בית"ר ירושלים 13/14: הפרויקט של רביבו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏14/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Don Joan Roman Member

אם לא יצליחו להביא אז יהיה דילול של 10% ובכל שנה שתבוא שלא יעמדו ביעד זה ירד בעוד 3%.
    טביב רואה הזדמנות להרוויח כבר בשנה הראשונה וזה קורץ לו

2. זכאי Member

ומה עם כמות הנציגים בדיריקטוריון?
    ירד? ירד בכל שנה? יימחק?

3. סמואל אטו Member

כי מדובר בחבורה של פרזיטים תומכים מובהקים של ארגון הלה פאמיליה.
    הם לא מייצגים בשום אופן את העמותה ככלל, רק את עצמם ואת הדעות של עצמם.

ההסכם הדילול הזה הוא לא פחות מביזיון.
    איך הם לא מבינים שמדובר בצעד חוסר אמון מוחלט מצידו של טביב?

4. Ice Cream חסה

ההסכם בין טביב לעמותה

טביב ממנה את יו"ר הדירקטוריון (לא שזה באמת משנה, למה מה כבר עשה בני נחמיה בתפקיד הזה שנה שעברה?), או קובע בלעדית את בעלי זכויות החתימה, סעיף הסודיות הזה אומר שבעצם לא תהייה רבע שקיפות. יש את מה שמירו אמר על הדילול, כלומר בעונה הבאה כבר יהיה נציג אחד בדירקטוריון, ובעוד 3 עונות לא יהיה בכל. תוך 6 עונות העמותה תחדל מלהחזיק בבית"ר אפילו לפרוטוקול.

אין שום דבר תאכל'ס. לא שקיפות, לא שותפות לקבלת החלטות, לא אפשרות להסתכל בדו"חות הכספיים, לא זכויות וטו ואפילו הסמליות ביותר. אז יועברו החלטות בדירקטוריון... להזכיר איזה החלטות העמותה הצליחה להעביר שנה שעברה?
    תמיכה של 5000 שקל לקניית אביזרי עידוד ללה פמיליה, חדר ציוד בבית וגן עבור לה פמיליה, וכרטיס משולב למשחקים מול מכבי והפועל חיפה (כי זה בדיוק מה שמתגמל את האוהדים שעשו מנויים), ובמילים אחרות כמו שאמרתי אז - דברים שכל נציג לה פמיליה יכול לסדר סתם אם הוא בא לבית וגן ומבקש דקה לדבר עם מישהו ההנהלה.

למרות שהראש אומר שהם כלומניקים נציגי לה פאדיחה, הלב אומר שבתור אוהד כן צריך להצטרף וזה אחד מפני הקהל שלנו. 180/480 שקל זה לא מה שירושש אפילו אותי. הכי טוב אני אחכה לראות מי ייבחר, מי יהיו הנציגים בדירקטוריון והאם זה באמת אומר שרק הנציגים בדירקטוריון יהיו בקשר עם הדירקטורים של טביב (אוי, מרגיש מטומטם עכשיו שהצבעתי בסקר בעד הסעיף של הרוטציות).

5. אלי מתחן Member

מה שיפה זה שהם לא חיכו עם הבחירות כדי לסנדל לגמריי את העמותה, שלא יבוא איזה בחור חדש וינסה להציל משהו בטעות.
    רונן לא יהרוג אותי, לא ירושש אותי וכו' לעשות הרבה דברים, לא אומר שאני הולך לעשות אותם.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/13
  6. סמואל אטו Member

איזה יופי זה שהעמותה מחוייבת להזרים 1.8 מיליון שקל, אבל מר טביב, לא מחוייב לכלום.
    סה"כ זה סביר הרי הוא קנה את בית"ר מארקדי בסכום אסטרונומי, מה לא?
    הוא גם כיסה חובות בסך 12 מיליון שקל, מה גם לא?
    טוב הוא לפחות שילם את המשכורות של העונה החולפת(הרי הוא קיבל כבר את זכות החתימה שלטענתו הייתה המכשול העיקרי), ממממ פה חשדתי!

7. Ice Cream חסה

אני מעלה את הלבטים שלי, לא מכליל את זה על כולם.

איך שדברים התגלגלו אי אפשר לא היה לחתום על הסכם עם טביב כדי שהבעלות תועבר, אחרת האסיפה והבחירות היו מתקיימים במחטף לגמרי. הבעיה היא ההסכם המעפן הזה שלא נותן לעמותה שום סמכות חוץ מלדואג ללה פמיליה ולאכול בורקס על חשבוננו אחת לחודש, ובעצם זה שלא הייתה אסיפה כללית ובחירות בעונה שעברה, כי העמותה עסקה שלעזור לחברי לה פמיליה שהורחקו, נתבעו ונעצרו בפרעות ברוטאלית אחרי שהמאמן החליט להביא שחקנים בלי בדוק בתעודות הזהות שלהם, ופגע בטוהרה של הקבוצה.

8. אלי מתחן Member

כל פעם זה התירוץ, היה להם שנה שלמה לעשות בחירות. העובדה שהעמותה מחליטה על הבחירות רק כאשר ראשיה הצליחו לרוקן אותה מכל תוכן מראה את גודל הבזבוז.

9. Ice Cream חסה

כמובן שאני מסכים
    חשבתי על זה, ועכשיו כשהורידו את מחירי המניות ל-480 צריך לפחות 3500 אוהדים (כולל תורמי זהב, וכאלה שיעגלו כלפי מעלה) שיעשו מניה רגילה. זה פי 2 מבעונה שעברה כולל צעירים, לא ריאלי לאוהדים של בית"ר ולאיך שהעמותה התנהלה. או שהם בונים על זה שאחוזי השליטה שלהם עכשיו יחד עם מינוף ההצלחה שלהם להעיף את ארקדי יביאו בהמוניהם אוהדים (כל המפורסמים למיניהם לא יחדשו, מן הסתם), או שזה ספין והם השלימו עם זה שיהיה נציג אחד בדירקטוריון בעונה הבאה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/7/13
  10. זכאי Member

אוקיי
    אני חייב לציין שהייתי משוכנע שאנשי העמותה הם קצת יותר אינטיליגנטיים
    איך זה יכול להיות שהעמותה מחוייבת להזרים כסף, אבל אלי טביב לא?
    או שהם כ"כ תמימים ובאמת ובתמים מאמינים שאלי טביב הוציא/יוציא מכיסו 12 מיליון שקל? זה ברור לכל בן אדם עם טיפת שכל על הכתפיים שטביב לא מוציא מכיסו שקל, ומגלגל הכל עם קומבינות על גבי קומבינות (מישהו אמר משרד איוונטים?).
    חבל לי בשביל אוהדי בית"ר הנורמליים כאן, שאפילו העמותה שאמורה לייצג אותם נפלה קורבן ללה פמיליה וגרוע מזה, לאלי טביב. באמת חשבתי בהתחלה שהם יהיו גוף נורמלי שייצג את הנורמלים.

אגב - מה קורה עם המשכורות באמת? מה זה הבטחונות שנמצאות בבקרה שאורליצקי דיבר עליהם? אם זה ככה, ברור שטביב לא ישלם ויחכה שאורליצקי יפדה את הפיקדון, אבל למי הפיקדון הזה שייך? האם הוא היה אמור לעבור לקופת בית"ר ירושלים?
    פשוט לא ייאמן, אפילו אותי טביב הצליח להפתיע כאן. לא שילם עדיין את משכורות אפריל ומאי! הרי רק לפני ארבעה ימים זה היה בגלל ט באב, אחרי זה זה היה בגלל ניירת, אחרי זה כי העמותה עוד לא חתמה. מה התירוץ עכשיו? ואיפה אופירה שהבטיחה לנו שהוא מכסה 12 מיליון?

11. Don Joan Roman Member

קודם כל והכי חשוב: העמותה בונה על לה פמיליה שתעזור להם להשיג כסף אבל כשיושנים עם כלבים קמים עם פרעושים וגם לה פאדיחה מחרימים את העמותה, אישית אני לא הולך להשקיע שקל )ומי שמכיר אותי יודע שאני חוסך באוכל ולא חוסך בבית"ר( אחד בעמותה אלא אם כן כל חברי הועד יוחלפו, וינסו לשנות את ההסכם הבזיוני הזה )אני בהלם איך טביב סינדל את שמוליק לוי( אחרת מבחינתי אין טעם שאזרוק את ה480 לפח, אשמור אותם לדברים אחרים, אני לא הולך לממן את טביבי.

בנוגע למשכורות: יש צ'ק מבימות על סך 1.1 מיליון שקל שיפרע על ידי הבקרה ויועבר למשכורות, וכל אגורה שתגיע לבית"ר על ידי גורם כל שהוא תועבר מיד לתשלום משכורות העובדים

12. זכאי Member

אוקיי, ואם טביב משלם את המשכורות מה קורה עם השיק הזה? חוזר לבימות? או הולך לבית?ר להמשך תפעול שוטף?

13. Don Joan Roman Member

הוא צ'ק של בימות שאמור להיות חלק מתקציב המועדון בעונה הבאה

14. skyday20 Member

עומר אצילי, חתם בקבוצה יש לו שם מצחיק, http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    הוא גם חלק מנבחרת ישראל האולימפית.

15. Don Joan Roman Member

מי רוצה להמר על היורדת הראשונה? גם דאריו בדרך החוצה בגלל התחצפות למאמן.

מצב נושא:
הנושא נעול.