בית"ר ירושלים 2018/19 - מסיימים במקום ה-7. בניון מונה למנהל מקצועי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Abu George, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

כן פעם אחת הוא בא ליציע העיתונות וסיפר שהוא הרוויח כסף בכדורגל.
    כמובן שאף אחד לא שאל שום שאלה מעבר לכך.

2. עידן444 Member

שמעתי פעם שמספר שהרוויח מהמכירה של הפועל. זה קרה דווקא אצל אופירה נראה לי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Telkiyski Member

כן רק שהוא אמר את זה לפני שמכר את הפועל.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד חלק בתעמולה של טביב, הכל מתוזמן אצלו היטב, ראה שהמחאה נגדו חזקה והחליט לעלות להתקפה. התקציר לאלה שיפספסו:
    יתמסכן על איך לקח את בית"ר בחובות של עשרות מיליונים והשקיע מיליארדים, יספר על כמה האלימות והגזענות של הקהל מוציאה לו את החשק להשקיע את הביליונים שתיכנן להוציא העונה על הקבוצה. יספר שהקבוצה על המדף למרות שלא נקב במחיר הגיוני, לא הוציא טופס התנתקות וגם דחה 2 הצעות נדיבות על המועדון. על איך אוחנה תקע לו סכין בגב ואיך משום מה אף אחד לא עוזר לו, איש עסקים פרטי ואמיד בתחזוק העסק הפרטי שלו, חוצפה לשמה. צפו מנגד לשאלות קשות מאוד סטייל ראיון של היטלר לדר שטירמר כי אופירע היא קודם כל עיתונאית אמיצה ומקצועית ורק אחר-כך חברה.

Gianzola, EsheD ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  5. Telkiyski Member

בטח הראיון יתפוצץ מרוב השאלות הקשות שיישאלו שם ע"י אופירה.
    כמו שספאחיה כמעט פוצץ ראיון ברקנטי בחמישיות.

6. alexshw Member

בכללי לקקנות זו מגפה בתקשורת הספורט הישראלית. דון שימון ושחר הם הנציגים הבולטים מצד הבעלים.
    לדעתי בעיקר יואב כץ חוטף צחוקים וביקורת.

7. Telkiyski Member

יש לקקנות ויש בעלות על קבוצה וערוץ בו זמנית.
    אבל בסדר זה דיון על טביבי.

8. alexshw Member

הכוונה ממש לא רק לערוץ הספורט. לדעתי יש קשר לפרסום. רוצים שיפרסמו אצלם.

9. Raulito Madridista

טוב זה אנדרסטייטמנט להגיד 'אמרנו לכם' שזה מה שיקרה, לפחות מבית"ר טביב לא באמת הרוויח כסף בניגוד להפועל ת"א. זה עצוב שמועדון גדול כזה תלוי במצב רוחו של אדם אחד, אדם שנוי במחלוקת שמוסיף לרזומה עוד קבוצה. מה שהיה בגביע הטוטו זה דבר שלא מתקבל על הדעת. מעבר לכך טביב חיי בלה-לה-לנד, ובהנחה שיש חיים אחריו וגם אחרי השינויים בסגל שהפך לרזה מאוד - הדרישה על ורד לא הגיונית ואסור למכבי חיפה להיכנע. הוא לא צעיר, הוא לא שיחק בצורה סדירה בשנה האחרונה, לכולם ברור שהוא רוצה לעזוב, והאמת שאני כן חושב שחלק מהכסף שיקבלו עליו יושקע בשחקנים אחרים. זו צריכה להיות עונת הישרדות.

עמיר פלג כתב על זה טור דיעה בעיתון ולא כל-כך הסכמתי איתו אבל אולי בשעה קשה זו דווקא האוהדים המפורסמים כמו אייל גולן וכן-הלאה כן צריכים להראות נוכחות במגרשים.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינת אוהדי בית"ר כל האמצעים כשרים להעיף את טביב,אפילו ללכת לפירוק. אין שום אוהד של בית"ר שיראה נוכחות,אפילו לא החבר הטוב אייל גולן.

11. Drama2 הסמל מעל הכל

ראית פעם את הראיון המשותף של חיים ושגית רביבו, על חזרתם לארץ, אצל צחי קומה ?

מספר השאלות על הבגידה = מספר שאלות על ההגליה = 0.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תגידו, מה עם קונט? הוא חתום בקבוצה לא?

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

13. yakov_y YNWA

לפי הדיווחים פצוע עד נובמבר.

Drama2 ו-לירן אוהבים את זה.
  14. Raulito Madridista

בטח גם אתם קיבלתם וואטספ שאלי טביב ייתארח בתוכנית של אייל ברקוביץ' ואופירה אסייג בזמן שברקוביץ' התחייב לשאול גם את השאלות הקשות. ב-'וואלה ספורט' הציגו את כל 'כתב ההגנה'.

לא תמצאו שם יותר מדי ת'אכלס כמובן. הרבה ביקורת על הקהל של בית"ר והחוליגנים, אזכורים לקהל של הפועל ת"א, והוא טוען שלא תהיה לו עוד קבוצה בכדורגל. הנושא המעניין שהוא התייחס אליו הוא התקרית עם אוחנה ולדבריו הוא ציפה שאוחנה ייצא בתקשורת נגד אלה שהגיעו להפגין מול ביתו של טביב. את כל הקטעים על הביקורת על מירי רגב והמשטרה ועוד - צינזרתי. הנה זה::

"בבית"ר אלה חוליגנים שלא קשורים לקבוצה בכלל. זה קרה לפניי גם. אני לא צריך להגיד לכם מה קרה עם קורנפיין ולפניו. יש שם קבוצה של חוליגנים שרוצים לקבוע הכול. אני עדיין הבעלים של בית"ר ירושלים. הכוונה שלי הייתה שאני זז אחורה ונותן לאלי אוחנה לנהל את המועדון עד שאמצא רוכש. אין זכות קיום לבית"ר ירושלים עם הקומץ הזה, עם אוהדים כאלה. מי שמנהל את בית"ר היום זה אלי אוחנה. מה שקשור בצד הכלכלי אני מעורב. זה רכוש שלי".

טביב נשאל האם הוא רוצה להישאר בבית"ר: "לא, אני לא רוצה להישאר בבית"ר. אני לא אגיד כמה כסף אני רוצה עבור המועדון. אנשים לא רוצים להתקרב לבית"ר ירושלים. אני חייב משהו למישהו? לקומץ הזה אני לא חייב כלום. אני לא אחזור למגרשים ולמשחקים". על אלי אוחנה אמר טביב: "נפגשנו השבוע ביום שלישי, פגישה ראשונה אחרי נתק. זה היה בארבע עיניים בבית של ההורים שלי, דיברנו על הכול וזה נשאר בינינו. היינו חברים טובים, היו חילוקי דעות. אם אני מאוכזב ממנו? את זה אשמור לעצמי.

טביב נכנס מעט יותר לתוך המחלוקת שלו עם אוחנה ואמר: "הייתה אכזבה מסוימת לגבי זה שלא הייתה שום תגובה לגבי אותו קומץ שבא אליי הביתה. ציפיתי שהוא ייצא באיזושהי הצהרה. אני לא נכנס למונח של בגידה, אני מעריך את אוחנה. הוא היה חבר שלי, היה בינינו קצר. אנחנו שני אנשים בוגרים ואת מה שיש בינינו אנחנו נפתור. אני לא בנאדם שנוקם באנשים, אני זוכר דברים טובים שהיו בינינו ואי אפשר לשכוח את זה. יש בינינו חברות של הרבה שנים. אני לא מצטער שחיברתי את אוחנה לחיים האישיים שלי. יכול להיות שהחברות ועסקים ביחד זה בעייתי, אבל אני לא מתחרט על שום דבר שעשיתי".
    "אני אוהב כדורגל ויכול להגיד שכל מאמן היום בארץ רוצה לעבוד אצלי. באים אליי, יש הצלחה, נקודה. ניסיתי לעשות כמה דברים, הייתי בהפועל כפר סבא ובהפועל תל אביב, היו שם רגעים נפלאים. ניסיתי לעשות דברים יפים בבית"ר, בכל שנה הגענו לאירופה. זה נמאס. לא תהיה עוד קבוצה אחרי בית"ר ירושלים. אני מקווה שהקבוצה תימכר בקרוב. ניסיתי לעניין אנשים, פנה אליי בנאדם ששמע שאנשים באים אליי הביתה וישר ברח. ישבנו, דיברנו על מספרים, הוא הסכים ונעלם פתאום. אני לא שומע כלום מניר ברקת. הוא היה מגיע ליציע הכבוד. אמרו שהקימו יחידה למלחמה בגזענות ובאלימות. מירי רגב, איפה האנשים האלה?
    נגד עובדות אי אפשר להתווכח, גם בהפועל תל אביב וגם בבית"ר ירושלים. בלי ניהול נכון אי אפשר להצליח מקצועית"

15. סגול בדם Member

ביום חמישי הכח תארח בית"ר בוינטר למשחק אימון .

סיונרה אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.