האוהדים תמיד דיברו על עונת הבכורה\זו שאחריה כבית"ר כיפית והתקפית.

7. alexshw Member

אוהדי בית"ר, הייתם קונים עכשיו תסריט שטביב רוכש את הקבוצה חזרה?

8. itzik.miro Member

לא.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ולא.

10. Raulito Madridista

אני יכול להבין את מתנגדי טביב שרק מחכה כמו רעב לטרף למועדון במשבר ולהשיגו בגרושים ותמיד משאיר אחריו אדמה חרוכה. הוא גרם לאווירה מזעזעת לפני גמר הגביע ההוא נגד הפועל חיפה בעונה בה בית"ר הייתה בצמרת מההתחלה ועד הסוף וחלמה על אליפות. הוא קמצן ויכול להוות פיתרון זמני בלבד. מצד שני יש לו עין מקצועית מאוד טובה ואני לא יודע אם יגיע בפרק הזמן הקרוב בן אדם שישקיע סכומים כמו חוגג. זה הזוי שלהפועל ולבית"ר אין בעלים נורמלי כבר עשרים שנה. גד זאבי-פניג'ל-גאיידמאק-אגיאר-טביב-חוגג. כלומר עם טביב אף קבוצה לא תעשה בחיים את הניסיון אפילו לקחת אליפות ולהגדיל את התקציב אבל שאלה טובה איך זה כן יכול לקרות. מכבי חיפה כאן, מכבי תל אביב כאן, הפועל באר שבע כאן. הפועל תל אביב גם בבעיה דומה כמו בית"ר.

11. itzik.miro Member

לא רוצה אליפויות.

רוצה שיעזרו לי לסלק את לה פמיליה מטדי מה שטביב לא יעשה.

רוצה קבוצה שתפתח את מחלקת הנוער ותספק לי שחקנים שאפשר להזדהות ולאהוב אותם. זה לא יקרה עם טביב.

משם נתקדם.

הקבוצה של בית"ר שהכי נהנתי ממנה, להוציא 96/7 ו-97/8 הייתה אותה קבוצה של 2012/13 עם השריף. מלא שחקני בית וכיף גדול ביציע, עד למהלך הצ'צ'נים.

12. DRORIKO Member

רצוי גם בעלים תחרותי ולא כזה שיזרוק ליציע כוכבים של הקבוצה שלו בזמן שהקבוצה בצמרת עם סיכוי לאליפות.

13. Raulito Madridista

אתה בטוח? כאילו היו שתי אליפויות שאולי לא היו שיא הרגש בגלל הפערים, אבל עדיין זה מגניב שהקבוצה שלך יכולה להביא כל מה שזז, בין אם זה זרים כמו בואטנג שלא יגיעו יותר לארץ או הקפטן של היריבה השנואה - שמעון גרשון, אחד משחקני העונה שעברה - מיכאל זנדברג. בכל מקרה, לא מתווכח עם העדפתך האישית אבל אולי אחת הסיבות שמאוד נהנתה מ-2012/13 היא שהציפיות לא היו גבוהות ממש, כמעט כל ניצחון של בית"ר על קבוצת צמרת למשל נחשב להפתעה, זו בהחלט הייתה עונה עם כדורגל התקפי שנהרסה בפברואר-מרץ או משהו כזה. רוצה לומר: כשיש כסף, כשהפער מהיריבות קטן יותר וכן הלאה אז הציפיות עולות. כבר היו עונות שהוגדרו כ'-פחות מאליפות=כישלון'.
    משה חוגג כן ניסה להתעמת עם לה פמיליה, זה פשוט לווה ברעש וצלצולים מיותרים בכל נושא אחר כמעט. אגב, במצב הנוכחי עדיין בלתי אפשרי כמעט לשמור על תכשיט אמיתי. חוגג היה מוכר את זרגרי, גם בעלים אחר סביר להניח.
    סתם תהיתי בקול רם איך קבוצה אחרת יכולה להיכנס למאבק האליפות והפעם באמת, לא לחגוג אם תסיים מקום רביעי (נניח הפועל תל אביב הנוכחית או בית"ר של רוני לוי 2019/20) עם פערי התקציבים הנוכחיים.

14. itzik.miro Member

אני בטוח מכיוון שב-2006/7 וב- 2007/8 למרות כל הכוכבים לא היה את אותה התלהבות ביציעים למעט משחקים בודדים.

ב"עונת הצ'צ'נים" עד אותה הודעה כל משחק היה חגיגה ביציעים בין בניצחונות ובין בהפסדים והיה חיבור מדהים לשחקנים שהיו חלק "מהשכונה" שלנו כמו ריקן, הרוש, שי חדד, אנשים שדי גדלו איתנו וזה מה שמעניין אותי מעבר לתארים בבית"ר.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעונה היחידה שהיינו מסוגלים לקחת אליפות(דאבל יותר נכון) מאז 2008 אלי טביב העדיף לשחק מנג'ר עונה שלמה, להעמיד על הקווים איש כלשהו שטען שהוא מאמן כדורגל ובעקבות כך להזניח סגל טוב באימונים ברמה של ליגה ב' ולוותר על כל סמכות מקצועית בקבוצה, לריב עם שחקני מפתח בקבוצה, לוותר על האפשרות לשחק עם שחקנים טובים בעמדות חשובות בהגנה כי "יותר קל לשווק למכירה שחקני קישור והתקפה". ובמקום שנחגוג בספרא דאבל אכלנו את הלב חודש בגלל אגו ורשעות של איש אחד, שיישאר במיאמי בבקשה.

בנוסף, אלי טביב כבעלים = הריסה מוחלטת של מחלקת הנוער, הפיכת ONE לאתר הבית של הקבוצה והדהוד הספינים של טביב, יצירת תקרת זכוכית ברורה לקבוצה שאומרת שכל שחקן טוב שיבלוט יעזוב כשיתאפשר לקבוצות שכן רוצות לקחת תארים כי הצלחה ע"פ אלי טביב שווה "העפלנו כל שנה לאירופה", רק שמישהו יספר לו שאירופה, אפילו שלב בתים אם היה מעפיל זה לא תואר ושיבדוק עם איזה קבוצות הוא עלה לשחק באירופה כמעט בכל עונה כי חיכה עד סוף אוגוסט עם הרכש כדי לחסוך עוד כמה גרושים.

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/21
מצב נושא:
הנושא נעול.