בית?ר ירושלים 12/13: עידן חדש?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏6/7/12.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

2. Ricky van Wolfswinkel Member

שיקבל רימון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/7/12
  3. אלי מתחן Member

אני מציע להחזיר לו את הכסף.

4. Ice Cream חסה

לפני 10 שנים כשגייסנו תרומות לפתיחת עונה הוא תרם. אפילו משה סיני.

לתרום לעמותת אוהדים זה כתבה ב-1080 שקל שכל אחד ינצל, וזה הכי לגיטימי בעולם. ובלי קשר, מה שעשה אבוקסיס בבית"ר ובכדורגל הישראלי לא יילקח בגלל מעבר אחד. אוהדי הפועל הקנאים לא מעניינים לא אותי ולא את אבוקסיס. ושוב תודה יוסי.

5. Ricky van Wolfswinkel Member

אני רוצה שתתפרקו, אני בטוח שגם רוב הקהל האדום.
    אז זה גם ליגיטימי שאני אתרום?

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/12
  6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מישהו ביקש ממך לתרום לבית"ר? לא רוצה, אל תתרום.

7. Gaudi Member

זה באמת לא הפתיע אותי.

8. אלי מתחן Member

גייסנו? בן כמה היית?
    באותו קיץ הקפטן הנאמן שלנו נטש אותנו בלי להסתכל אחורה. לא שוכחים דבר כזה, מודה לו על המחשבה, מעדיף שהוא לא יהיה בעלים חלקי של המועדון.

9. Ice Cream חסה

בגלל זה אני לא מת על הרעיון של עמותת אוהדים... מי ששם מיליון שקל לא יפרק קבוצה.

6. אבל חשבתי שאני נחשב לחלק מבית"ר...

לפי סיפורים מאבא, גם אורי מלמיליאן עזב אותנו למכבי תל אביב תמורת כמה דולרים בלי להסתכל אחורה (כשלפני זה הוא גם עשה לנו בעיות כספיות).
    אני סלחן, ואני יכול להבין את אבוקסיס. מעבר לכל מה שהוא תרם לבית"ר מקצועית, צריך רק להודות לו על זה שהוא זוכר לבית"ר חסד נעורים (כמו עוד עשרות אנשים יקרים דוגמאת יובל נעים, אבירם ברוכיאן, קובי מויאל, אנדי רם, דוד אמסלם, ניר סביליה, סטפן שאלוי, אנדרה קלדיירה, אייל גולן, אהוד אולמרט, מוטי בן דוד, מוטי ירוחם, האחים מולדובסקי, קותי סבג וגם כאלה שאין להם תוצאות חיפוש בגוגל).

אם חבר ילדות שלך שגנב לך את החברה ולא דיברת איתו 10 שנים יבוא כשתצטרך עזרה דחופה ויציע לך, תבעט אותו מכל המדרגות?

דיברתי על זה איפשהו פה- שעכשיו יבואו 1000 אוהדים (שמתוכם 5% תרמו לעמותה) ולכל אחד מהם יהיו 1000 עקרונות. אנחנו חייבים עכשיו להתכופף בפני כל מיני שטויות. שחקן שעזב להפועל זה אחת מהן.

***רק מדמיין מה יקרה כשאיזה ערבי ידוע יחליט להצטרף***

10. Bensh Member

הוא חתיכת זבל שצריך להחזיר לו את הכסף ולהכריז עליו מחדש כפרסונה נון גרטה, כי כנראה שיש כמה אנשים ששכחו מי הוא ומה הוא בדיוק

11. Ice Cream חסה

בדיוק נכנסתי לעסק אחרי שהוא עזב, אז בוא תזכיר.
    ממה שאני יודע הוא היה קפטן בית"ר ואחד השחקנים האהובים בבית"ר במשך 6 שנים, מנהיג- מספר 8 אמיתי, נגמר לו החוזה, בבית"ר המפורקת התמהמהו איתו ולא יכלה להציע לו כלום, עבר להפועל תל אביב שבמקרה הוא גדל בה (והיא זרקה אותו לכלבים בצעירותו), ב-2007 שר יחד עם הנבלות "ירושלים על ה***", באמת כתם- אבל בטווח הוא שמר על קשרים חבריים עם דוד אמסלם, והביע הזדהות, שוק וחמלה כשאברהם לוי פוטר מבית"ר ירושלים...

12. סמואל אטו Member

דה לא האסה, אתה ילד תמים.
    בגלל זה אין לך אמונה בעמותת האוהדים ובגלל זה אתם גם מסוגל לסלוח לשחקן ששם סכין בגב של המועדון שעשה אותו למה שהוא היה.
    עצוב שככה קל לקנות אותך, הרי ברור שהמטה שלו בקניית המניה היא לנסות ולפתוח עוד אופציית אימון בעתיד. זה משהו שהוא הגיב אליו לפני כמה חודשים בלי למצמץ.

13. Bensh Member

14. Don Joan Roman Member

אופציות זה אומר שלקבוצה יש עליהם זכות ראשונים ובמידה והיא לא ממשת אותם קבוצות אחרות יכולות להחתים אותם, לגביי דאריו אני לא דואג, הוא כבר דחה 7 הצעות מקבוצות ליגת העל בארץ, 2 מהן גדולות, והוא יעשה הכל כולל הכל כדי להישאר פה ויותר מעונה אחת, לגביי ערן לוי, בינתיים גם הוא דחה כמה וכמה הצעות אבל לגביו אני לא בטוח כמו לגביי דאריו.
    דיאמנט ועמרם שחקנים לא יותר מדיי חשובים, אני מאמין שהם יישארו/יעזבו בהתאם למצב הכלכלי.

את עדן נחמני משאילים ואם ראית משחקים שלנו מאז שאלי כהן מונה אתה בטח מבין שבשבילו ערן לוי מתפקד הכי טוב כ9 כשלידו חלוץ כמו בן שושן, אם הכל יסתדר יהיו לנו גם שלושה זרים כששניים מהם בעמדות התקפה ככה שהרצון להשאיל את נחמני הוא יותר מברור.

שלומי אזולאי שוחרר ורוב המושאלים שלנו לא שווים חזרה
    הסגל שיצא למחנה: שוערים: הרוש, סייידוף, זיאת
    הגנה: מגרלשווילי, ריקן, בן סימון, דסה, בן יוסף, בראשי, קוז'וקין, תומר ירוחם.
    קשרים: שי חדד, דאריו פרננדס, ברק משה, אביתר ברוכיאן, קובי מויאל, דן איבינדר, שי מוטאי, אופיר קריאף, אופיר עמרם.
    התקפה: בן שושן, ערן לוי, צחי אליחן, עדן נחמני ולירון דיאמנט

נ.ב חסה ברגע שאתה משווה בין אורי מלמליאן (שעזב את הקבוצה אחריי ששיחק בה 20 שנה בקירוב, אחריי שהקבוצה הרסה לו יציאה לאירופה בעשרות פעמים דרך סחיטה רגשית וגם כספית) לבין יוסי -אבו - קאסיס זה מראה עד כמה שאין לך מושג בבית"ר ירושלים, לא בעברה, לא בהוויה ולא בעתידה, בושה וחרפה שאתה בכלל מעזב לשים אותם באותה שורה.

ובנוגע לתרומה שלו: שישמור אותה להשתלת שיער, ואני יכול להגיד בפה מלא שגם ראשי העמותה לא "שמחים" מתרומתו של הבן כלבה הזה אבל הם לא יכולים לצאת עם זה ברי"ש גלי.

15. nadav dashti Member

הבעייה לא שהוא עזב, אלא יותר הטיימינג. קיץ לפני או 2 קייצים הוא סיכם במכבי ת"א(היריבה העירונית של הפועל, כן?) וברגע האחרון זה נפל. אני זוכר שעונה אחרי שעזב בשירים ושערים(אחח היו זמנים), נתנו לאוהדים לשאול אותו שאלות, שאלו אותו למה הוא עזב את בית"ר והוא התחיל להסתבך במקום לתת איזה משפט חרטא שיקנה אוהדים. ובדרך איפשהוא הוא עזב לאשדוד, לפרוייקט של רביבו וברגע שרביבו פרש, אבוקסיס חזר להפועל(היו שמועות חזקות שאנחנו גם רצינו את זה).
    אם הוא היה עוזב אחרי עונה או אפילו מחכה קצת זה היה יותר נסלח, אבל גם הוא ידע שמעבר להפועל היה עוד יותר כואב לאוהדים.

אני לא חושב שאנחנו במצב שאנחנו יכולים להגיד שזה טוב וזה לא טוב. צריך להגיד ברכה על כל שקל כי אנחנו לא במצב שיש לנו את יכולת הבחירה.