בית"ר ירושלים 09/10- אורי מלמיליאן מאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏4/7/09.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הולכים לבית-משפט, עברנו את זאבי אז נעבור גם את זה.
    מקווה ש7-8-9 לא יימכרו לקבוצות ישראליות אחרות, בנאדו יהפוך לשחקן מכבי ת"א בימים הקרובים ככל הנראה.
    עכשיו יהיה יותר קל לרוכש לקנות את הקבוצה, בית"ר תצא מזה אבל השאלה היא מתי?
    באש ובמים בית"ר ירושלים!

2. Beitar Member

לצערי, במצב הזה שהתקציב יעמוד על כ-18 מיליון שקל בלבד (אם הפנייה לבית המשפט תתצבע כמו שצריך), כל שחקן שתגיע הצעה מספיק טובה עליו (אולי אפילו מקבוצות ישראליות, תלוי במי מדובר - ברוכיאן למשל הצהיר שבארץ הוא ישחק רק אצלנו) ייאלץ להימכר. יצחקי זה כבר ברור במצב הזה, כנ"ל לגבי הזרים, ועוד כמה ישראלים בכירים יעזבו. גם החוזה של שום יוקפא או שהוא יוכל לקבל רק חלק מהכסף, ככה שהקיצוץ במשכורת של שום הוא לא מעשה כבר לא פקטור כשמגיעים לשלב בחירת המאמן (מישהו אמר אורי מלמיליאן?).

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/09
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני די ציפיתי להתפתחות הזאת. השאלה הכי חשובה מבחינתי, אם בית המשפט יחייב את בית"ר למכור שחקנים האם היא תהיה רשאית למשל למכור את יצחקי או ברוכיאן לחו"ל או שמה היא תחוייב למכור אותם גם לקבוצות בארץ.

אני בהחלט מבין שאוהדי בית"ר לא יירצו לראות את ברוכיאן ויצחקי למשל במכבי חיפה, אבל לך תדע אם בסוף בית"ר לא מחייבת למכור אותם לקבוצה בארץ...בכל מקרה אני מעדיף כבר שיצחקי וברוכיאן הולכים לחו"ל. אני מאד חושש שהפועל ת"א גם רוצה להנות משרות שני השחקנים...

המצב של הקבוצה נראית עכשיו בכי רע ובשביל הכדורגל הישראלי זה ממש לא ברכה. בית"ר לא תמות, אבל אני מצפה לזמנים קשים ביותר. ממה שהבנתי הקבוצה פותחת את הליגה במינוס 9 וכל זה עם קבוצה מאד מוגבלת של כשרון.

בסה"כ זה מאד עצוב ויהיה עוד יותר עצוב אם ההתאחדות מתערבת לטובת הקבוצה. בהולנד מצבה של פיינורד בכי רע וההתאחדות ההולנדית בצדק לא מתערבת. בית"ר צריכה עכשיו להבריא ולבנות בסיס כמו שצריך. הדבר האחרון שבית"ר צריכה שאיש כמו דדש יתערב כי גם הוא לא בדיוק נקי. לצערי כולנו יודעים מה קורה במדינת ישראל ולכן אני פסימי בשביל הקבוצה הירושלמית.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תדאג שי אתה תישאר עם רפאלוב וכיאל(שמחת עניים שלי).
    יצחקי חוזר לגנק, יש לבית"ר חוב עליו והוא יחזור לשם אלא אם מכבי חיפה רוצה לפתוח את הכיס.
    ברוכיאן בדרך לספרד, אולי דור ישפוך קצת פרטים אבל מספר 8 של בית"ר לא ישחק בישראל ובטח שלא בירוק.
    יצחקי וברוכיאן שונאים את הפועל ת"א ולא יגיעו לשם.

5. Beitar Member

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצדי כבר ללכת לפירוק אבל שלא ישחקו בנו האוהדים, את האוהדים(או לפחות כל אלו שאני מכיר והחברה מהפורום) אי אפשר לקנות בכסף.
    גאידמק צריך לתת הודעה - פירוק/שהוא נשאר, הקיץ הזה עושה לי כאב ראש.

7. Beitar Member

ב-13:00 תתקיים מסיבת עיתונאים עם קורנפיין. אני מאמין שאז נקבל את כל התשובות. אני מסכים איתך שנגרמים לנו, האוהדים, יותר מדי התקפי לב עם השינויים ה"דרמטיים" במצב הכספי של הקבוצה.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קורנפיין רגיל לשמור את הקלפים קרוב לחזה ואי אפשר לדעת מה הולך להודיע היום במסה"ע עוד חצי שעה, צריך אבל להוריד את הכובע בפני הנשמה הזאת שקוראים לה איציק קורנפיין שכל-כך דואג לקבוצה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    אגב, מלמיליאן סיכם באשקלון.

9. Bujuga Member

הבעיה היא שלא ניתן להסתמך על המילים של ארקדי, הוא לא אדם יציב ולא אמין, בטח במצבו הבריאותי והכלכלי...לכן אי אפשר לדעת דבר.

מה גם שאם הוא מושך עדיין את הקבוצה ולא מעביר כסף זה עלול להוביל להורדת ליגה, כי הוא ימשוך את הקבוצה עד הדד ליין של הגשת התקציב ומשם העונש יהיה כבר יתר חמור מ-9 נקודות.

10. Beitar Member

NRG פגעו בידיעה שלהם לפני מסיבת העיתונאים - גאידמק מצא רוכש פוטנציאלי לקבוצה. הבעלים הגדיר את הסיכויים של הרוכש הפוטנציאלי לרכוש את הקבוצה בכ-99.9%. איציק עצמו לא יודע יותר מדי על הבן-אדם. אני בכל אופן מעדיף לא לפתח עדיין יותר מדי ציפיות, נחכה עוד כמה ימים כדי לראות אם יש דברים בגו.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פתאום עכשיו יש רוכש? איפה הם הוא/הם היה כל התקופה האחרונה? אתם צריכים להזהר מעוד רוכש מאפיונרי שאין לו דבר עם הכדורגל ובית"ר. לדעתי גאיידמק מנסה למשוך זמן הרי לקורנפיין ולאחרים נמאס והם כבר מעדיפים את עזרת בית המשפט. פתאום לאדון גאיידמק יש רוכש...

12. Sergio_Ramos Member

לדעתי פשוט ארקדי מרגיש עצוב ובודד בחו"ל, שכבר התקשורת לא מקרקרת סביבו כמו פעם, אז מהיום כל כמה ימים הוא יוציא הודעה אחרת לתקשורת, הודעה "מפציצה" כזאת. פשוט בנאדם עלוב, חלאס לשחק עם רגשות של אנשים שיתן הודעה רשמית וזהו.

13. Bujuga Member

זה מה שגם אני חושב, ארקדי פשוט לא רוצה שישכחו אותו, אבל משחק עם רגשותיהם של אוהדי בית"ר שמחכים לו כאילו הוא איזה משיח, עדיף להם להתנקות ממנו לגמרי, גם אם זה יעלה ב-9 נקודות ועונה באמצע הטבלה.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הסוגייה עם גאידמק: ישקיע/לא ישקיע גורמת להמון אנשים ולכאלה שהמועדון הזה חשוב להם כאבי ראש.
    אני כבר מתחיל לרחם על קורנפיין על כך שהכל נופל על הכתפיים שלו, אני בטוח שהוא אוהב את המועדון ותורם מזמנו למען לתרום ולעזור לקבוצה אך אני בטוח שזה טו מאץ' בשבילו.
    לא ברור מה עובר לגאידמק בראש, כל הסחבת הזאת לא מועילה לעתיד המועדון והוא צריך לקבל כבר החלטה, הגיע הזמן באמת.

15. שגיא Guest

כמה בלאגן. לא יאומן. כל המשחקים האלה בטח לא מועילים לבית"ר. היה עדיף לקורנפיין כבר לבחור דרך (גם אם מדובר בפירוק) וללכת עם זה. כל הטלטלה הזו לא עושה טוב לשחקנים ולא לאף אחד בבית"ר ירושלים. ומה יהיה אם גם עוד יומיים יתברר שאין רוכש? בית"ר בינתיים מאבדת זמן וגם העובדה שהתחילה את האימונים לא ממש יכולה להראות שהעניינים בסדר.