בית"ר ירושלים 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לפי הסרטונים נראה אש, ושחקן שגדל בגרמניה זה תמיד טוב, אבל חוץ מזה לא מלהיב אותי יתר על המידה. אם נכין סרטון של מגבו מהמשחק אתמול זה יראה אותו דבר.

2. Nike2013 Member

בוואלה מדווח כי חתם ל - 4 עונות, זה מעניין וחדש. ממתי טביב מחתים שחקן זר לאברע ל - 4 עונות? כנראה שהוא חושב שמדובר בשחקן בעל פוטנציאל.

3. amn Member

יורת סביר שזה עונה + אופציה ל-3.

Don Joan Roman, Doritoz ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יצא לי לראות אותו לא מעט לפני עונה, כלומר לא באחרונה אלא זו שלפניה, קשה לי להשוות אותו לרמה של הליגה הישראלית כי אני לא מכיר פה מספיק טוב בשנים האחרונות, אבל לפי המגנים השמאליים שמגיעים לנבחרת הייסטר אמור להיות בסדר לקבוצה מהחצי העליון. המיקום שלו בהגנה לא משהו בכלל, הוא מחפף לא מעט כשהכדור רחוק ממנו, אבל באחד על אחד ופיזית הוא אמור להסתדר עם מרבית שחקני ההתקפה של ליגת העל אני מאמין. התקפית הוא מצטרף הרבה וממה שראיתי גם לא מאבד הרבה כדורים, אבל מצד שני גם לא יוצר משהו מיוחד ודי צפוי.

5. Drama2 הסמל מעל הכל

אם אני לא טועה זה שחקן ראשון של אסי דומב בארץ

6. JR-Riquelme Member

אני מבין שעמדות המגנים כבר סגורות והאמת זה נראה אחלה, גם מורי עושה רושם יותר טוב מקפילוטו והוא ורואדה יהיו אחלה ציוות לדעתי. רק להוסיף עוד אחד למרכז השדה שיודע לדחוף קדימה וקצת טכני והצלחנו בחלון העברות הזה.
    אבוחצירה לא רמה גבוהה או משהו אבל אין שום ספק שהוא עדיף על ליצן כמו דובב גבאי. אבל יהיה חסר את המחץ של רוקאביצה אין מה לעשות עם זה. ורד ובריהון עם כל הכבוד מוכשרים והם אחלה אבל אין להם את העוצמות שלו.

מצב נושא:
הנושא נעול.