בית"ר ירושלים 2018/19 - מסיימים במקום ה-7. בניון מונה למנהל מקצועי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Abu George, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

מה דראפיץ' ואבוקסיס עשו שרוני לוי לא עשה עם קבוצות דומות? הכדורגל שלהם יותר מלהיב?
    ההבדל בינו לבינם מבחינת רזומה זה שהם "טעם החודש", זה הכל.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בול מה שחשבתי, רק שרוני לוי אימן יותר שנים אז יש לו כמה כישלונות ברזומה וכמובן גם אליפויות כלומר הצלחה במועדון שמתמודד על תארים מה שאין לדראפיץ ואבוקסיס.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי שפיספס -

צריך להודות, שני הגולים של בוזגלו אתמול הם העתקים לגולים שהיה מבקיע אצלנו, במיוחד הגול השני, יהיה מעניין לראות האם ימשיך בבית"ר ואם לא מה יהיה היעד הבא שלו.

4. גלצ Member

רק רציתי לומר שסימאונה במסע הזה עשה עליי רושם של ג'נטלמן אמיתי בניגוד למה שנהוג לחשוב ומה שגם אני חשבתי שהוא מלמד את השחקנים לכסח וליפול

5. קשר שמאלי Member

מה ציפית שהוא ידרוש מהם לכסח וליפול במשחק ראווה?

6. גלצ Member

לא, אבל ציפיתי שהוא לא יתנהג בדיוק ההפך מיזה

7. Melikson24 Member

טעם החודש? הם כבר כמה שנים נותנים עונות נהדרות.
    הם אנשים הרבה יותר נעימים מרוני לוי הרס"ר המאוס שכמעט תמיד מסיים בצורה מלוכלכת ומגעילה.

זה מבלי שהתייחסתי לעובדה שהכדורגל של רוני לוי בחיפה היה פרימיטיבי וחסר השראה למרות סגל טוב או על המערכת יחסים המפוקפקת שלו עם בניון (ציטוט של יוסי - "רוני אמר שהוא הולך איתי עד הסוף, וקיבלנו החלטה שאם נפרדים ממישהו מאיתנו, שנינו הולכים").

8. סמואל אטו Member

חצי ממה שכתבת פה(דברים לגיטימיים) לא כתבת בהודעה הראשונה.
    השורה הראשונה לא סותרת את מה שאמרתי, הם עדיין "טעם החודש". הייתה תקופה שאבוקסיס היה נחשב למאמן כושל, אני בטוח זה יחזור גם בעתיד.

את השורה האחרונה לא הבנתי. ברור שבניון מביא את רוני לוי כי יש לו קשר טוב איתו. מה מפוקפק בזה?

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ימשיך בבית"ר גם אם לא ישדרגו לו את החוזה,נגמרו לו כל האופציות. ואני לא רואה אותו יורד בדרג של הקבוצות. יעקוב סתם מנסה לעשות שרירים.

10. סיונרה Member

רוני לוי שני בתרצנות ובחברים בתקשורת רק לקלינגר. צריך אולי כמה כשלונות כדי שחוגג ילמד למי להקשיב ולמי לא. נקווה שאת הלקח בזרים לפחות הוא כבר למד.

11. Drama2 הסמל מעל הכל

פרגי, אם היית במקום של חוגג היית בוחר ברוני לוי על פני רפואה ?
    בן אדם פרווה, שבעיקר עושה בונקר (ברמה טובה יש לציין, אבל לא ברמה גבוהה כמו רב"ש) - מול מאמן שפוטר בטונים צורמים מהיריבה השנואה והמושבעת ?
    אתה דווקא מבין יח"צ, אתה יודע בעצמך איזה שידרוג זה יבצע למפגש הזה ביניהם. בייחוד שקובי רפואה לא מחשבן והוא יחגוג מול הפועל ת"א במידה וינצחו כאילו אין מחר (ומה יקרב את הקהל לקבוצה יותר מזה ?)

שלא נדבר על זה שרפואה ת-פ-ו-ר על בית"ר, הרי זו אולי ה-קבוצה (מבחינת קהל) שאוהבים את ה4-3 ואת המשחקים עם הסקור הגבוהה.
    אבוקסיס איש נעים יותר מרוני לוי ?
    איך אפשר לכתוב דבר כזה ברצינות, אלא אם כן חגגו לך 16 שבוע שעבר.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הייתי משה חוגג, לאור העובדה שיוסי בניון מנהל מקצועי והקהל בירושלים ידוע כאוהב קבוצות התקפיות, הייתי הולך על אלישע לוי כמאמן ראשי עם דרסיליה כעוזר שלו.

רפואה אכזב אותי העונה, אם הייתי צריך לבחור בינו לבין רוני לוי הייתי הולך עם רוני לוי.

13. Melikson24 Member

מבחינת חדר הלבשה.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אין הבדל בין סגנון המשחק של אבוקסיס לזה של רוני לוי, ההבדל שאבוקסיס עושה את זה עם חבר'ה שאף אחד לא היה נותן להם צ'אנס למעט הוא עצמו, ובגלל זה זה מרשים הרבה יותר. יש הרבה חסרונות ברוני לוי, אבל עדיין אני חושב שעדיף לקחת אותו על רפואה (למרות שאני מעריך את רפואה).

בניון מאוד רצה את אבוקסיס אגב, אברמוב לא משחרר ואבוקסיס לא מטומטם מספיק כדי ללכת לקבוצה כמו בית"ר הנוכחית בשלב כזה של הקריירה שלו.

15. סיונרה Member

אם אבוקסיס מספיק טוב, אז הוא יהיה מספיק טוב גם עוד שנה. ואם לא, אז לפחות תהיה לו הזדמנות עכשיו לפני עונה אחת גרועה בבני יהודה שתהרוס את מה שהוא בנה.

מצב נושא:
הנושא נעול.