בית?ר ירושלים 12/13: עידן חדש?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏6/7/12.

1. Don Joan Roman Member

הניסיון של אוהדי הפועל יקבל במה גדולה מאוד אל תדאג, לעומת זאת אצלנו יש לא מעט עיתונאים שמנסים לגמד את הרעיון.

2. Ice Cream חסה

סכסוך עם אסף שקד "בנושא יואב זיו"? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx אתה היית הסוכן שלו?
    מוזר, יותר מדי אלעד אוהדים בית"ר, וכולם חושבים אותו דבר בערך...

א. אה נו כן, רזניק. עוד לא החלטתי לגבי האיש הזה...
    ב. בין בית"ר של היום והאוהדים שלה לבין העקרונות ההתחלתיים של התנועה לבין ז'בוטינסקי אין קשר. אולי כי חלקם היו רלוונטים לאז ולא להיום, אולי כי התכנית הייתה אחרת. באופן כללי "בית"ר" זה רק בית"ר ירושלים, אולי גם "ביתר עילית" לעיתים רחוקות. נשארנו המועדון היחיד בצמרת הספורט הישראלי או קרוב לזה, את תנועת הנוער של בית"ר לא הייתי יודע שהיא קיימת לולא האינטרנט- אומרים שיש לה מעוז ברחובות, אבל מעולם לא מצאתי אותו, (השתמשו עליו בלחש ששמו על הבית של סיריוס בלק?) ותנועות אחרות ואת הבסיסים שלהם או הנציגים שלהם אני כן רואה. ואם נחזור לספורט אז אגודת בית"ר ירושלים תחת כונס נכסים- והיחיד שעוד קשור אליה גזל מאיתנו מגרש אימונים, הסיעה החלשה של בית"ר נשלטת על ידי נהנתן פחדן אינטרסנט...
    ולגבי החלק השני: "שום ייאוש בעולם" או כל משפט אחר בסגנון זו קלישאה יפה, ויכול להביא לך 100 לייקים בפייסבוק- אבל החיים יותר מורכבים. לא סתם יש נהירה החוצה מ-5 מתמטיקה, וכנראה שלא נצא לדרך חדשה עד שלא נדוג איזה גולדהאר.
    ד. ואני חושב שכן! עכשיו עלה דיון מה אתה עושה בשביל אהבה לקבוצה- אז לעזור לה כשהיא מבקשת עזרה זה אלף בית! ביקשו מנויים והסתמכו על ה-8000 בימי גידמאק, ואם היינו מתמידים במספרים האלה, אז היינו לוקחים דאבל ב-2008/9 ומשתתפים במוק' ליגת האלופות, היינו מסיימים במקום שמוביל לאירופה ב-2009/10 ומצליחים להעמיד תקציב, וגם אם לא היינו מבריקים ב-2010/1, את העונה שעברה היינו פותחים בלי גירעון ועם רכש מכובד יותר- ואולי היינו מתברגים לפלייאוף העליון, קורנפיין היה יכול בשט להמשיך לקחת מיליון שקל כל שנה, והיינו יכולים להעמיד קבוצה מכובדת שחיה על ההכנסות של עצמה.
    לרכוש מנוי זה לא רק להבטיח שתהייה במשחקים וכשאתה רוכש אותו אתה לא מתחייב להגיע לשם, אלא לתת לקבוצה כסף לפני העונה כדי שהיא תדע את ההערכות שלה זה מזומנים לקופה שמכסים את מה ששלחת לבקרה התקציבית. כנראה שלאנשים זה לא מספיק חשוב, הם רוצים תמורה לכל שקל שהם מוציאים ואתה תוציא מהם את הכסף רק אם תדבר לזין שלהם ולא ללב (וסך הכל זה נורמלי, אנשים הינם וקונים בגדים במאות שקלים בזמן שיש חולי סרטן, ילדים רעבים, זקנים שלא מצליחים לממן עבורם את כל הטיפולים והתרופות ועוד מאות חולות). אני מאמין שיש הרבה אנשים שאוהבים את בית"ר והיא חשובה להם, אבל אצל הרבה מהם היא לא נמצאת בסדרי העדיפויות. אני גם מאוד אוהב את ישראל ובטוח שעוד רבים, אבל כנראה שאני לא אלך לקנות את החופים, ואני בטוח שגם אותם רבים.
    וגם בוא לא נגזים לגבי מה שהמנייה הזו נותנת. בערך מה שנותנת לך תעודה כחולה- זכות לבחור את הרע במיעוטו אם זה בזינש'ך באותו הרגע, וזכות להיבחר שרק בודדים ישתמשו בה. וכל זה ממש לא ייתן לך את האופציה לבחור מאמן או לקבוע איזה מבין שחקני הנוער אתה רוצה לקדם. סתם נותנים לזה שם.
    ה. יותר בכיוון של חודש-חודש וחצי, ורק שתבין ש-650 אלף שקל אומר שלפחות מ-600 אוהדי בית"ר זה הזיז! ובואתה עונה גם נרשמה כמות מנויים זעומה מתחת לכל הציפיות שהיו עם אורי על הקווים והקבוצה הדי טובה שנבניתה וכל מי שהצליחו בכל זאת להשאיר ושחקני הבית שהיו לקראת פריצה...
    ז. מצטער, אני מסתכל על 90% הכוס הריקה.

3. Don Joan Roman Member

חסה כל מה שאמרת כאן עוד אתה יכול להתווכח לגביו אבל לא לגביי נתוני העמותה לא לפניי שנתיים ולא היום וחשוב שמי שפסימי לגביי הצלחת המהלך/ לא בעד המהלך ישמור את הרפש שלו לעצמו, לא חסרים אנשים שרוצים לשים לנו מקלות בגלגלים והדרך שלנו להתגבר על זה היא רק יחד עם אופטימיות גדולה, במקום לחפור לי פה בפורום על מה רע בקהל של בית"ר ובתנועת בית"ר שעליהם הוכחת שאינך יודע יותר מדיי תנסה להסביר מה טוב וכמה זה חשוב.
    כי תרצה או לא העתיד של המועדון בידי האוהדים ועם אמונה אנחנו נצליח, עצם העובדה שגייסנו 3000 אלף שקל בקירוב תוך יומיים וחצי כששניים מתוכם הם שישי - שבת מראה דברים טובים לגביי הפרוייקט במיוחד כשעדיין יש יותר מדיי אנשים שלא נחשפו לרעיון וייחשפו אליו אחריי מסע"ת המתוכננת.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/12
  4. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

עד כה נצברו בחשבון העמותה קצת יותר מ-400,000 שקלים, כשמתוכם 50,000 ש"ח נתרמו ע"י 2 אנשי עסקים.

קצב טוב או לא? אתם תחליטו.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

5. Bensh Member

יומיים וחצי העמותה באוויר, מתוכם יומיים שהם שישי-שבת, ואנחנו עוד לפני מסיבת העיתונאים, הטלמרקטינג והשיווק המאסיבי...

אמנם יש עוד המון עבודה - אבל מותר לשחרר איזה חיוכון

6. סמואל אטו Member

הטלמרקטינג זה הבשר של גיוס הכסף.
    הרבה אנשים צריכים שיוציאו להם את הכסף מהכיס בשביל לתת אותו לעמותה והם מעדיפים לשבת בבית ולא לנקוף אצבע עד שזה יקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/12
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם סך הכל העמותה לא פורסמה עד כה בצורה נרחבת, יש אנשים בעיקר מבוגרים שלא נכנסים פעם אחת בשבוע אפילו לאינטרנט ויכול להיות שאפילו לא שמעו על זה. בכל מקרה, אני מאמין שנגיע ליעד ואפילו נעבור אותו. גויסו קרוב לחצי מיליון שקל ממה שאני יודע, וזה כשאנשים עוד מחכים לדעת מה יהיה אחוז ההנחה בקניית מנוי, ושיהיה אפשרות לשלם בהוראת קבע או פייפל.

8. Ice Cream חסה

אנדרה קלדיירה הצטרף לעמותה. איזה רגע מרגש בחיי.

9. Bensh Member

קלדרה :aaa8:

10. Don Joan Roman Member

כעת אפשר להצטרף לעמותה גם דרך שיחה טלפונית וגם דרך העברה בנקאית.
    כל השאלות והתשובות באתר העמותה: http://www.amutabj.co.il/contact/
    כל אחד שיש לו שאלה/טענה/מענה/בקשה או וואט אבר למען הצלחת הפרוייקט יכול להתקשר בכל שעה(גם בשעת לילה מאוחרת בלי בושה- אתמול התקשר אליי בן אדם ב3 לפנות בוקר) לאחד ממספרי הטלפון שמפורסמים בדף "צור קשר" באתר העמותה או לפנות באמצעות שחבון הפייסבוק של העמותה: http://www.facebook.com/amutabj

חשוב שכולנו נשים יד למען הצלחת הפרוייקט מעבר לרכישת דמי החבר.

11. Don Joan Roman Member

אז עם כל העבודה בנוגע לעמותה יש גם ידיעה מקצועית לפיה לירון דיאמנט ואופיר עמרם לא יישארו בבית"ר ירושלים.

12. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

השחקנים גם הם מצטרפים ככל הנראה לעמותה, ומקווים להצליח להביא 10,000 ש"ח.
    חודשיים בלי כסף, אי בהירות כלכלית - אבל לשחקנים לא משנה.

תעודת כבוד, אין מילה נוספת. :aaa8:

13. Don Joan Roman Member

אנחנו תמיד יודעים ללכלך עליהם ולבוא אליהם בטענות, אבל השחקנים בבית"ר הם גברים אחד אחד גם אלו שנמצאים וגם כאלה שלא כאן, כמו אבירם ברוכיאן שכמה שהקהל הזה השפיל אותו ורמס אותו הוא היה אחד מהאנשים הראשונים שקנה מניה ואפילו תרם סכום מסויים מעבר לכך, אפשר תמיד לבוא אליהם בטרוניות מקצועיות וזה אפילו מבורך אבל אני חושב שהאהבה שלהם לבית"ר והמחויבות שלהם לבית"ר לא צריכה לעמוד לעולם בספק.

14. Bensh Member

מקור?

לא משנה, מצאתי

חלק משחקניו של אלי כהן החליטו לערוך מגבית ביניהם, לרכוש מניות במועדון ובכך לעזור למיזם. השחקנים מעריכים כי יצליחו לאסוף כ-10 אלף שקל. בבית"ר פרגנו לשחקנים על הרעיון, שכן שחקני הקבוצה, כמו גם שאר עובדי המועדון, לא מקבלים משכורת בחודשיים האחרונים וכתוצאה מהמצב הכלכלי נאלצו לשלם מכיסם על רכביהם ומכשירי הטלפון שלהם.

אם למישהו עוד היה ספק: המאמן, האוהדים והשחקנים הכי גברים בכל הליגה הזאת. כל מילה מיותרת :aaa8:

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/12
  15. Don Joan Roman Member

ומצחיק שבתקופת נעים היו חלקים שהאשימו אותם בחוסר מחויבות לקבוצה, הם הכי מחוייבים למועדון שיש, חייבים לכל אחד מהם משכורת בסיס ופרמיות של 24 נקודות, לחלק מהם אין חוזה בכלל והם דוחים הצעות בידיעה שאם בית"ר לא עומדת על הרגליים הם במצב בעייתי מאוד, נותנים את הכל בכל אימון ואימון ובנוסף על כך עוד רוכשים מניות כדי לעזור לאוהדים, אני מאוד מקווה שבפעם הבאה שבה מי מהם מאבד את הכדור האוהד התורן שיצעק שהוא "לא מכבד את הסמל" יטרח להסתכל על הקיץ, ולכולם יש הצעות טובות יותר כלכלית ממה שבית"ר יכולה להציע להם, כל הכבוד גם ליובל נעים שאנחנו כקהל עשינו לו חיים קשים(ובצדק כי הוא לא מאמן לרמה שלנו) אבל בא לתרום את חלקו וקנה מנייה וכמובן לאהוד אולמרט שאני הכי שמח בעולם שיצא נקי מכל הפרשות שלו ושלאט לאט מתקרב חזרה לקבוצה ואפילו אנדרה קאלדיירה הנשמה הטהורה שבעצמו פנה לאדם מסויים מתוך המערכת בבקשה לקנות מניה כי הוא רוצה "להחזיר על האהבה" שקיבל אצלנו (חסה זה בשבילך שאתה חופר לנו בשכל כל היום שאנחנו לא תומכים בשחקנים שהם לא שחקני בית) ובקיצור לכל מי שנתרם למהלך הזה שצריך עוד להוכיח את עצמו אבל עושה כיוונים חיובים מאוד.
    ולסיום הנה קליפ אדיר שהיה מיועד להבאת רוכשים אבל הוא חלק בלתי נפרד ממה שאנחנו רוצים לעשות בימים הקרובים.

http://www.youtube.com/watch?v=UMHwoPY5l6U...be_gdata_player

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/12