בית ו': סלובקיה מדיחה את איטליה!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י לירן, ‏24/6/10.

1. GiladG2 Member

קיבלנו את הסבא היותר מוצלח, בזה אין ספק. קאפלו התעורר בזמן והספיק לתקן, ליפי עדיין ישן.

2. אלי מתחן Member

עם כל הכבוד לליפי, קאפלו הוא אף פעם לא יהיה.

3. SeRgInHo Member

יש פה הרבה איטלקים בדיון אז אני אשאל פה:

למה קאפלו התחיל לאמן רק לאחר 10 שנים אחרי שפרש?

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתפקיד המוטיבטור תפקד בופון שעשה עבודה טובה והטריף את השחקנים אך לא מספיק. אין מישהו שלא מפחד מהצעקות שלו.

כאב לי לראות את גאטוזו מזיל דמעה כבר מהדקה ה70.

בהצלחה לקאפלו!

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אחד שסולד מהכדורגל האיטלקי וגם די שמחתי מההדחה של נבחרת איטליה היום אבל אי אפשר היה להישאר אדיש לקנאברו בסיום, כ"כ חבל לי עליו, שחקן שאני מאוד מעריך ולראות אותו בסיום שבור ומנחם עדיין את שאר השחקנים, כואב אבל האיטלקים הביאו את זה על עצמם, סגל בינוני מאוד ועד לסיום המשחק הזה הם נראו מאוד חסרי חשק.

2 הפיינאליסטיות של המונדיאל הקודם בחוץ ובצדק.

6. c_web Member

באמת הבית שאיטליה קיבלה זו מתנה משמיים, פרגוואי אומנם נבחרת דרום אמריקאיות סבירה אבל מישהו חשב שאיטליה לא תסיים את הבית הזה עם 7 נק' במינימום? תבינו שהיא סיימה אותו עם 2 נק'!!! בזכות שער מפנדל מפוקפק, וטעות שוער של פרגוואי. תבינו עד כמה הם היו חלשים במונדיאל הזה...
    נבחרות כמו ניו זילנד (הופעה שנייה) וסלובקיה (הופעה ראשונה) לקחו מאלופת העולם נקודות בקלות יתרה. איטליה חלשה וצריך להודות בזה, מקומם לא בשמינית הגמר.

7. k_700 Member

מעריך את קאנאברו על הקריירה האדירה שלו אבל אני לא מבין איך נבחרת כמו אילטליה מחזיקה שחקן כזה בסגל שלה ובהרכב.
    סבבה הוא מנהיג אבל כבלם לא חושב שיש לו מקום בוולבס.

8. שלו Guest

הדרך שבה איטליה עפה משפילה לכשעצמה, לא ראינו ממנה כדורגל טוב, לא התלהבות של השחקנים, כלום, פשוט כלום. באמת שאני שמח על זה שסלובקיה עלו, בגלל סקרטל ובגלל עוד כמה סיבות, ביניהם החוסר סימפטיה שלי לכדורגל האיטלקי. אבל מצד שני זה פוגע בטורניר עצמו כשנבחרות טובות עפות, שלא ניתקע בסוף עם גמר של צ'ילה ואורוגוואי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/10
  9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

על זה אין ספק שהוא כבר לא אותו קנאברו של פעם, אבל אין ספק שבשיאו הוא היה מהבלמים הגדולים שראיתי אם לא הגדול ביותר, לראות אותו בסיום שבור הרס לי את השמחה מההדחה של איטליה.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אגב, כאחד שלא עקב אחר הנעשה על כר הדשא, איך היה מוחא השוער הסלובקי?

11. Robin Hood Member

מוקה לא בדיוק נאלץ לבצע יותר מדי הצלות, שכן האיטלקים לא היו מדוייקים במיוחד, ולא הרבו להגיע להזדמנויות. הוא בסה"כ השרה ביטחון על הגנתו לאורך רוב המשחק, וצמד השערים לאו דווקא היו באשמתו (יכול להיות שמיקום טוב יותר היה מאפשר לו למנוע את השער השני, אך הבעיטה של פאביו קוואליארלה הייתה נהדרת ומדוייקת), אבל אני לא חושב שהוא הרשים יתר על המידה במשחק הזה.

12. alexshw Member

למרות כל הדיבורים על הדור של שחקני איטליה, זו רעידת אדמה וסקנדל.
    על סף ועדת חקירה ממלכתית.

משהו מאוד רע עובר על הכדורגל האיטלקי.
    ולא במקרה, הקבוצה האיטלקית ששולטת בליגה וגם איכשהו לקחה את ליגת האלופות, בכלל לא איטלקית.

אישית אני שמח. עונש ראוי על הבונקר של 2006.

13. riquelme1 Member

עצוב מה שקרה לאיטליה, אבל כבר לפני המונדיאל לא ציפו מהסגל הנוכחי ליותר מדי, חבל בעיקר על מונטוליבו הנפלא.

פרגוואי נבחרת בינונית והיא ניצלה בית קל ויכולת גרועה של איטליה. אני לא צופה לה יותר מדי בשלבים הבאים.

מחר גם ספרד בחוץ.

14. מראדונה Member

הבעיטה של קוואליירלה הייתה אך ורק באשמת השוער.
    ההקשתה אפילו לא הייתה עד כדי כך טובה,המיקום היה פשוט נוראי.

15. Robin Hood Member

אני לא מסכים איתך, ובטח ובטח לא עם הנחרצות בה הצגת את דעתך. לפי דעתי, קשה מאוד לעצור בעיטות שכאלו ולי נראה שבעיטתו של קוואליארלה הייתה חכמה ומדוייקת. כפי שציינתי, במידה ומוקה היה ממוקם יותר על קו השער הוא היה יכול, אולי, לעצור את הבעיטה אך אינני בטוח אם זה מה שהיה קורה, ובין כה וכה מיקומו של מוקה לאו דווקא היה טעות מצידו שכן הוא נבע מנסיונו לעצור את הבעיטה הראשונה שנחסמה על ידי שחקן הגנה סלובקי. בכל אופן, אתה כמובן מוזמן לא להסכים עם דעתי.