בית?ר ירושלים 12/13: עידן חדש?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏6/7/12.

1. Ice Cream חסה

השלושה שניסו להקים אותה כבר ב-2010, אראל סג"ל, גל ויטנברג מבית"רנט... והפעם שכרו גם יועץ תקשורת. אבל יש עוד. אתה elad84 או Elad_A?

2. Don Joan Roman Member

לא שכרו אותו, הוא התנדב למען המטרה.
    ולר מי שעומד בראש העמותה הם שלושת האנשים שהקימו אותה בשנת 2010, וביום שני כנראה בשעה 15:00 תתקיים מסע"ת עם כל הפרטים הרלוונטיים לכולם, הרצון הוא לגייס בין 3 ל5 מיליון שקל שעל פי הסכום שיגוייס ירכשו אחוזים מהבעלות לפי מתווה של מיליון שקל לעשרה אחוזים.

3. yedidel Member

מחזיק אצבעות. הצלחה של העמותה תהיה תחילתו של מהפך בכדורגל הישראלי שאנחנו מחכים לו הרבה זמן.

4. Bensh Member

למעלה מ-100 אלף שקל נאספו בערב הגיוס הראשון

http://sports.walla.co.il/?w=%2F7%2F2549466

ועוד משהו קטן: עצבתי תמונת רקע לפייסבוק בהשראת העמותה - כל המעוניין מוזמן להשתמש

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/524224_3943392796737_558059494_n.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/12
  5. Don Joan Roman Member

מי שמעוניין לקבל מידע נוסף על העמותה או רוצה לברר משהו שאינו ברור לו מוזמן לשלוח לי הודעה בפרטי או להתקשר אליי למספר: 0527920876 שמופיע גם תחת כרטסת "צור קשר" באתר, אין בעיה גם לתת את המספר גם לאנשים מחוץ לפורום או כאלה שאין להם ידע בתחום האינטרנט.
    תודה רבה מראש לכולם, המיזם חשוב מאין כמוהו גם קטינים וגם בוגרים יכולים להצטרף 100 אלף זה רק טיפה בים.

6. אלי מתחן Member

את ארא"ל סגל אני מכיר רק מהעבודה שלו בתקשורת, לא מעריץ גדול. את השאר אני לא מכיר הייתי שמח לדעת מה התוכנית הגדולה.
    זה לא ישנה את העובדה שצריך להתגייס ולתרום גם כדי שנוכל לפתוח דף חדש בניהול.

אני לא יודע מה אתה רוצה.

7. Don Joan Roman Member

התוכנית הגדולה היא לרכוש 50 אחוז תמורת 5 מיליון שקלים שביחד עם מכירה של מויאל/ הרוש וכניסה של 2 איש עסקים תניב עשרה מיליון שקלים.

8. Ice Cream חסה

יוזר בבית"ר.נט?

אין לי שום חשבון בנק או אשראי אז אני מחכה לאפשרות להעביר כסף במזומן, אבל באופן כללי אני עדיין פסימי (בכל זאת יקי...) לגבי העמותה ומה שהיא תצליח להשיג- אבל גם אם המטרה האמיתית לא תושג, ממש משמח לראות את הבערך אחדות של האוהדים (שאלוי :aaa8: אבירם :aaa8: :aaa8:) ואת ההתלהבות שחזרה בהם, היא כמעט הדביקה אותי.

יש משהו חדש מבחינה מקצועית בקבוצה? נבחנים, משוחררים, שחקני נוער, מושאלים, תכנית כללית? לפי הראיון של ריקן הכל עובר רגיל, אבל פגרה גם ככה גורמת להתפגרות, אז כשהכל "רגיל" ועוד בבית"ר אז בכלל...

9. Don Joan Roman Member

תהיה לך אפשרות, ואל תהיה פסימי, זה לא מביא אותנו לשום מקום, רק היום התקשרו אליי אנשים ואמרו לי שהם פסימים לגביי הצלחת המהלך, אמרתי להם את מה שאגיד לך "אם אנחנו נתייאש פשוט מאוד לא תהיה לנו קבוצה ובמקום לבוא ל"טדי" ביום שבת גשום וקר או להגיע לבלומפילד לקרב מול הנבלות האדומים אנחנו נשב בכורסא, נבהה במקרה הטוב בהפועל ומכבי רצות על המרקע ובמקרה הרע נבהה בקירות ונשאל את עצמנו "איפה את בית"ר", ולא יהיה לנו את מי להאשים אלא רק את עצמנו", לא יודע עד כמה זה שכנע אותם אבל כולם התקשרו אליי כמה דקות לאחר מכן ואמרו שהם רכשו מנייה, הפרוייקט הזה חשוב מאין כמוהו ואל לנו להתייאש ואני ארשה לעצמי לצטט אדם קצת הרבה יותר מבוגר ממני "אם ז'בוטינסקי היה מתייאש ולו היו סיבות רבות יותר להתייאש, סיכוי גדול מאוד שבכלל לא הייתה לנו קבוצה ולא הייתה לנו מדינה, הייאוש הוא נוח אבל כבית"רים הוא לא צריך להיות בלקסיקון שלנו".

10. Ice Cream חסה

גוגל לא מוצא מי אמר את המשפט הזה. ועד כמה שאני זוכר לז'בוטינסקי ולרוויזיוניסטים לא היו בדיוק הישגים גדולים בתחום המדיני, אבל אתה מוזמן לחדש.

זה שאני לא מאמין לא אומר שאני לא אעשה, וכבר התחלתי ברבאק לנסות לשכנע אנשים להצטרף גם, ולהם אני לא בדיוק מתכוון להראות שאני חושב שאין סיכוי (וגם אם אני אומר את זה, אוהד אמיתי לא אמור לבכות על 12-54 שקל עכשיו), זה בינינו, ואני אומר לך את הריאלי. ראיתי מה העמותה לפני שנתיים השיגה, ראיתי את אוהדי בית"ר וקניית המנויים שלהם, ראיתי את טדי ב-3 השנים האחרונות ברגעים מסוימים. אני כבר לא סומך על האוהדים שהם באמת יעשו הכל (וה"הכל" הזה הוא פחות מ-100 שקל בחודש ב-2 קליקים), ועובדה שעדיין יש דיבורים על השכר של קורנפיין או על התביעות שבית"ר הגישה נגדם (הבנתי ואני מקווה שזה עבר....) ואוהדים שמנסים להתחמק. עד כמה הפעם זה משהו אחר?

אשכנזים. מקווים להכי טוב, מתכוננים להכי גרוע. גם מהתגובה של אלעד בין השורות נראה שהוא לא הכי אופטימי. אנחנו עדה בעייתית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx.

11. אלי מתחן Member

אני לא גולש בבית"ר נט, גם בגלל שאין לי ממש זמן ופורום אחד מספיק לי וגם בגלל סכסוך עם המקים של האתר והדובר הנוכחי של הקבוצה, בנושא יואב זיו.
    לא ברור לי איך זה נהיה אנחנו.
    מעניין אותי מי האנשים שרוצים לגייס 5 מיליון שקלים מהקהל ו1080 ש"ח ממני, זה הכל.

12. Don Joan Roman Member

א. הוא גם לא מופיע בגוגל, בבית"ר נט אתה תמצא אותו בתור האוהד הכי גדול של ז'בוטינסקי ואחד שיילחם איתו באש ובמים.
    ב. כשאני מדבר על בית"ר וז'בוטינסקי והתנועה הבית"רית (שכן היו לה הישגים ולא מעטים) אני מדבר על הרוח והיא שלעולם לא מוותרים ולא מתייאשים גם הכשהמצב קשה.
    ג. לעשות זה חשוב אבל צריך גם להאמין, לא תצליח לשכנע אנשים אם לא תאמין.
    ד. אני לא חושב שאפשר להשוות בין קניית מנוי/כרטיס לבין קניית מנייה של הקבוצה- אם לא תלך למשחקים בשביל מה תקנה כרטיס/מנוי? חבל על הכסף שלך, אבל גם אם אתה יושב בד"כ בבית אתה כן תקנה מניה כי היא מקנה לך אפשרות לשבת בבית ולהרגיש "בעלים" של הקבוצה, להרגיש שלמרות שלא הגעתך למשחק כי אתה לא יכול/אין לך חשק/קר לך/אשתך חולה וכו', דוד שלי והילדים שלו לא הולכים למשחקים כבר 5 שנים אבל הוא רכש לעצמו כבר מנייה, ל2 הבנים הבכורים שלו הוא רכש מנייה ולילד הקטן יותר הוא קנה "חבר צעיר", למה? כי הוא לא יכול ללכת למשחקים מסיבות כאלה ואחרות אבל הוא כן אוהב את הקבוצה ורוצה לתרום לה, ככה שזה לא מדוייק מה שאתה אומר.
    ה. לפניי שנתיים הצלחנו לגייס 600 אלף ש"ח תוך פחות מששלושה שבועות ואז המצב לא היה קריטי כמו עכשיו, לא היה לנו אישור מהעו"ד של גאידמק והמטרה גם לא הייתה לרכוש אחוזי בעלות על הקבוצה אלא לספק לה עוד קצת כסף לרכישת שחקנים או השארתם כמו עידן ורד.
    ו.אלו 100-200 איש של הלה פמיליה, הם רשאיים לעשות מה שהם רוצים, כבר עכשיו אני אומר לך שיש בניהם ויכוחים גדולים האם להצטרף או לא ואני מאמין שהם יצטרפו, סה"כ כמה שהם מבלבלים במוח הם כן אוהבים את בית"ר ירושלים.
    ז. עצם זה שתוך יום וחצי הצלחנו לגייס כמעט 300 אלף ש"ח זה נתון מעודד ועוד לא יצאנו עם זה במסע"ת, לא הקמנו את מוקד הטלמרקטינג, לא עשינו עד היום בצהריים דף פייסבוק, לא יזמנו פניות לאנשים, כך שאמנם יש עוד המון המון עבודה אבל ההתחלה כן מעודדת.

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בוואלה מפורסם שגם יובל נעים הצטרף לעמותת האוהדים. מהלך מפתיע מצדו.

14. nadav dashti Member

היום בבוקר קניתי מנייה. אני חושב שההצלחה של הדבר הזה, תלויה בעיקר על הנעשה על הדשא. כלומר עוד עונה כמו העונה הזאת, "שנעביר את העונה" לא ניראלי שנגיע לכמות שאנחנו מצפים(אגב, כמה הציפיות?). כי פשוט ככה זה קהל ישראלי ורואים את זה ביציעים שבת אחר שבת. הרי לפני 3-4 שנים שהקבוצה הזאת רצה לתארים ולמוק' ליגת האלופות אין אחד שלא היה רוצה לקבל החלטות ולהיות מעורב.
    הדבר הזה יכול להצליח וליפול באותו מידה, אבל חשוב שיתנו לזה זמן וגם אם אחרי עונה זה לא יצליח צריך עדיין לתת לזה צ'אנס כי בסופו של דבר אי אפשר לצפות שכבר בשנה הראשונה יהיו לעמודה 15,000 אלף חברים.
    אני לא אופטימי ולא פסימי כי זה יכול ללכת לשתי הכיוונים, אבל מי שיכול(וכרגע הסומים באמת הוגנים לטעמי)שיקנה ולפחות שנדע שעשינו את המקסימום בשביל להציל את הקבוצה, כי היא גוססת והירידת ליגה זה עניין של זמן.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

נראה לי שבכדורגל הישראלי לא מבינים עד כמה גדול המהלך של אוהדי בית"ר וגם של אוהדי הפועל ת"א, ובתקשורת הכי צריכים לתמוך במהלכים האלה ולתת להם את הפירסום הכי גדול כדי שהם יצליחו כי אם דברים כאלה יצליחו זה יכול להביא את הכדורגל הישראלי לימים יותר יפים מאלו, שלחצי ליגה אין בעלים והרמה בהתאם. הלוואי שכל האוהדים בארץ ילכו בכיוון הזה ושזה יצליח, כי אז אנשים יתחילו לבוא למגרשים וכך גם המועדונים יצמחו וביחד איתם הכדורגל פה.