בית"ר ירושלים 13/14: הפרויקט של רביבו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏14/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EuropeGuy Member

אוהדי בית"ר יקרים,
    לא הבטוח שהבנתי את הלך הרוח והתחושות שלכם.
    מה אתם בעצם מרגישים מאז שטביב הגיע, טוב לבית"ר? יש שינוי?
    הרי הביא גם את רביבו כמישהו שמבין דבר או שניים בכדורגל, וגם יש לו קשרים שיכולים לעזור.
    מה חסר בעצם?

2. סמואל אטו Member

בקצרה:

הכל חרא.

3. OriRR Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx
    http://www.one.co.il/Article/220018.html

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/13
  4. yedidel Member

מה, עוד פעם טביב נמצא בפלוס על חשבון מועדון כדורגל? מפתיע

5. Ice Cream חסה

בגלל שהמילה שקיפות זרה לועד, הכינוס הזה הוא הזדמנות בערך יחידה לראות בערך מה ואיך הולך שם. אף אחד (או לפחות אלה שאין להם בארון פריט לבוש עם האותיות LF) לא הולך לתמוך בהם, ולפי מה שאני זוכר מהתגובות של מיטה הפאדחנים גם הם כועסים על הועד שהפקיר אותם.

איזה כיף זה להיכנס בחטף לאתרי הספורט ולראות שהכותרת היא ששחקני בית"ר הולכים להחרים את המשחק עד שהם לא יקבלו את ה-12 אלף שקל שטביב התחייב לשלם להם על השנה שעברה. העיפו את רוני הלל, חנן אזולאי וסרגיי טרטיאק, את הכלומניקים איתן איציק ונידם עדיין משאירים, טביב מכניס את רביבו, עצמוני וג'יבאגו (מה ההבדל בין המשרות שלהם?) ולא יודע למה עוד אני אגיע אם אני אסקור עכשיו כל כתבה מהשבוע האחרון על בית"ר. מפחד לגלות שגם תומר בסן ומאיר הרוש פוטרו ובמקומם טביב מינה את גבי קצרה או איתן ספיר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

6. Don Joan Roman Member

במשחק אימון שכונתי ברמות אחרות ניצחנו 3:1 את ראשון, חוץ מיכולת המסירה של דוד רביבו ורועי זכרי שנראה סבבה אין מה לקחת מהמשחק הזה.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מירו תגיד מה עם ניר מנצור? לא אמור להתאמן עם הקבוצה?
    ראיתי שבן-סימון שיחק מחצית ראשונה(סולידי) ושבמחצית השניה בחנו מגן שמאלי מנס ציונה(על הפנים איבד כל כדור) וגם אביתר קיבל כמה דקות והיה פח כהרגלו.

מבין הנבחנים אז חוץ מהמגן השמאלי שכבר ציינתי אז זיכרי באמת הראה שמדובר בחלוץ לא רע עם חוש לשערים. גם הניגרי הנבחן בחצי שעה ששיחק היה בסדר, לא דייג כמו שציפיתי.

רגע השיא של המשחק אימון היה ללא ספק שמשה בן-דוד כמעט החליף את בר-נתן בתור שופט אחרי שהאחרון עזב את הדשא, שכונה בית"רית כמו שרק אצלנו יודעים.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בית"ר סיכמה עם חיפה על רכישת חן עזריאל תמורת מיליון ש"ח, שלומי אזולאי גם יגיע בהשאלה.

בקשר לחן - מהלך טוב, רק שיהיו איתו לשם שינוי גברים ויציעו לו חוזה נורמלי. למעט ריקן, חן יהיה האיבוד המקצועי הכי גדול מהעונה האחרונה(וגם גלאבינה מבחינתי אבל אני לא אובייקטיבי). חן שחקן איכותי ומרכזי בקבוצה שנותן את התפוקה, ולדעתי העונה הוא גם יהיה יותר טוב מהעונה שעברה שהוא הגיע די חלוד.

בקשר לאזולאי - גם מהלך טוב, רק אני מקווה שלא עליו נבנה את החוד שלנו העונה אלא שהוא יהיה ברוטציה ושנקבל עליו זכות ראשונים בסיום ההשאלה.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

תקנו אותי אם אני טועה אבל רכשנו אותו במיליון דולר לא? מצחיק ששנתיים אחרי שחר מוכר אותו במיליון שקל.

דווקא חוד של עזריאל ואזולאי יכול להיות סביר, בטח בעונה דלה באמצעים כמו שלכם העונה.
    אגב, מעניין יהיה לראות מה ייקרה במשחקים מולנו ששניהם לא יוכלו לשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/13
  10. Ice Cream חסה

אפשר קישור אור? כי אני כרגע קראתי על זה שעזריאפס לא מרוצה מהחוזה שהציעו לו (80 אלף דולר נטו, זה באמת לא הרבה, אבל יש לו איזה חוב קטן איתנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx)

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

למה ששניהם לא יוכלו לשחק אם עזריאל יהיה שייך לנו?

רונן, תקרא מה כתבתי, ותבין שמה שקראת זה נכון. זה עוד לא סגור ואני מקווה ומאמין שיבואו לקראת שניהם ויציעו להם חוזים מכובדים.

עריכה: בטמקא כמו שאתה אוהב לקרוא להם מדווחים שעזריאל חתם על חוזה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/13
  12. Bensh Member

אם שוב תכניסו את הסעיף ההוא בחוזה ההשאלה של אזולאי אז הוא אכן לא יוכל לשחק, אבל עזריאל אמור להירכש ובמקרה כזה אין שום סיבה שלא ישחק נגדכם

בסוף שניהם לא יבואו גם ככה.

13. Don Joan Roman Member

ניר מנצור מתאמן עם הקבוצה אבל לא הסכים ליטול חלק במשחק האימון כי המאמן מורח אותו ולא אומר לו אם הוא רוצה או לא רוצה אותו וניר פוחד להיפצע ולהפסיד מכל הכיוונים, בכסף שמנצור דורש (50) אלף דולר לעונה אחת אפשר וצריך לדעתי להחתים אותו ולראות מה ילד יום

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיים מגרלשווילי חתם באא"ק לרנקה

http://msc.wcdn.co.il/w/w-300/1408520-18.Xxx

עוד שם לרשימת העוזבים את בית"ר: חיים מגרלשווילי, המגן בן ה-31 ששיחק בקבוצה בעונה וחצי האחרונות עזב את הקבוצה וחתם לעונה אחת באא"ק לרנקה מקפריסין וירוויח 180 אלף דולר לעונה. מגרלשווילי שהיה במו"מ עם המועדון לאורך הקיץ לא קיבל הצעה משדורגת ולמעשה הוצע לו חוזה פחות ממה שהרוויח בעונה שעברה. מגרלשווילי שיחק אצלנו 48 משחקים, הבקיע שער אחד ובישל 6 שערים, שיהיה לו בהצלחה בהמשך.

* מספר מועמדים להחליף את מגרלשווילי בעמדת המגן השמאלי והם טובראנו פינאס, גל שיש ואורי מגבו.

* טביב הגיע לסיכום עם חיפה על רכישת עזריאל(250 אלף דולר) והשאלת שלומי אזולאי, עם השחקנים עדיין לא הושג סיכום כספי והם לא יצאו עם הקבוצה למחנה האימונים, עוד שחקן שלא יצא למחנה הוא קובי מויאל שעדיין לא קרוב לסיכום כספי עם הקבוצה.

* אלי כהן העדיף את סטיבן כהן על פני אבירם ברוכיאן, סטיבן כהן סיכם כבר את תנאיו ועם ברוכיאן עדיין יש פערים כספיים, נכון לעכשיו כהן יצא למחנה האימונים בעוד ברוכיאן ישאר בארץ וכנראה שלא יחזור לקבוצה בעונה הקרובה.

* אביתר ברוכיאן שוחרר מהקבוצה. עומר אצילי קרוב לסיכום וצפוי לטוס עם הקבוצה לגרמניה כמו גם מתן בראשי. הנבחן הניגרי אוסה גאובידה והחלוץ הצעיר רועי זכרי יצטרפו גם כאשר זכרי צפוי להיות מושאל בחינם מבית"ר טוברוק לה הוא שייך.

תענוג של קיץ... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/13
  15. אלי מתחן Member

כמה גרוע כבר המנצור הזה?

מצב נושא:
הנושא נעול.