בית ח': ספרד גוברת על צ'ילה ומסיימת ראשונה

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Raulito, ‏25/6/10.

1. xavi6 Member

לא משנה איך תסובב את זה, ההרחקה הייתה לא מוצדקת. הוא היה צריך להיות מורחק למשחק אחד, לא ל-2, בטח לבטח כשהמשחק הבא היה הגמר. זה מריח יותר מכור.

עמי, צ'אבי לא רץ לשופט צ'אבי רץ להרביץ לסרחיו ראמוס שיעוף משם. פיקה שחקן דוחה, לא משנה כמה טוב הוא ישחק ואת מי הוא ישתק-הוא שחקן עם אופי דוחה!

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/10
  2. gonzo18 Member

ראוליטו תגיד לי שניים וחצי משחקים לא גרמו לך להספיק להבין שכול השחקנים של ספרד מבולגנים על המגרש. דביל בוסקה תכנן על אינייסטה קיצוני ימני בצד ימין ואייסנטה בורח לאמצע כמו שהוא יודע. מה שקורה זה שארבעה קשרים משחקים באמצע המגרש ויוצרים פקק עצום והצ'ילנים תוקפים מהאגפים בקלות כי אין לספרד שום קשר באגפים חוץ מוייה שאמור להיות בכלל ליד טורס. אני מרגיש בחילה אחרי המחצית הזאת,דביל בוסקה הוא המאמן הכי עלוב בהיסטוריה של הכדורגל. הייתי לוקח את דומנק במקומו עכשיו במצית השניה,אני רציני.

3. Jack Wilshere Member

חבל. אני מאוד אוהב את הצ'ילאנים, את סגנון המשחק שלהם ואת המשוגע על הקווים. השוער הרג אותם מצד אחד, ומצד שני - הם לא היו מספיק חדים.

שיפוט גרוע. לכל היותר טורס נתקע ברגלים של המגן הצ'ילאני, וזה בחיים לא שווה צהוב שני. ההרחקה לדעתי גמרה את המשחק (וסביר להניח שגם את הטורניר). עם 11 שחקנים צ'ילה יכולים לספרד, אבל עם 10 שחקנים המשחק הזה גמור.

gonzo18, המשחק הגרוע ביותר של ספרד?! לא שציפיתי ממך למשהו אחר.. המשחק הזה רק מוכיח עד כמה הנבחרת הזו חזקה. להוביל 2-0 על נבחרת סופר-חזקה, בלי לשחק כדורגל גדול, זה מעיד על חוסן.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'ילה פשוט נבחרת מאד בינונית שהתקשתה לנצח את הונדורס (1-0) וניצלה את העובדה ששוויץ נשארה די מוקדם עם עשרה שחקנים. גם במשחק הזה צ'ילה כבשה רק פעם אחד. ללא ספק שהדרום אמריקאיים קיבלו הזדמנויות, אבל עם שוער כזה אידיוט הם לא יעפילו לשלב הבא. הנחמה היחידה שלה היא ששווייץ גם נבחרת מאד מאד מוקבלת כך שאולי לבסוף ההפסד הזה לא ישפיע על צ'ילה יותר מדי.

5. riquelme1 Member

ראוליטו הוא תופעה, רואה כדורגל כבר שנים ועדין לא מבין את המשחק, אבל הוא כמו הפרשנים המצחיקים האלה ש2-0 אז הכל בסדר.

ספרד נראת איום ונורא, הנעת כדור כמעט ולא קיימת, כמעט ולא איימה על השער, אבל אין מה לעשות ועם זה נמשיך, בינתיים 2-0 ואנחנו בשמינית.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

דרך על הרגליים מאחורה. וגם השוער של הונדורס עשה לו את זה.

בקשר להיתקלות הכאילו מקרית של אסטראדה: בשביל מה הוא רץ לרחבה אם לא בשביל לעצור את טורס?

7. Sergio Ramos Member

אין לי מילים מיוחדת מלבד תודה לבראבו ולכך שיש לנו שחקנים כמו אינייסטה ו-וויאה שגם במחצית של כלום ושום דבר מספקים ניצוצות. שיערתי שנשחק פחות גרוע, אבל לצערי נראנו זוועתים יותר משחשבתי. אפילו השליטה האופטית בכדור כמו נגד הונדרוס ושוויץ נעלמה היום. משחק מפוזר לגמרי ללא שמץ של תיאום טקטי, הכל מקרי. הנבחרת איבדה את השטף והריצה במשחק שאפיין אותה ודל בוסקה בהחלט אחראי לכך, איפה צירופי המסירות? איפה הלחץ והביטחון של השחקנים? איפה החדות?... הכל תקוע ואנחנו נסתמך בעיקר על היכולת האישית של וויאה.

פרננדו טורס חלוד וחסר ביטחון, עד שהוא לא יעשה איזה מהלך נהדר שיוביל לבישול\שער יהיה קשה להסיר את החלודה שהצטברה עליו. הלוואי שלא נרדם במחצית השנייה וטורס יבקיע שער, אנחנו זקוקים לו חד ולא מסורבל כמו שהוא; וויאה נהדר, בראבו מלך! אינייסטה בשנייה של גאונות אולי מכריע את עלייתנו, בלי לנאחס כמובן.

8. RealStretford Member

ברכות על הזכייה בפרס המשפט ההזוי של השנה - ללא מתחרים

9. xavi6 Member

תספר את זה לשתי אליפויות ספרד, שתי גביעי אירופה, לסופרקאפ אירופאי, סופרקאפ עולמי ולסופרקאפ הספרדי.

אתה בטוח? אני חושב שקראתי בדיון שלכם על הנבחרת האנגלית הודעה והיה כתוב "מילנר שחקן טוב"...

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים מאד עם התגובה הזאת. בזכרון שלי חקוק משחק במונדיאל בשנות החמישים שנגמר בקרב של ממש. אם אני לא טועה צ'ילה היתה שותפה מלאה למשחק שהיה אלים ביותר. ההרחקה ממש לא היתה נכונה, אבל מבחינתי מוצדק שצ'ילה נשארה בעשרה שחקנים. כבר לפני זה בעט אסטרדה ללא כדור בטורס, אבל השופט ריחם עליו.

העניין עם וייה מסריח מפה ועד דרום אפריקה, אבל ברור לי גם למה וייה לא הורחק. בכל זאת השער של וייה כן היה מאד יפה.

11. 亚历山大帕托 Member

http://i46.tinypic.com/25a5egh.Xxx

אתה גאון.

יאללה, צ'ילה! אתם יכולים!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/6/10
  12. xavi6 Member

פיפ"א באמת מכורים אם הם לא יתנו את השער הזה לפיקה כשער עצמי...

13. Jack Wilshere Member

עדי, כדורגל בלתי נסבל?! צ'ילה שיחקו חזק מאוד, אבל זה התפקיד של השופט להחליט מה נסבל ומה לא, ולהוציא כרטיסים בהתאם. זה לא בלט, אלא משחק של להיות או לחדול עבור צ'ילה. לטעמי הם נלחמים כמו אריות, לא מוותרים על שום כדור, ולכן מבצעים הרבה עבירות. ככה צריך לשחק. קדימה צ'ילה ! !

14. riquelme1 Member

פברגאס נכנס בתור קשר ימני. המאמן הזה שובר כל גבול.

ספרד לא איימה על השער, צ'ילה ב10 שחקנים טובה יותר וכבשה, למה אף אחד לא יצא לשחק ןבשער איפה היה בוסקטס?

ברדק אחד גדול, מאמן אחד קטן ועלוב שוהרס לנבחרת הספרדית דור שחקנים הכי טוב שהיה לה אי פעם.

סיוט.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לרדת להגנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx