בית ח': ספרד גוברת על צ'ילה ומסיימת ראשונה

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Raulito, ‏25/6/10.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יהיה כואב אם צ'ילה לא תעלה... אבל אם זה יקרה היא תצטרך לבוא בטענות רק לעצמה על הנאיביות ועל כך שבקושי ניצחה 1-0 ב-2 המשחקים הראשונים שלה. יש לי הרגשה כללית של הפתעה... אבל אם אליאס אומר שהם נאיביים, מעבר לכך שראיתי את זה בעצמי ב-2 המשחקים הראשונים.. לא יודע יותר מזה.
    לפי מה שראיתי, אם לצ'ילה יש סיכוי להוציא משהו מהמשחק הזה זה אך ורק דרך ההתקפה, למעשה כמו שביילסה אומר, יש לצ'יליאנים התקפה כשרונית שיכולה לעשות צרות לספרדים, להסתגר לא יהיה חכם.

2. gonzo18 Member

החיסרון של קרמונה יהיה משמעותי לצ'ילה,של מתיגול קצת פחות. קרמונה הוא האיש שמחזיק להם את הקישור,שחקן סופר מוכשר עם ראית משחק מעולה,שליטה טובה בכדור ומסירות טובות. הוא למעשה הצ'אבי שלהם להבדיל אלף אלפי הבדלות בין הרמה של שני השחקנים,אבל עדיין הוא שחקן מעולה ואני לא משוכנע שיש להם מחליף ראוי לשחקן הזה.

ספרד של היורו היתה באה סופר פייבוריטית למשחק נגד צ'ילה אבל הפעם יש שלספרד בעיה קשה בעמדת המאמן. להלן הטעויות שלו עד כה בטורניר:

נגד שוויץ: 4-5-1 עם וייה חלוץ בודד וטורס על הספסל,ססק לא שותף. מחצית שניה עוברים מאוחר מידי ל4-4-2 כושל עם נאבס קשר בימין ופדרו החלוץ כקשר שמאלי.

נגד הונדורס: 4-3-3 עם חסוס נאבס כחלוץ ימני,מחצית שניה ספרד צריכה עוד שערים וססק עולה במקום צ'אבי (ולא ביחד איתו),דביל בוסקה נשאר עם שני קשרים הגנתיים ומאטה מחליף את פרננדו טורס.

היום בערב: שוב 4-3-3 עם שני קשרים הגנתיים וצ'אבי מאחורי חלוץ, הפעם אינייסטה כחלוץ ימני. ההמשך יבוא.

צ'ילה לדעתי יכולה לגנוב נק' מדביל בוסקה ולהעיף אותו הביתה. בכוונה אני רושם את השם שלו ולא ספרד כי ספרד האמיתית היתה כאשר ארגונס עמד על הקווים.
    ספרד הנוכחית היא חבורה של שחקני על שמסורסים ומתופקדים במקומות לא נכונים ומקבלים הוראות הזויות מהמאמן. אם ספרד תנצח היום את צ'ילה זה יהיה בזכות הברקות של כוכבים ותו לא.

זה ההרכב הרשמי של ספרד
    Casillas; Sergio Ramos, Puyol, Pique, Capdevila; Xabi Alonso, Busquets; Iniesta, Xavi, Villa; y Fernando Torres

4-2-3-1

http://www.as.com/prom/201006/pro_photo1277485095.Xxx
    ראש ממשלת ספרד זפטארו (מיסטר בין) אומר שספרד תנצח 2-0.
    נחכה ונראה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/6/10
  3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גונזו, בלי הודעות כפולות, ביקשו ממך פעם אחת, זה נראה לי מספיק, יש לך אופציית עריכה, תשתמש בה.

4. wings Member

גונזו, ארגונס אף פעם לא היה מאמן גדול. וגם ראינו את השיטות עבודה שלו: "תראה לכושי
    הזה שאתה יותר טוב ממנו" תוך כדי נגיחות קלות. ספרד שלו נכשלה במונדיאל ב 2006. כל
    הכבוד על התואר ב 2008, אבל הוא לא מאמן יותר טוב מדל בוסקה.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם צ'ילה עוברת, סואסו חוזר לשמינית הגמר?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/6/10
  6. xavi6 Member

כיצד האופי הדפוק שלו מעיד על יכולותיו וכמאמן? הוא הציג נבחרת אדירה ביורו, מבניית הסגל ועד למערכים וההרכבים, וביניהם הסגנון משחק. את זה אי אפשר לקחת ממנו. הנבחרת הכי טובה שראיתי, אשכרה מכל בחינה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/10
  7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי של כניסה אסטרדה! מגיע למתחזה...

אני חייב להגיד שצ'ילה מאוד מרשימה אותי במונדיאל וגם כרגע ב-21 הדקות הראשונות של המשחק היא ממש לא נופלת מספרד, ואפילו קצת יותר מסוכנת, אבל היתרון של ספרד שהיא במהלך אחד, יכולה לעקוץ ולגמור את צ'ילה...

אוי אוי אוי, אוי אוי אוי,

בראבו גומר לצ'ילה את המונדיאל...אוי אוי אוי איזה טעות נוראית, למה הוא יצא?

8. riquelme1 Member

20 דקות ספרד לא עוברת את החצי, אין הנעת כדור, אין בעיטה לשער אפילו.

בושה וחרפה, אני מתבייש בנבחרת הזאת.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גם מזל צריך בחיים. צ'ילה עושה הכל טוב, ספרד לא קיימת, לא מאיימת, צ'ילה מחזיקה בכדור, מגיעה לרחבה של ספרד בקלות, ואז בראבו מחלק מתנה.. בלי לעשות כלום ספרד מובילה 1-0 ורגועה מאוד, כל כך חבל על צ'ילה, אני מקווה שאיכשהו כן נראה אותם בשלב הבא.

צ'ילה גמורה בגלל השוער שלה, נחזיק אצבעות להונדורס שלא תיתן לשוייץ ניצחון.... אסור ששוייץ תהיה בשמינית גמר על חשבון צ'ילה.. אסור.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

0:2 עוד שטויות שצ'ילה עושה בהגנה, נותנת לוייה לבשל לאינייסטה בקלות, הסיפור גמור. ספרד נגד פורטוגל, השאלה אם שוויץ תצליח לנצח ביותר מגול את הונדורס בשביל לפגוש את ברזיל.

על מה אדום?! על מה?

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לשוייץ מספיק לנצח בהפרש של שער אחד, כל עוד צ'ילה לא מצמקת.

12. 亚历山大帕托 Member

זה רק אני או שטורס צלל בשיא הגועל? אולי היתה נגיעה מקרית קלה שלא שווה התייחסות בכלל, אבל הוא בהחלט עשה מזה מטעמים ועוד איך. תוסיפו לזה את הימצאו של וייה על המגרש אחרי שסטר לשחקן אחר ופיפ"א לא מצאה בסיס להענשתו...

13. xavi6 Member

איכסהההה למה למה אתה כזה דוחה פיקה למה?! רץ לשופט שיוציא אדום חוגג מול השחקנים של צ'ילה ורץ מהר, איזה התנהגות דוחה. מוביל 2-0 למה להיות כזה מגעיל?! ועוד אדום לא מוצדק, השופטים פשוט לא מפעילים שיקול דעת. איניסטה כשהוא בשיא הוא הקשר הטוב בעולם, תשארו את רוני.

כן כן אייג'נט גם ההתאחדות הספרדית שילמה לשופט. לך תחפש תמונות.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מי היה השחקן הצ'יליאני שבעט ללא כדור בספרדי, אבל להרחיק שחקן בגלל שיריבו נופל בגלל שהוא נתקע ברגליו של עצמו? גם בצהריים ראיתי שיפוט גדול כשלא הרחיקו את ג'ואן ועכשיו הליצן ששם יותר מדי ג'ל בשיערו...

ספרד פשוט יותר טובה, אבל השיפוט לא צריך לעזור לנבחרות הגדולות.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

היא לא צריכה לשלם לו כי כבר הראתי לכם בדיון השופטים שוייה כנראה לא הורחק בגלל שנשיא אגוד השופטים בפיפ"א ספרדי כשר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx