בית"ר ירושלים 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב-8 ימים אספו שם 100 אלף שקל...
    ככל שיגדלו חברי העמותה, ככל שיראו שוואלה יש משהו אחר שם, משהו טהור מאהבת חינם, ולא מחרא שצף, אנשים ירצו להתקרב, הם יביאו חברים, וחברי העמותה תגדל. שאוהדי בית"ר לה פמיליה יישארו עם עצמם...אין שום בושה בלהגיד וואלה מה אני צריך את החרא הזה? יש לך אלטרנטיבה אז נכון היא עכשיו בליגה ג', אבל וואלה, לא מאמין שהיא תישאר הרבה בליגה ג', ואם יצטרפו אלפים אז וואלה הדרך לליגה א' ולמעלה מכך קצרה. עדיף לבלות עכשיו 5-6 שנים מהליגות הנמוכות עד למעלה עם משהו אמיתי, שלך, מאשר להמשיך לסבול עם האירגון טרור הזה! תיזכר בימים היפים של שנות ה-90, תשאל את אבא שלך על הימים של שנות ה-70 וה-80...מה שיש היום זה חמאס, רק בספורט.

ocean99 אוהב/ת את זה.
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש לא הגזימה. למה שהיא תגזים? כמה אפשר לסבול? עזוב אף אחד לא מדבר על האבוקות בכלל!!! כולם מדברים על פגיעה בשחקן, על דגלי כהנא חי ביציע, על איומים והתרסות וריבים..האבוקות זה בולשיט.
    די מספיק עם המדינת טרור הזאת שקמה בטדי - זה בדיוק כמו החבר'ה מהיציע שהם "מקורבים" וחשבו שהם היו אלו שניהלו את מכבי במשך שנים ועכשיו כואב להם שמכבי מצליחה, רק תוסיף לזה אלימות בלתי פוסקת שמתגברת משנה לשנה שהיא בעצם טרור...

ocean99 אוהב/ת את זה.
  3. oFiRzZz Member

פירוטכניקה זה לא משהו היסטרי אבל על זה אנחנו מסכימים .
    פגיעה בשחקן זה אדיוט אחד . כהנא חי ? וואו , הם פרסו שלט פריסה ענק כזה בסכנין .

אני חס וחלילה לא מצדיק את הבבונים האלה לה פמיליה שלקחו את האהבה של עשרות אלפי אחרים
    ועשו ממנה שבוייה . אבל מה שראינו אתמול קורה כל יום באירופה זה לא איזה ביג דיל . מה גם
    שאוהדי שרלואה שרו שירים אנטישמיים והצדיעו במועל יד .

ההד התקשורתי הזה היה צריך להיות בתקופת הצ'צ'נים . שלה פמיליה הניפו את שלט "טהורה לעד"
    שלהם . ש"שרפו את המועדון" , שקיללו ותקפו פיזית שחקנים שלהם . את הקפטן שלהם . רק
    כי לא התיישרו לקו הגזעני שלהם . שכל משחק בטדי חוזרים אוהדים "יריבים" עם סיפורי
    זוועה על לא עוול בכפם .
    אתמול ? אתמול היה עוד פרק עגום בקריסתה האיטית של בית"ר . לא משהו יוצא דופן במיוחד ,
    לדעתי לפחות .
    אם למשטרה פה היו ביצים היו מוציאים את לה פמיליה מחוץ לחוק במגרשי הכדורגל כמו
    שעשו בספרד לדוגמא , גם לאחרונה עם אתלטיקו מדריד וגם לפני כמה שנים עם ברצלונה .

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה איכפת לי מה אוהדי שארלרואה עושים? מה אני ההתאחדות הבלגית? אם מישהו שודד אז גם אני יילך לשדוד?
    אם אתה לא חושב שזה הזמן לפרק את לה פמיליה, אז לא ירחק היום שתגיע לטדי ויפרקו אותך במכות. כל בר דעת מבין שהאירגון הזה משליט טרור כבר יותר מעשור.

מה זה אם למשטרה היו ביצים? אנחנו מדברים על מדינת ישראל, אחת המדינות הכי ארכי מושחתות שקיימת עלי אדמות! זה לא כזה פשוט.

5. oFiRzZz Member

מה אני כתבתי -
    אם למשטרה פה היו ביצים היו מוציאים את לה פמיליה מחוץ לחוק במגרשי הכדורגל כמו
    שעשו בספרד לדוגמא , גם לאחרונה עם אתלטיקו מדריד וגם לפני כמה שנים עם ברצלונה .

ומה אתה כתבת -
    אם אתה לא חושב שזה הזמן לפרק את לה פמיליה, אז לא ירחק היום שתגיע לטדי ויפרקו אותך במכות. כל בר דעת מבין שהאירגון הזה משליט טרור כבר יותר מעשור.

הבנת הנקרא חבר.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בכלל לא קשור למשטרה - המשטרה עושה את עבודתה, ואז בא שופט מטומטם, כן מטומטם, ובמקום להעיף אנשים לבית סוהר לחודשים או שנים! נותן להם 30 יום הרחקה במקרה הרע!

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

ונניח הולכים עם הרעיון הזה של בית"ר נורדיה או וואט-אבר. מישהו מאוהדי בית"ר כאן שהקבוצה הזו יקרה לליבם וזו האהבה הגדולה שלהם, באמת מסוגל 'לוותר' על מה שיש כרגע למרות כל החרא? להתנתק למשך חמש שנים? כי זה פרק הזמן שיקח לבית"ר החדשה להגיע לקצה של הטופ במקרה הטוב.
    אגב, שימו לב: אני יכול להבין חלק מהטענות של האוהדים על בעלי בית הזויים שהובילו את הקבוצה להתדרדרות טוטאלית, קריסה ודיראון, נניח גאיידמאק שהשקיע ים כסף אך השאיר אדמה חרוכה, האלה שעשו סיבוב ואולי אלי טביב שרוצה למכור כל חלקה טובה - אבל זו לא הסיבה 'לפירוק' או למחשבות שעולות לכם בראש. בעוד קבוצות אחרות כמו הפועל חיפה שפירא, הפועל כפר-סבא, או הפועל ת"א סל קמו בגלל בעלים שפל - זו תהיה הפעם הראשונה שקבוצה מתפרקת ומתחילה מאפס בגלל קהל אלים ואין לזה אח ורע. אני עוד זוכר את הלה-פמיליה כ'ילידי קפוצ'ון' שיום אחד הופיעו בראיון בשער של ידיעות אחרונות, תראו איך זה תפס תאוצה.

אגב, משהו מקצועי: טביב בטוח שהקבוצה הנוכחית 'טובה הרבה יותר מהעונה שעברה'. אני לא יודע אם לצחוק או לבכות.

8. Civil Anti Madridista

עם היריות לא הבריחו את טביב מהמועדון, מופע הקהל מאתמול יעשה את זה? בהנחה וטביב יעמוד במילה שלו ובאמת יעזוב, הוא לא מתכוון ללכת בידיים ריקות וקרוב לוודאי ימכור שחקני מפתח כמו דסה ואזולאי שיהיו הראשונים ברשימה לעזוב.
    אפשר לומר שעתיד המועדון בצרות צרורות - ללא בעלים, אולי גם ללא תמיכה מהעירייה, הפסקת ההתקשרות עם הספונסר הראשי, וכשמכירת חיסול נמצאת על הפרק - איזה אדם שפוי יסכים לקחת את המועדון הזה מהידיים של אלי טביב?

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הדבר היחדי שאני יודע בודאות זה שנורדיה יכולה להשאיר אבק לכל מועדון בישראל אם תצליח, כולל מכבי, חיפה והשאר. אתם לא מבינים בכלל כמה אנשים היו קופצים על בית״ר בלי הגזענות וכמה אוהדים עשירים יש לקבוצה בארץ ובחו״ל. קבוצה שתהיה מזוהה עם דברים חיוביים ולא שליליים תביא לפה כסף ועוצמות ברמות אחרות.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז בבקשה אור, אם אתה כל כך בטוח בזה, אתה חלק מהכוח הזה. אני אשמח בתור אוהד מכבי לקבל יריבות ספורטיבית אמיתית עם בית"ר כמו פעם. תעשה את הצעד, תאהד את בית"ר נורדיה ירושלים ותתחיל במהפך. זה לבטח לא יתחיל אם כל אחד יאמר שאחרים יאבקו. מהפיכה/שינוי מתחילים בצעד קטן. אני יודע כמה אתה אוהב את בית"ר מהשנים שאנחנו כותבים פה, וגם בפייסבוק אני רואה את זה, אז וואלה, הגיע הזמן לעשות CUT לסבל.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עתיד המועדון בצרה צרורה? מאז 2008 אומרים את זה...בית"ר לה פמיליה זה כמו האלכוהוליסט שכל הזמן מנסה להיגמל אבל חוזר לטיפה המרה, לאט לאט הכבד מתחיל להיפגע וגם הדברים האחרים, גם כשעושים ניתוחים ודברים זה מצליח לפרקים, אבל בסופו של דבר, האלכוהוליסט ברחוב, והלב יפסיק לפעום. זה יקרה גם לבית"ר לה פמיליה בסופו של דבר.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עתיד המועדון בצרה צרורה? מאז 2008 אומרים את זה, שים לב, כל שנה זה מידרדר עוד קצת, לא נשאר הרבה...בית"ר לה פמיליה זה כמו האלכוהוליסט שכל הזמן מנסה להיגמל אבל חוזר לטיפה המרה, לאט לאט הכבד מתחיל להיפגע וגם הדברים האחרים, גם כשעושים ניתוחים ודברים זה מצליח לפרקים, אבל בסופו של דבר, האלכוהוליסט ברחוב, והלב יפסיק לפעום. זה יקרה גם לבית"ר לה פמיליה בסופו של דבר.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

היום נתתי להם 20 שקל ואם הייתי יכול הייתי נותן יותר (חייל בכל זאת). לאט לאט אני עושה שינוי.

Don Joan Roman ו-עומר אוהבים את זה.
  14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאחל לך ללכת למשחק פתיחת העונה בגבעת רם.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור, אתה אומר לוותר, אני שואל, לוותר על מה? מה יש שם? ברצינות אני שואל, מה יש שם? ולא, זה לא להתנתק ל-5 שנים, זה ללכת לאהוד את בית"ר ירושלים, רק בליגה ג', בלי גזענות, בלי אלימות, עם עידוד, עם תמיכה. מה ההבדיל בין לעשות עכשיו עוד 5 שנים של כלום ושום דבר ולהיגרר בתחתית כל שנה, הרי זה מה שהיה בבית"ר ב-5 השנים האחרונות עד השנה, לבין לשחק בליגה ג' ולעלות ב-5 שנים עד ללאומית/ליגת העל. מה עדיף? להמשיך להתבזות, להירקב, להפוך לאדיש, לעזוב, ולא לחזור (כי מי שעוזב, גם לא חוזר ולא רוצה לחזור ברובו המוחלט) או ללכת להרוויח ולהיזכר מה זה האהבה לכדורגל שהביאה אותך למגרש, מה זה לנצח, מה זה להצליח, מה זה לאהוב.

אתה אומר שאין לזה אח ורע, מהסיבה הפשוטה: בית"ר לה פמיליה זה המועדון כדורגל היחידי בעולם, על הפלנטה, שנשלט בידי אירגון טרור. אין שום מועדון בעולם שיש את זה. אין ספק שהרבה מזה בגלל אוזלת היד של כל רשויות המדינה, אבל וואלה, אנחנו במדינת ישראל, והסיכוי שהדבר הזה ישתנה, שבית"ר תנוקה מהגזענות, האלימות והלה פמיליה שואף לסיכוי שיהיה שלום ב-5 השנים הקרובות.

תבין, נורדיה זה רק כי אי אפשר לשים את השם בית"ר ירושלים כמו שהוא, בתאכלס, זו בית"ר ירושלים. נורדיה זה להזכיר את הפעם, שהיתה בית"ר ירושלים אמיתית, כי מהשם ומההיסטוריה (זו שנשרפה וזו שלא) כבר לא נשאר כלום ושום דבר. בדיוק כמו שקטמון, זה לא הפועל קטמון, זה הפועל קטמון ירושלים, והיום היא וקבוצת סאסי נמצאות באותו מקום. אם אתה שואל אותי למי יש סיכוי להתקדם לליגת העל ולהצליח, השאלה בכלל לא עומדת לדיון. אם תשאל אותי עכשיו מה אני רואה יותר סיכוי שיקרה שנורדיה תצליח ותסחף אחריה אלפים ותתקדם לליגות גבוהות או שבית"ר לה פמיליה תיקח אליפות, גם זה לא שאלה בכלל.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.