בית?ר ירושלים 12/13: עידן חדש?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏6/7/12.

1. אלי מתחן Member

אף אחד לא מעדיף את טביב. קורנפיין כשל, אלי טביב מחפש לעשות מבית"ר רווח? קורנפיין אפילו לא הצליח לסיים עונה בלי להפסיד כמה מיליונים טובים. אם הוא היה מסוגל לעשות את זה, לך תדע איפה היינו היום.
    לגביי כל הקווקזים למיניהם, תסלח לי שאני לא מאמין למילה שיוצאת לארקדי גאידמק מהפה בנוגע לבית"ר ירושלים. הם מפוקפקים לא בגלל הדרכים בה הם הפסידו את הכסף אלא בגלל שעצם הרעיון שהם מעוניינים להשקיע בבית"ר מפוקפק.
    איך אדם שיכל למצוא רוכש במשך שנים ולא עשה זאת למרות שלא היה מעוניין במועדון, "מצליח" למצוא אחד דווקא כשעומדים לקחת את הקבוצה ממנו? מה שהיה קורה זה שגאידמק, כמו אז עם אגאייר, היה מצליח למשוך עוד קצת עד שטביב היה הולך והיינו ממשיכים באותה דרך ללא מוצא שאנחנו נמצאים בה מאז שהבחור החליט לסגור את הברז, כמובן שבלי לדאוג לנו למימון של חוזים מופרכים שהוא עצמו חתם עם שקלאר, ארזי ויצחק שום.

2. Alta Tensione Member

3. Don Joan Roman Member

לאט לאט זה מתקרב, אני מקווה שאחרי תשעה באב נוכל לומר בקול(גדול ומאושר מבחינתי) שהילד(חחח ילד, מצחיק לקרוא כך לבחור בן 28 שגדול ממך) חזר הביתה, בינתיים נהנה קצת מסרטון הפרידה שהכינו לו: אבירם ברוכיאן, אמנם לבשת אדום(גם בפולוניה וגם בבאר שבע) אבל כמו שאמרת: אתה נולדת בית"רי, אתה בית"רי ואתה גם תיקבר בית"רי...

http://www.youtube.com/watch?v=Nt6bvzXmb7Q

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/13
  4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר סרטוני פרידה אז הנה אחד עדכני יותר של מספר 7:

5. Bensh Member

כל כך הרבה גולים מכריעים ושערי נצחון. ענק עמית