בית"ר ירושלים 09/10- אורי מלמיליאן מאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏4/7/09.

1. Raulito Madridista

רכש מאוד מוזר של בית"ר לפי דעתי, אם כי רק בONE רשום בינתיים שהעיסקה סגורה. מאייבי היה בסדר בשנה שעברה, אבל על כל משחק גדול שלו הוא 'כיפר' בטעות גורלית. אני לא ראיתי ממנו שום דבר מיוחד, בניגוד לאריאל הרוש. אומנם הוא לא שיחק הרבה, בטח לא בשביל שאוהד כדורגל שלא אוהד את בית"ר, יוכל לדעת עליו יותר מידי - אבל באמת שבמשחק שלו בבלומפילד נגד הפועל היה משהו מרשים. ההגנה שלו עשתה בושות החל משריקת הפתיחה, ועד לשער הראשון של לאלא - הרוש פשוט עצר כל דבר. הוא הפגין הרבה בגרות ואופי יחסית למעמד והמשיך להדוף כדורים גם עד השער השלישי. לא סתם זאביק זלצר מחמיא לו בכל הזדמנות והוא שוער בנבחרות הצעירות.

אגב, רציתי לציין שהייתי בטוח שעד השלב הזה כבר יהיה הרבה יותר מעניין בגזרת יצחקי וברוכיאן לאירופה. הייתי בטוח שלפחות הראשון ייקבל הצעות.

דבר נוסף - קראתי במקום מסויים(לא זוכר אם זה אתר אינטרנט או עיתון), על כך שגאיידמאק מנסה 'לנקום' באוהדי בית"ר על היחס שקיבל מהם ועל הכישלון שלו בבחירות לרשות ירושלים, בכך שהוא זורק הבטחות ומשאיר את המועדון באוויר ובעצם אין לו כלום בייד. תסריט אפשרי לדעתכם?; מה שכן, בבית"ר הכל יכול להתהפך תוך דקה.

שום יחזור לבית"ר רק בגלל ההיבט הכלכלי - הוא מתנה את קיצוצו בשכר בסביבות 40 אחוז, בכך שיחזור לאמן את הקבוצה בעונה הבאה. שום מרוויח כשלושה וחצי מיליון שקל לעונה - סכום חסר תקדים.
    אני גם הייתי רוצה לראות את עטר על הקווים של בית"ר, בטח לאחר ההתנהלות האצילית שלו.

2. Beitar Member

לגבי גאידמק - התסריט שציינת הוא בהחלט ריאלי, אם כי, כמו שכבר ציינתי, מעטים הם אלו שיודעים באמת מה הם רצונותיו של גאידמק. קורנפיין הוא היחיד מההנהלה שלנו שנמצא באיזשהו קשר איתו, ולכן אני סומך עליו שהוא יודע מה הוא עושה כשהוא ממשיך לחכות עד הפנייה לבית המשפט. ברור שהרצון של גאידמק היה להיות ראש עיריית ירושלים, אבל לא בטוח שכתוצאה מהכישלון שספג, המחשבה שלו עכשיו היא להרוס ולנקום באלו שלא בחרו בו. האמת? אי אפשר לדעת אצלו.

בעניין המאמן, אם המועדון ינקוט בצעד של הקפאת הליכים או פירוק - סביר להניח שהחוזה של שום יבוטל וכך תימנע חזרה קרובה שלו לתפקיד. אם בכל זאת יימצא הרוכש המיוחל, ייתכן שיוחלט ואולי אפילו כבר הוחלט (קורנפיין ציין כי כבר נקבע מאמן למצב בו הקבוצה תירכש) ששום, לצערי ולצער רבים אחרים, יחזור.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי את מאייבי משאירים כרגע כאופצייה שתלוייה באוויר, כמובן עדיין אין מאמן ואי-אפשר לדעת מה יהיה היחס שלו להרוש המצוין.
    לגבי הרוש, שוער מצוין כמו שכבר ראינו ואם מול הפועל ת"א בבלומפילד במשחק הכי טוב שלהם העונה כאשר ההגנה נוראית, הרוש שמר על קור רוח ולא נשבר והראה שהוא יכול להיות היורש של איציק.
    והוא גם למד איתי בבית-ספר שנה מעליי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    שום הוא רק ברירת מחדל במקרה והקבוצה תירכש, אם לא כמובן שעטר יהיה המאמן.
    גאידמק יתנקם באוהדים? כמו שכתבו, אצלו אי-אפשר לדעת.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשביל לחזות מה גאידמק רוצה לעשות צריך להיות אלוהים,פחות מזה ואין סיכוי כי הבנאדם בעצמו לא סגור על עצמו נראה לי.
    יום אחד הוא מוכר,יום אחד הוא נשאר,יום אחד בפירוק ויום אחד אין סיכוי שיהיה פירוק.
    גאידמק באמת נתן הרבה לבית"ר וחבל שהוא עושה סיום עם כזה טעם מר לקבוצה ולאוהדים.

5. איגור .פ. Member

גאידמאק נהפך לבדיחה של המדינה הוא פשוט סליחה על הביטוי אפס מאופס וכל מה שהוא עשה במדינה יורד לטמיון,השם שהוא עשה לעצמו במו ידיו הוא הצליח לקלקל במו ידיו.

ואני אוהד מכבי חיפה בכלל

6. Beitar Member

לפי וואן, בנאדו סיכם בהפועל. מילא זנדברג, אבל בנאדו - באדום? אחד משני הקפטנים שלנו? אני בהלם.

7. Don Joan Roman Member

על מה יש להיות בהלם? הוא אל שחקן בית וזה שהוא היה קפטן זה לא בגלל שזה היה חשוב לו אלא בגלל ששום נתן לו אותו.

8. Beitar Member

אחרי שהוא למעשה נזרק ממכבי חיפה, בית"ר ירושלים נתנה לו את כל מה שהוא רצה. וזה נכון ש"נתנו" לו להיות קפטן, אבל זה לא משנה את העובדה שהוא היה קפטן ושיש לו איזושהי מחוייבות - לפחות מבחינתי. שיעבור לכל קבוצה, אבל דווקא ליריבה הכי שנואה?!

9. Don Joan Roman Member

שיעבור לאיפה שהוא רוצה, זכותו והלוואי שהוא יסיים שם את הקריירה, מצידי בעוד שבוע מהיום.
    אף פעם לא בניתי עליו ואני אמנם מאוכזב שהוא עוזב כי הוא שחקן טוב אבל זה לא תפס אותי בהלם כ"כ גדול, היחידים שאני אוכה בצער גדול על עזיבתם לקבוצה אחרת בארץ זה 7-8-9, סופר דאריו, כריס וכמובן דוד מאלדיני מה שלא יקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/09
  10. אביעדדד Member

אפשר לחשוב קיילני עוזב אותכם.
    תאמינו לי בנאדו זה בלם שעבר זמנו כבר לפני 3 שנים.
    קוזוקין ובן יוסף לא פחות טובים מימנו.
    הוא סתם בלוף שכבר 3 שנים נשען על יחסי ציבור.

ומה מפתיע שהוא עזב? שהוא עזב אותנו לא הייתי מופתע.

11. Mr.Eko Member

גועל נפש,היה סמל בחיפה עבר לבית"ר,קיבל את סרט הקפטן בבית"ר ולאחר מכן עבר ליריבה אולי השנואה ביותר של בית"ר. מה הלאה? קפטן בהפועל.?

12. Beitar Member

זה לא נכון להגיד. כמה שאני כועס ומאוכזב על העזיבה של בנאדו, אי אפשר עכשיו להגיד שהוא לא טוב. העונה היו לו כמה הצגות ובאמת לא פעם הוא הציל את בית"ר. היו לו כמה משחקים חלשים, אבל מעט מאוד.

דרך אגב, לפחות קוזוקין ובן יוסף, כמו שציינת, יקבלו במה וסוף סוף צ'אנס לאורך העונה. זאת הנקודה החיובית בעניין הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/09
  13. Don Joan Roman Member

היו לו לא מעט משחקים חלשים אבל עדיין לנסיון שלו אין תחליף, בלם טוב שבינתיים מכחיש את עניין הסיכום באדומים וטוען שהוא רוצה להמשיך בבית"ר ויחכה להתפתחויות במועדון.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו מירו אני לא בשוק וזה לא מסעיר אותי, בנאדו סיים עונה חמישית בקבוצה וחיכה הרבה עד שיתבהר המצב והוא יודע את היחס כאן לשחקנים שעוברים את גיל 30 והחליט ללכת להפועל ת"א.
    יש לו תחליף וקוראים לו תומר בן-יוסף כאשר קוז'וקין יכול לשחק גם כבלם(הרבה יותר טוב שם מאשר בימין).
    ואל תשכחו שהוא עזב כבר את מכבי חיפה כקפטן, מה אתם מופתעים.
    אני כמובן ישמח יותר אם הוא יעזוב למכבי ת"א שאין לי רגשות שנאה מיוחדים כלפי הצהובים, אבל כנראה שבנאדו רוצה לשחק עם החבר הטוב שלו זנדברג.

15. Mr.Eko Member

בנאדו רוצה לשחק עם החבר הטוב שלו-הכסף.