בית"ר ירושלים 13/14: הפרויקט של רביבו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏14/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ice Cream חסה

זהו? זה סופי שאביתר שוחרר?! לא נגלה מחר שקורנפיין גישר בינו לבין טביב/רביבו/אלי כהן? כי אם כן אז בקשה מכולם לקרוא תפילה לפרנסה עבורו, כי למרות שהוא לא יודע כדורגל, הוא בחור נחמד מאוד, ומגיע לו להצליח במשהו (אם מאיר הרוש מחפש עוזר, אולי יש מקום לג'וב עבורו).

לא יודע על מה סחים בוויינט, אבל עזריאל לא חתם ולא בטיח. כמו שכבר אמרתי הוא חלוץ מספיק טוב כדי לא לחתום על חוזה מגוחך כמו שהציעו לו, אבל קיץ שלם הוא, אבא שלו, דודו דהאן ומשה בוקר התנהגו כמו בני זונות. חלק מהחוב הוא פדה בשערים מול הפועל, נשאר לו עוד חלק גדול מאוד. הוא לא ימצא את עצמו ישן על ספסל אם הוא יחתום על חוזה נמוך יחסית.

צודקים כהן וטביב שהם לא קופצים על ברוכיאן. עם כל הכבוד לכישורי המנהיגות שלו (שגם הם מוטלים בספק, על סמך כמה רגעים בלתי נשכחים...), הוא פשוט לא שחקן מספיק טוב, ותוקע שחקנים אחרים (לראייה - אבי ריקן). אם הביאו את דוד רביבו בתור מחליף להוריקן, וסטיבי סי נשאר על הספסל (ואולי גם אצילי) - אפשר לוותר על ברוכיאן. גם את ניר מנצור, לא משנה כמה טוב וזול הוא - לא צריך להחתים. יש לנו כרגע 3 מגנים ימניים. אחד בסגל הצעירה, השני בסגל נבחרת הנוער והשלישי... טוב, שי חדד. זה מספיק. קצת לא עקבתי בשבוע האחרון אחרי כל מה שהולך בקבוצה, אבל שיתרכזו בשחקנים לעמדות שאנחנו זקוקים בהן לחיזוק, ולהחתים את אלה שנשארו.

יאפ. היידה משיח תימני, העיקר שהשיכור כבר לא פה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx. אני לא הכי אובייקטיבי, אבל אפילו אצל קורנפיין כשבקושי החתמנו את דיאמנט ועמרם, או תוכנן להחתים 8 שחקנים ב-2 מיליון שקל - הייתי אופטימי יותר. עם טביב אני לא בטוח שהכסף ייכנס, אולי לכיס שלו ייכנסו כמה קופונים מכל מיני הסכמים מוזרים שהוא יסנדל אותנו אליהם, כאילו פאק - מה שהוא עשה בכפ"ס ובהפועל תל אביב לא עשו דני לוי ואלי ז'ינו ביחד!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/7/13
  2. אלי מתחן Member

מנצור שמאלי...

3. Love Is Red Member

דווקא בית"ר ירושלים מתחילה להתחבר וניצחון על ראשון לציון שהפסידו רקקקקק 1-0 למכבי תל אביב זאת תוצאה טובה.

יהיה מעניין לראות איך בית"ר תראה בסופו של דבר.

4. Ice Cream חסה

הצדק איתך. אם כך אתה צודק והוא צריך להיות ממש גרוע כדי שלא נקח אותו, בטח לא כשהשחקן הבכיר שלנו בעמדה הזו רשם 9 הופעות באח"י נצרת...

בהיעדרי אף אחד לא עשה סקאוטינג אינטרנטי על אייס קרים גואובאדיה, הניגרי שנבחן אצלנו, אז ככה: הוא שיחק בשנתיים האחרונות בוארדר המקדונית, לא כוכב, אפילו לא שחקן הרכב קבוע. שחקן רוטציה. זכה בשנתיים האלה באליפות, וגם בעוד עונה לפני כן לקח שם אליפות במדי קבוצה אחרת. יש לו גם אזרחות מקדונית כבר (הם כל כך העריכו אותו שם?), לפני כן שיחק בניגריה ובאוסטריה. הנה 10 וחצי דקות של הביצועים שלו. אני חושב שלעידן מליחי אפשר היה לייצר סרטון מרשים יותר.

מבחינת סוכנים וקומבינות הוא קשור לסוכן אוסטרי (שהביא אותו לשם בצעירותו כנראה), ולא אחד שעובד עם טביב (עריכה: בעצם לא, הוא מיוצג ע"ד אבישי ריינמן, ההוא מהקלטת של אזגי, ושליווה את העמותה. אבל איי, איזה שם מגניב יש לו! יש לי תחושה טובה לגביו, ושמכל הזרים שמקושרים אלינו הוא הכי ריאלי שנחתים (נכון אתם מאמינים שאליאס חראלומבוס יחתום אצלנו?).

עד שאני אשלים את מה שעבר בשבוע וחצי הזה ייקח זמן, חלק מהדברים שקרו יהפכו מהר מאוד ללא רלוונטיים, בינתיים אני מחכה לרשימת השחקנים שכן יצאו למחנה האימונים. לפי בית"ר.נט יש 24 כאלה, השד יודע מי סיכם, מי על סף סיכום, מי חתום, ומי מאלה שחתומים החוזה שלהם באמת שווה משהו כשטביב עוד לא בדיוק הכניס את היד לכיס (24 אלף שקל "דמי כיס" לשחקנים בגרמניה. רגע, הם אמורים לשלם בעצמם על הארוחות והלינה שלהם?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx)

מירו - תשלים מה שאתה יודע.

שוערים: אריאל הרוש, אוהד סיידוף
    מגנים: שי חדד, מתן בן סימון, אלי דסה, תומר ירוחם, ניר מנצור
    בלמים: ניסו קפילוטו, טל כחילה, מתן בראשי, אוראל חורב
    קשרים: דריו פרננדס, אופיר קריאף, ברק משה, אייס קרים, דוד רביבו, סטיבן כהן, צחי אליחן, עומר נחמני
    חלוצים: עדן נחמני, טל משעלי, רועי זכרי, אבישי כהן

מקרא:
    שחקנים חתומים
    שחקנים שסיכמו ומחכים לביאת המשיח (התימני, כמובן) כדי שזה יהפוך לרשמי
    שחקנים שאין לי מושג לגבי המעמד שלהם (ובבית"ר כל דבר קטן בקלות נהייה מורכב), או אם הם בכלל יצאו לברלין
    שחקנים שעוד צריך לשבת איתם על חוזה

יצא לי 23 שחקנים, יכול להיות שחלקם כאמור לא יצאו לברלין, ובטח צורף עוד שוער שלישי (עכשיו קראתי שמאור בן יעקב, השוער השלישי של קטמון חזר אלינו. פףףףףף) במקום זיאת שעבר (הושאל, כן?) להפועל ירושלים. שי מזור נבחן בהפועל קטמון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/7/13
  5. Don Joan Roman Member

האמת שבשבועיים האחרונים אני כמעט ולא מתעסק בבית"ר ולא מתעניין יותר מדי חוץ מבכתבות באתרים מסוימים, אבל לפי מה שאני זוכר מנצור לא יצא למחנה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/13
  6. Ice Cream חסה

אם אתה אומר.. קראתי בכמה אתרים שאלי כהן מתלבט בינו לבין בן סימון. אז מי כן יצא, ומי מאלה שיצאו חתום או כבר סיכם בקבוצה? תודה מראש לעוזרים.

הזר החדש בחר במחנה האימונים במס' 25. אם הוא בסוף חותם בקבוצה ובהתאם לחוק שהמצאתי לעצמי על זרים שלובשים מס' 25, בקרוב יהיה לי כינוי חדש... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. OriRR Member

חוץ מאייס קרים הבנתי שגם צ'יקן ודונאטס בדרך לביט"ר.

אגב, חסה, לאיזה שחקן בביט"ר קראו דינוס?

8. Ice Cream חסה

זו לא בושה לא לשלוט בשפה הקרואטית על בוריה, אבל קשה לפספס את זה שה-S גדולה (יענו ה-Dino צריך להיקרא בנפרד), ומעליה יש סימן וי כזה, שנותן צלילי של ש'.
    אולי אתה זוכר אותו בתור אחד שעצר כדור מהקו כשניצחנו אתכם בטדי דאשתקד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/7/13
  9. Don Joan Roman Member

דינו שקבורץ
    בן סימון והנבחן ההוא ששיחק במשחק אימון יצאו שניהם למחנה.
    ואם כבר נגענו בקרואטים, שכונה במיטבה שטביב מחפש שחקנים צעירים וזולים אבל הוא מתעלם מגלאבינה כי הוא היה שחקן שהביא השריף, בדיחה עצובה, בטח במצב הסגל כיום.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הכל שחור או לבן.
    זה שטביב נוכל קמצן לא אומר שארקדי לא שיכור שמירר לנו את החיים במשך 4 שנים(אתה כרגיל מוזמן להזכיר את ה-3 מיליון ש"ח שהוא הכניס), אם זכות הבחירה הייתה אצלי אז אף אחד מהם לא היה מועמד אפילו להיות בעלים אבל זה המצב לצערנו.

בנוגע לסגל,

זיאת באמת הושאל להפועל והוא צפוי להיות שם שוער ראשון, לפי דעתי הוא גם יותר טוב מסיידוף ואני מקווה שישחק שם כמה שיותר כדי שיהיה לנו שוער טוב מהבית ביום שאריאל יעזוב. אוראל חורב יהיה בלם רביעי, במידה ויביאו בלם זר אז כנראה שכחילה יעזוב בהשאלה. פולק ומזור שסיימו גיל נוער שוחררו, אבישי לפי מה שאני מבין לא יצא למחנה אימונים וישאר עוד עונה בנוער, רועי זיכרי כמו שכתבתי לפני כמה ימים יצטרף בהשאלה מטוברוק.

הויתור על גלאוינה זה רק על קצה המזלג לעומת מה שהולך כאן בקיץ הנוכחי. אחרי הפיאסקו שהיה כאן בחצי עונה האחרונה אין לי בעיה שחצי הרכב נזרק כל עוד מביאים מחליפים ראוים, אני לא חושב ששקוורץ, מגרלשווילי ומויאל וכו' שחקנים כאלה גדולים אבל ברגע שמשחררים אותם ומביאים נבחנים בשקל וחצי ששיחקו במקדוניה ובליגה השניה באוסטריה אז רואים בבירור שהקבוצה נחלשת(עונה שעברה מקום 10 להזכירכם) כמו גם אני לא מבין איך סטיבן כהן מועדף על פני ברוכיאן שגם בכושרו כיום הוא שחקן הרבה יותר מגוון מסטיבן(לסטיבן ורביבו ביחד יש כושר אולי ל-70 דקות ועליהם יבנה הקישור שלנו, מלהיב) אני מקווה מאוד שהשבוע דברים יתחילו לזוז עם עזריאל, אזולאי, אצילי ומויאל כדי שהסגל יקבל טיפה צורה חודש לפני תחילת הליגה.

11. Don Joan Roman Member

סיכוי גדול מאוד שעד אמצע השבוע הדברים עם אזולאי יסגרו והוא יחתום לעונה, כרגע מה שמונע את העברת אצילי לבית"ר זה אך ורק חוסר הרצון של ראשון להעביר לו את הסכומים שהם חייבים להעביר לו במסגרת ההסכם בין הצדדים(ולא מה שפרסמו בספורט חמש על אשדוד, זה קשקוש, אין לאף אחד זכות ראשונים על אצילי), להערכת אנשי בית"ר הוא לא יצטרף למחנה אבל כן יחתום.
    לצערי ממה שאני שומע מויאל לא ישחק אצלנו בעונה הבאה בוודאות, והסיכוי שחן ישאר גם הוא לא גבוהה.

12. Ice Cream חסה

לא נראה לי שאלי טביב מחפש לרקוד על הדם של השריף (אחרת הוא היה ממנה את ערן לוי לקפטן, את מומי דהאן ליו"ר, ישראל דיאמנט למנכ"ל, גל יוסף לנציג אישי, מחזיר את אופיר עמרם, את לירון דיאמנט ומקנח במינוי של אופירה לדוברת (אם העורכת הקודמת של גליצ'ים היא היום הדוברת של ההתאחדות, לכו תדעו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx)). הוא פשוט מחפש כמה שיותר שחקנים שמקושרים לסוכן שדרכו הוא יוכל לגזור קופונים. בינתיים מי שאמור להצטרף למחנה האימון חוץ מאייס קרים הם ג'ונתן סוארז מקבוצת המילואים של אינדיפנדייטה (כתבתי עליו כבר - מזכיר מאוד את איינבינדר, אבל לא נראה לי שהרמה שבה הביצועים שלו צולמו דומה לזו של הליגה) ועוד שלושה שלא ממש התעמקתי מי הם: הקשר ג'ון איקה איבה הניגרי מפנדורי, סגנית אלופת רומניה (בזמן שבראשי מקבל שכר שמכניס אותו למדדים של העוני, הוא כבר קיבל הצעה רשמית של 750 אלף שקל ברוטו פלוס דירה ורכב, אבל איי - הוא באמת שחקן מרשים), הבלם מארין אניצ'יץ' הבוסני מזרינסקיי מוסטאר המקומית (הוא קפטן המשנה שם, וכרגע הוא פתח איתם את המסע שלהם במוק' הליגה האירופית. השד יודע מתי הוא ימצא זמן לבוא לברלין לנסות להרשים את אלי כהן... ובכלל, אתם מנחשים לבד מה האסוציאציה שלי למילים "בוסני" ו"ביתר" באותו משפט, גורם לי להרגיש רע שזה מה שאני חושב...) והקשר הוגו קולאסה האגרנטינאי שהוא קצת פחות מרשים (חוץ מזה שהוא היה עד לפני שנתיים שחקן הרכב בבארנסלי מהצ'מפיונשיפ...).

המגן השמאלי הזה שנבחן מנס ציונה... אוראל גבאי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    היה שחקן מחליף בסקציה שנה שעברה, ולפני זה שחקן מחליף באורתודוכסים לוד. אם הייתי מציע להביא שחקן כזה לאימונים בבית"ר אדם ישר היה שם מביא לי באן. מי לכל הרוחות הסוכן שלו? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

13. Don Joan Roman Member

איך אתה אוהב לנפח דברים ולהמציא תיאוריות זה משהו לא נורמלי, לא רוצים את דומיניק כי הוא שחקן של המאמן הקודם, כנ"ל גם לגבי דינו שקבורץ, הם הגישו לו הצעה קטנה ב20 אחוז מהחוזה שלו אשתקד, הוא שלח הצעת חוזה עם אותם סכומים בדיוק שהוא קיבל עונה שעברה וטביב ואנשיו לא החזירו לו תשובה, הוא דרך אגב קרוב לחתום בקבוצה אחרת.
    בנוגע לבחור מנס ציונה, לא יודע מה הרקע שלו אבל הוא כולה נבחן, לפי מה שאני יודע, הוא לא יישאר בסגל הקבוצה כי עד עכשיו הוא לא מרשים בלשון המעטה, אבל בכל מקרה לבחון צעירים מליגות נמוכות זה מהלך נבון מאוד, אישית אני מקווה לשמוע על כמה שיותר שחקנים מליגות נמוכות שבאים להיבחן.
    בנוגע לזרים: לא יודע מה האיכויות שלהם, אבל בטח שאי אפשר לשפוט, יש להצלחה מקצועית הרבה דברים שהם מלבד יכולת נטו, נכון שהזרים נשמעים לא מרשימים בלשון המעטה אבל מי שחושב שאפשר להביא בסכומים שטביב מציע כוכבים חי בסרט

14. Ice Cream חסה

כתבתי תגובה ארוכה והיא נמחקה לי, אז נתמצת: טביב לא רק קמצן ונוכל - הוא בנאדם נוראי, מושחת, חסר לב ועושה את כל זה בצורה הכי ישירה שיכולה להיות בלי להניד עפעף. גידמאק זגזגן, נוטה למצבי רוח וחבר של אופירע (בדיוק כמו ידידנו), אבל הוא לא מירר לנו את החיים, הוא לא שיכור, והוא כן יותר טוב מטביב. ואתה גזען מהסוג שנעלם לפני 10 שנים. שכחת גם לומר שהוא חבר בכת השטן והבנות שלו זונות. הלוואי והייתה לנו אפשרות לא לבחור באף אחד מהם, אלא בעצמנו (אבל מה לעשות, אנחנו חבורה של כוסיות) או אפילו במאיר פניג'ל ומאיר לוי - אבל אין לנו.

אז זכרי יצא למחנה האימונים? שחקנים ממקדוניה זה לא ייהרג ובל יעבור, גם דרקו טסבסקי (להבדיל איזה 2-3 הבדלות) שיחק באותה וארדר, ואפילו לא לקח שם אליפות. אייס קרים הגיע רק להיבחן.

יצחק, תשתה כוס מים קרים... אני אומר בדיוק ההיפך שלא צריך להפוך כל דבר לחיסול חשבונות, ואתה אומר שאני מנפח דברים. טביב קמצן ויספור כל חצי שקל על הדברים הנחוצים, מושחת וירצה להביא שחקנים שהוא יגזור עליהם קופונים - אבל הוא לא יסנן שחקנים רק כי הם קשורים למאמן שהוא לא ממש אוהב. זה לא רע להביא שחקנים מליגות נמוכות למבחנים, אבל כאלה שעשו משהו בקריירה שלהם, ושהסגל שיצא למחנה אימונים בחו"ל יהיה מגובש. חבל על כרטיס הטיסה וה-200 יורו דמי כיס ששילמנו על שחקן ספסל-יציע בקבוצה שירדה לליגה א'. דווקא מהזרים שמוצעים לקבוצה יכול לצאת משהו מעניין. גם ככה הם רק נבחנים כרגע...

קראתי שלראשון לציון יש הסכם עם אשדוד בגלל הלוואה שרביב ספיר לקח מג'קי בן זקן, שלאשדוד יש זכות ראשונים על כל שחקן של ראשון, וג'קי מעוניין להשוות את ההצעה של בית"ר על אצילי.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ממה שאתה שומע יש קבוצה אחרת בארץ שתחתום אותו?
    הוא בעבר היה מועמד למכבי חיפה אבל אני משער שצירופו של אבוקרט די יימנע את ההגעה שלו.

מצב נושא:
הנושא נעול.