בית"ר ירושלים 10/11: רוני לוי עוזב לסטיוואה בוקרשט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Don Joan Roman, ‏9/7/10.

1. Don Joan Roman Member

הוא בא על תקן נבחן, בעיקרון זה אופציה למקרה שפרננדס לא ימשיך וגזל לא יסתדר כספית עם המועדון.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/10
  2. Don Joan Roman Member

במסגרת מחנה האימונים שנערך בעיירה גרמנית בשם באד מאלנטה שליד המבורג ניצחה בית"ר ירושלים את קבוצת החובבים של העיר יוטין B.S.G יוטין בתוצאה 14:0 לבית"ר כבשו: חן עזריאל שלושער, ערן לוי שלושער, סרג' איילי צמד, עמית בן שושן, עידן טל, אביתר ברוכיאן, דן איבינדר, טל משעלי ואבי ריקן, בין השערים 11 ו12 נפסלו לבית"ר עוד ארבעה שערים בטענת נבדל, כזכור ביום שלישי ניצחה בית"ר את קבוצת יוטין 08 אשר משחקת בליגה הגרמנית השלישית בתוצאה 5:0 את השערים לבית"ר במשחק הנ"ל כבשו עידן טל, עמית בן שושן, דן איבינדר, טל משעלי ואביתר ברוכיאן.

הנבחנים פביאן לאמוטה ואוליבר רייסר שוחררו, סשה רוסלר לא הגיע למחנה לאחר שהסוכן שלו דרש שכר של כחצי מיליון אירו, שבר שבו כידוע בית"ר ירושלים לא יכולה לעמוד.

בית"ר ירושלים תחזור ביום רביעי בבוקר לישראל ללא המאמן אורי מלמליאן אשר יחזור מוקדם יותר בשל צום תשעה באב.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/10
  3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם באיחור, אבל הכרחי בעיניי. אם בסופו של דבר הנסיבות יובילו לכך שדריו פרננדז יהיה שחקן ביתר ירושלים בעונה הקרובה, הרי שמדובר בחיזוק אדיר לקבוצה. זו לא רק היכולת, זה בעיקר האופי הלוחמני שידביק את השחקנים בקבוצה ויוסיף נחישות לקישור של ביתר ירושלים.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אין מצב!

קבוצות הליגה השלישית בגרמניה

השם של הקבוצה שרשמת לא אומר לי כלום, אולי קבוצת ליגה רביעית בגרמניה שהיא חובבנית ב100 אחוז.
    רוב קבוצות הליגה השלישית בגרמניה מסוגלות להשתלב בליגה הבכירה בישראל.

קיצר, קצת דיוק...

5. Fanatic Member

ודווקא היום פורסם בידיעות אחרונות שארבע קבוצות ביוון רוצות את פרננדס (פאוק סלוניקי, אאק אתונה, קסנטי ופניוניוס).
    בית"ר דורשת מיליון שקל עבור פרננדס.

6. Don Joan Roman Member

יכול להיות שהיא ירדה לליגה הרביעית, מה שלעיתונאים ידוע ולקבוצה ידוע זה שהם בליגה השלישית אם זה נכון או לא זו בוודאי לא אשמתי.

בנוגע לפרננדס: בתום תשעה באב יןואצו המגעים לקבוצת ניהול, אם המגעים יבשילו לעסקה של קבוצת ניהול גם דאריו פרננדז וגם כריסטיאן אלבארז יישארו במועדון בחוזים מקוצצים וכמובן שיוחתמו חמשת השחקנים שיצאו עם הקבוצה למחנה האימונים, אם לא אז כנראה שהוא יעבור ליוון ואלבארז לליגה אחרת.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

יש לך את השם שלה באנגלית?

אני פשוט חייב לבדוק, כי העיתונאים בארץ הם בדיחה ואני כל הזמן אוהב להוכיח את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

ד"א, עבודה מאד שקטה וחיובית בביתר, היו כאלו שכבר הורידו אותם ליגה, אבל הם בונים שם קבוצה שאם אורי ידע לגבש אותם כמו שצריך ועם ההדרכה שלו יכולים להיות הפתעת העונה.
    זה יראה שגם בלי כסף אפשר להצליח, וזה מעלה נוסטלגיה על ביתר הקלאסית שכולנו ראינו בה תמיד יריבה קשה ומסיבה זה למדנו לחבב אותה כיריבה (מה עוד שאתם לא ת"א).

חבל שזה לא יצא לפועל עם רוסלר, זה היה שידרוג רציני לקבוצה. וד"א הוא קשר התקפי ולא דפנסיבי....

8. Don Joan Roman Member

f.c eutin 08.
    וכן למרות מה שכמה אוהדים ואנשים אחרים מנסים לצייר איציק קורנפיין עובד קשה מאוד כדי לספק לבית"ר פתרונות לא רק לעונה הקרובה אלא לשלוש שנים לפחות קדימה ובסופו של דבר הוא גם יצליח ואז הטענות שהוא מכשיל עסקאות ומחפש אך ורק את טובתו האישית יספגו מכה קשה.
    תהיה קבוצה טובה בירושלים למרות כל הבעיות והתקלות שיש בדרך ואם היא תהיה מחוייבת ותרוץ ותשקיע אז אין סיבה שלא נסיים במקום טוב בין מקומות 3 ל6.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הקבוצה סיימה את העונה שעברה באמצע הליגה החמישית בגרמניה ... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

10. Don Joan Roman Member

חחחח אז הבדיחה גדולה יותר משחשבתי.
    תודה רוסנר.
    ד"א אם אתה יכול לבדוק איפה משחקת קבוצת B.S.G EUTIN אז אני אודה לך, תודה.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבוע די טוב ואופטימי עבר על כוחותינו הבית"רים בגרמניה ובארץ, כמובן שעדיין המצב לא קל אבל עושה רושם שנצליח להתגבר על זה ונפתח את העונה בלי פירוק וסגל די טוב אבל בבית"ר שום דבר לא בטוח.

* בסוגיית דאריו פרננדס, הקשר הארגנטינאי מחזיק ב-4 הצעות מיוון(אא"ק אתונה, לאריסה, קסאנטי ופאוק סלוניקי) אבל סופר דאריו שעדיין לא קיבל 5 משכורות מאריס סלוניקי בה שיחק בעונה שעברה פוסל את אופציית יוון ורוצה להישאר בבית"ר ומוכן לקצץ מחוזהו 40-50 אחוז כדי להישאר בעונה הבאה בבית"ר, לאחר ט' באב בבית"ר ינסו לסגור את הסיפור עם פרננדס או עם מכירה בלית ברירה או קיצוץ נרחב בשכרו, בסופו של דבר אל תופתעו אם פרננדס ישחק בעונה הבאה בבית"ר כנ"ל אלבארס.

כריסטיאן אלבארס גם הוא עשוי לחזור לבית"ר, המגן הצ'יליאני שכמעט חתם אצל הפועל ת"א עדיין לא מצא קבוצה ועשוי כמו חברו הדרום-אמריקאי לחזור לבית"ר בחוזה מקוצץ.

* טוטו תמוז שלא הורשה לצאת עם הקבוצה למחנה האימונים בגרמניה וגם לא הורשה לצאת לבולוניה למחנה אימונים אישי ונשלח להתאמן עם הנוער יעלה לועדת משמעת אחרי שלפי דיווחים שהגיעו לקורנפיין מספר 10 זילזל באימונים ולא התאמן בצורה מסודרת, בית"ר ומכבי חיפה כבר סיכמו על דמי ההעברה של החלוץ(חצי מיליון דולר) ומי שתוקע כרגע את העיסקה הוא תמוז שלא מוכן להתפשר בנושא השכר עם מכבי חיפה בידיעה שאם ישאר בבית"ר ירוויח כפול(רק שהטמבל הזה לא מבין שאם הוא ישאר לא נוכל לפתוח את העונה כמו שצריך), תומר חמד עשוי להיכלל בעסקה ולעבור לבית"ר.

* איציק קורנפיין ינסה בשבועים הקרובים לסגור את עניין קבוצת הרכישה, לקורנפיין יש כרגע 3 אנשים והוא צריך עוד 2 משקיעים כדי לסגור את הנושא הזה, יש סיכוי כי גם קבוצת האוהדים עשויה להיכלל בין המשקיעים אם המהלך יצא לפועל(בזמן הקרוב יעלה אתר מיוחד שיתן מידע על התפתחות הקבוצה וכמות האוהדים שהשקיעו כסף).

* כל הנבחנים הגרמניים שוחררו, הקבוצה תחזור לארץ ביום רביעי(אורי חזר כבר היום בגלל צום ט' באב) ובכל הכיוונים מספרים שזה היה מחנה האימונים המוצלח ביותר מבחינה חברתית בבית"ר בשנים האחרונות, אגב 16 מתוך 25 השחקנים שיצאו לגרמניה הם ירושלמים, אני לא זוכר באופן אישי מספר גדול כזה של ירושלמים בקבוצה וזה כשלעצמו דבר טוב.

12. wings Member

כתבו שהם בליגה החמישית, אבל אני לפחות לא בדקתי את זה. אימצתי תמונה
    קבוצתית שלהם לחתימה שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

עדכון: נראה לי שזו תמונה עדכנית
    http://www.coach-pit.de/resources/_wsb_600x450_PICT0002.Xxx

מה שיש לי בחתימה זה נראה לי הקבוצה שלהם מ 2006. לפי האתר שלהם יש להם אימון אחד בשבוע,
    כל יום חמישי ב 19:00...

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/10
  13. eran levy Member

הקבוצה שיחקה עד העונה שעברה בליגה השישית, Verbandsliga Schleswig-Holstein-Süd-Ost, שהיא הליגה השניה במדינת שלזוויג הולשטיין בצפון גרמניה. הקבוצה סיימה במקום הראשון ועלתה לליגה החמישית בה תשחק בעונה הבאה, אובר ליגה שלזוויג הולשטיין.
    הליגה השישית כל כך זניחה שאפילו אין עליה ערך בויקיפדיה בגרמנית, רק באנגלית.
    כנראה שגם השחקנים בליגה הזו, לא רק ויקיפדיה.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קרי משהו כמו ליגה ב או אפילו ג בארץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

שתי הקבוצות של אוייטין מורכבות משחקנים חובבנים בלבד, כאלו שמתאמנים פעמיים בשבוע ומשחקים בסוף שבוע. חוץ מזה יש להם עבודה במשרה מלאה או דברים אחרים על הראש חוץ מכדורגל.

קיצר מירו, העיתונאים בארץ משעוממים ואוהבים תמיד לנסות ולצייר תמונה שאנשים יאהבו לקרא. ואז במשחק הראשון בליגה אתה מפסיד לאשקלון ואז כולם שואלים:" אבל איך? הם הביסו במשחקי ידידות...

15. Don Joan Roman Member

אני אף פעם לא מתלהב לא ממשחקי אימון ולא מהידיעות של העיתונאים, אני משתדל להגיע לאימונים הראשונים של בית"ר ירושלים מדיי כל עונה וגם למשחקי גביע הטוטו הראשונים כדי לאמוד את יכולת קהבוצה, גם אם היינו חוטפים בראש מהחובבנים האלה לא הייתי מתרגש כי משחקי אימון נועדו כדי להריץ מהלכי משחק ולעבוד על חיבור גם אם הם מול יריבות חלשות כ"כ.