בית"ר ירושלים 2020/21 - פותחים עונה בבלאגן אופייני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. itzik.miro Member

אחד השחקנים (והאנשים) האהובים עליי בכל הזמנים ולא רק בבית"ר. עם הפרישה שלו נגמר סופית עידן שלישיית 7(עמית בן שושן), 8 (אבירם ברוכיאן), 9 (ברק יצחקי). שלישייה שאני לא אשכח לעולם ואוקיר להם לאורך כל חיי תודה על רגעי גאווה בלתי ניתנים להסבר.

תחת לואיס פרננדז ברוכיאן הציג את הכדורגל הכי טוב שלו.

תודה לאבירם!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

2. Melikson24 Member

קטן אוברייטד? מה?

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aaarofl

ענק, בכר מאמן בינוני עד סביר. שבר את כל השיאים שהיו בכדורגל כאן למאמן בגילו, מחזיק באחוז הצלחה אולי הטוב שהיה כאן, ניצח באירופה קבוצות כמו אינטר (פעמיים), אולימפיאקוס, רוסטוב, סלטיק, הדיח את סאות׳המפטון באנגליה (עם ואן דייק וטאדיץ בהרכב) כשאנחנו לא מפסידים להם בשני המפגשים.
    אם זה בינוני, בטח בקנה מידה ישראלי, כניראה שבעבר אימנו כאן פרגוסון וקרויף האבא (מסכים לגבי הרמה של יתר המאמנים הישראלים, אבל בכר הוא יוצא דופן, בטח בגיל כל כך צעיר).

4. alexshw Member

אוברייטד גדול. הגיע הרבה מתחת לתקרתו.

5. DRORIKO Member

לא יודע אם פרגוסון וקרויף האב אבל כן היו פה פיגורות. דרור קשטן, אברם גרנט, שלמה שרף. היום להוציא אולי את ברק בכר, שגם הוא עוד טעון הוכחה, אין לך אף מאמן שאתה אומר עליו שהוא מאמן לקבוצה גדולה.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב, מסכים שהשוק דל, פשוט חושב שדווקא בכר (ששבר אגב את השיאים של גרנט) הוא היוצא מהכלל.
    להגיד על מאמן שלקח גביע עם קריית שמונה ובעונות שם הפך אותם לקבוצה מקום 2 - 3, ואז לקח 3 אליפויות עם באר שבע כשהיא הקבוצה עם התקציב השלישי בגודלו בארץ, כשהוא גם עושה פעמיים שלב בתים (ופעם אחת 32 הגדולות) ומנצח קבוצות בכירות בהרבה בינוני או סביר בקנה מידה ישראלי זה מנוגד לחלוטין לתיאוריה שאין היום מאמנים, כי במקום שאין מאמנים צריך להעריך מאמן כמו בכר, בטח בגילו, ולא להתנהג כאילו בשנים האחרונות יש לנו עוד מאמנים באיכות שלו.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יכול להמשיך לצחוק ולהביא לי שורות מהויקיפדיה של בכר, גם לאלישע לוי יש ערך ויקיפדיה מרשים, גם אלי גוטמן נחשב כאן עד לא מזמן לאל בצורת מאמן. ברק בכר אולי אחד המאמנים הטובים בארץ בעשור האחרון אבל זה לא סותר את זה שלטעמי מדובר במאמן בינוני עד סביר שמתבלט מאוד בליגה שרוב המאמנים בה הם מורים לספורט או בובות של אנשים עשירים.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל עובדתית אחוזי ההצלחה שלו והשיאים שהגיע אליו הם יוצאי דופן, בטח למאמן בגילו, גם אם משווים לגרנט, קשטן, גוטמן וכיוצא בזה.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדיון לא היה על ברק בכר, אלא על הרמה הנחותה של המאמנים הישראלים והבאתי אותו כדוגמא מייצגת למאמן שנחשב כאן לבכיר המאמנים בפער שהוא לא בהכרח עדיף על מאמן אירופאי בינוני. לא טענתי שהוא לא מצליח או טוב ביחס לקולגות שלו, אני כן חושב שאין לו מה לחפש או להציע בליגות רציניות באירופה כי הוא בכללי מאמן די בינוני, לדעתי כמובן.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

מאמן אירופי בינוני זה מושג רחב מאוד. בכר שווה ניסיון בליגה מכובדת, בוא נגיד ככה.
    חוץ מזה יש במועדוני עילית גם מאמנים שהם כלום ושום דבר, כמו סולשאר למשל.

DRORIKO ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  11. Raulito Madridista

אני מסכים שתארים הם לא הכל, כדוגמת רוני לוי, אבל אני מעוניין דווקא לדבר על אלי גוטמן. למה הוא לא מאמן בכיר\טוב\מוביל? הוא הצליח ביותר מקבוצה אחת - אליפות היסטורית בהפועל חיפה, גביע בבאר שבע, חתום על עונה היסטורית, השחקנים הציגו תחתיו את הכדורגל הטוב בקריירה, יותר מזה?, בחיזרת הזרים שלו לדוגמא הנבחרת לא רלוונטית לשיפוט לגבי מאמן. גוטמן גם הצליח באירופה. לא ממהר לשפוט את בכר בהשוואה לשמות הגדולים שהיו פה אבל אני חושב שהוא יותר מ"קצת יותר טוב מהבינוניות הקיימת". לא בהכרח מתאים לליגות הגדולות אבל בטוח שצריך להתחשל במקום מסוים קודם לכן.

12. DRORIKO Member

הגדולה של גרנט זה שהוא הצליח בכמה קבוצות שונות. אליפויות עם חיפה ומכבי, הצלחה פנומלית בהפועל פתח תקווה(עד היום נחשב לגדול המאמנים של המועדון) לבכר יש הצלחה גדולה באמת רק בהפועל באר שבע. בק״ש עשה דברים יפים אבל בוא לא נשכח שעונה לפני שמונה למאמן הם לקחו אליפות. הייתי אומר שמכבי חיפה זה המבחן שלו להיכנס לרשימת הגדולים ביותר, מצד שני זה קצת לא הוגן לשפוט אותו כשמולו יש סגל הרבה יותר איכותי, מה שלא היה כשאימן בבאר שבע.

13. alexshw Member

ההצלחה של בכר בק"ש עצומה. למעשה הקבוצה שלו הייתה טובה אף מזו של רב"ש באליפות שזכה.

14. DRORIKO Member

תראה אני גם מאד אהבתי את מה שהוא עשה שם, שיחקו כדורגל שוטף וראו שיש מאמן. אבל הדיון זה לא אם בכר מאמן טוב או לא, אלא איפה הוא בראייה ההיסטורית ואני חושב שהוא צריך עוד הצלחה גדולה כדי להיות ברשימת הגדולים. כרגע בדרג אחד מתחת ביחד עם הקודם שזכה באליפות עם ב"ש-אמציה לבקוביץ'.

נערך לאחרונה ב: ‏4/4/21
  15. alexshw Member

מצב נושא:
הנושא נעול.