בית ו': סלובקיה מדיחה את איטליה!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י לירן, ‏24/6/10.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

קודם צרפת, עכשיו איטליה. כמה שפחות זבל בהמשך המפעל יותר טוב. שאפו לסלובקים! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx שמח בשביל מוחא.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/10
  2. xArtur Member

אתה יכול לדבר על כאלה שנופלים?!
    לא ראית את האיטלקי[לא יודע את שמו] שנגעו לו בכתף וישר צלל?!
    ועוד אומר שהביאו לו מכה לפנים,פשוט גועל נפש.

שמח שאיטליה עפה!
    עכשיו נקווה שיקרה אותו דבר לספרד.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאף נבחרת לא הגיע מי יודע מה לנצח את המשחק. איטליה הייתה רעה מאוד וסלובקיה התעקשה להחזיר אותה כל פעם מחדש למשחק. אמנם 10 הדקות האחרונות היו מותחות, אבל מבחינתי זה לא מחפה על משחק בינוני מאוד, בו הנבחרות (במיוחד איטליה) בקושי מצליחות ליצור מצבי הבקעה. איטליה אפילו לא הצליחה להניע את הכדור לרוחב במצב של 0-0.
    לא אהבתי את תצוגת השיפוט, שלדעתי הייתה פחדנית. פאביו קנאברו היה צריך לקבל כרטיס אדום והשוער הסלובקי היה צריך לספוג כרטיסים (2, מן הסתם) צהובים בשלב מוקדם במשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/10
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שהאיטלקים עכשיו כועסים וש'כל המונדיאל הזה גרוע', אבל האזורי בעצמה אחראית לכשלון הזה. בית עם פארגוואי, ניו זילנד וסלובקיה לא מספיק נוחה בשביל לעלות לשלב הבא? אני מבין את התסכול, אבל היום האיטלקים שיחקו בסה"כ רק 10 דקות, איפה הם היו למשל במחצית הראשונה???

סלובקיה עולה בצדק ואולי תפגוש את הולנד שצריכה נקודה הערב בשביל להבטיח סופית את המקום הראשון. צרפת היא באמת בושת המונדיאל, אבל איטליה מגיעה ללא ספק במקום השני.

5. משוגע בירוק Member

ממש לא, זה רק היה מראה עוד יותר את הרמה של המונדיאל הזה. אבל עכשיו כשאין לי בכלל מה לראות את המשחקים העלובים האלו אני לא יכול שלא לאחל לפיפא המשך מונדיאל מהנה. שאפו על הבחירה בדרום אפריקה, שאפו על הכדור, שאפו על הארגון.

הזכייה בליגת האלופות של אינטר יחד עם המונדיאל הפשוט מחריד הזה פשוט גורמת לדיכאון ותחושת כאב על אובדן הכדורגל. הנבחרות הדרום אמריקאיות פשוט באו לשחק כדורגל בינוני והופתעו לקבל את האירופאיות שבעות, אדישות וחסרות כישרון.

6. Raulito Madridista

מדהים איך עשר הדקות האחרונות היו כל-כך מתוחות, אי-אפשר היה למצמץ לרגע. סלובקיה שיחקה נהדר לאורך כל המשחק אך פתאום אחרי השער המצמק של איטליה שהגיע במהלך כדורגל איכותי - השחקנים נכנסו להלם ופאניקה גם יחד ונראה שאם היו עוד חמש דקות - איטליה הייתה משווה. ובכל-זאת, סלובקיה עלתה לשלב הבא ומגיע לה. איטליה נפרדת מהכתר כצפוי, אבל רבים חשבו שהיא תעבור לפחות את שלב הבתים הראשון. ומהצד השני - כל הכבוד לויטק על צמד נהדר.
    אם נודה באמת, במשך דקות ארוכות איטליה הייתה דומה לצרפת. אפס התלהבות מצד השחקנים שלה וגם אפס יכולת. במקום לטרוף את הדשא מהרגע הראשון, שחקני איטליה היו נתונים יותר מידי זמן בשלב הגישושים. ציינתי כבר כי שילובו של גאטוסו בהרכב הוא לא נכון, בטח במשחק כזה בו איטליה זקוקה לניצחון ואולי היא תעפיל אפילו מהמקום הראשון. גאטוסו חלוד מאוד ודה-רוסי ומונטוליבו אמורים להספיק. רוב שחקני איטליה שיחזרו את היכולת הלא-מרשימה שלהם, ההבדל בין איטליה בינונית לאיטליה חלשה, הוא מונטוליבו שהיה מאוד חלש היום ולכן הוחלף. אם כבר מדברים על חילופים - פאביו קוואליארלה הבקיע שער מהסרטים והוא הביא לשינוי עצום במשחק של איטליה. מסתמן שהיה מקום לשלב אותו יותר בשני המשחקים הקודמים. בקיצור, ליפי אוכל את הדייסה שאותה הוא בישל.

7. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר בכיוון של - קחו את רישיון האימון של ליפי.

אם אני ראש ההתאחדות אני מקים וועדת חקירה ואני לא צוחק. אפשר להגיד שזו חוכמה בדיעבד, אבל גם ההתנהלות שלו במהלך המונדיאל הייתה ביזיונית לא פחות.

זה על סף הסבוטאז' מה שהוא עשה לנו, פשוט לא ייאמן איך שחקן כמו קוואלייארה קיבל מחצית כל הטורניר כשיאקווינטה עם 270 דקות, מה פשענו חטאנו אלוהים?1

8. GiladG2 Member

מזל טוב לסלובקיה, הרוויחו את זה ביושר. ליפי פשוט מטומטם, וגם יצא אפס כשרץ לחדרי ההלבשה מבלי ללחוץ את היד של וייס. ההולנדים בטוח שמחים שהם יקבלו את סלובקיה בשמינית ולא את איטליה (אלא אם כן יקרה משהו לא צפוי), אבל במקומם, כמו שסלובקיה שיחקה היום בחלקים גדולים של המשחק, הייתי חושש, אולי אפילו יותר ממפגש מול איטליה אם היה.

השער השלישי הוא אחד השערים הכי מגוחכים מבחינה הגנתית שהיו בהיסטוריה של המונדיאל. ועוד מי חטפה אותו.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלכתי לתלות את עצמי על חבל.

10. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אני לא הסנגור של הסלובקים או משהו אבל ...

http://thesoccerroom.com/wp-content/uploads/2010/04/2006_italypenalty.Xxx

11. Ryan Giggs11 Member

איטליה בדיחה.
    השער השלישי היה מגוחך וככה איטליה נראתה.

12. 亚历山大帕托 Member

בוגה בוגה בוגה.

13. ArsenalFan Member

עם כל זה שהאיטלקים נראו עלובים במונדיאל הזה, ובדרך כלל הבכיינות האיטלקית המפורסמת זוכה אצלי ללגלוג, הפעם אני חייב להגיד: גול חוקי של איטליה נפסל בטענת נבדל שהיא במקרה הטוב גבולית מאוד, ובנוסף יש לי תחושה שגם שקרטל הרחיק את הכדור מאחורי הקו, אבל את זה לא נדע לעולם כי אף אחד בפיפ"א לא מוכן להכניס את טכנולוגיית קו השער.

עצוב לי רק על פאביו קנבארו. מכל השחקנים האיטלקיים שאני זוכר בחיי, הוא אחד הבודדים שאהבתי לראות, ששמחתי בשבילו על הזכיות בתארים. הוא לא היה צריך להגיע למונדיאל הזה ולשאת את הכתם הזה על גבו, זקנתו מביישת את ימיו היפים ואני מקווה שהאיטלקים לא יאשימו אותו יותר מדי. אשם קודם כל מי שנתן לו לשחק.

פורצה קאפלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. yonmu Member

הכי בוגר עכשיו לדרוש משחקנים כמו פפה לפרוש. ממש.

משחק עלוב של איטליה. ניהול משחק עלוב של ליפי. אפילו אם הבנאדם הזה גאון כדורגל, האגו שלו והזחיחות שלו מעלימות את זה. עדיף מאמן מוטיבטור עליו וראינו בדקות האחרונות מה איטליה יכולה לעשות עם מוטיבציה. אי-זימונים בגלל אגו, הרכבים חסרי יצירתיות ונבחרת חסרת אכפתיות.

היום דווקא שתיים מהשחקנים היציבים יותר אשמים בגולים - דה רוסי וקייליני - אבל ההגנה עדין נראתה רע, יותר בגלל קאנאבארו (שאשם בשער אחד בכל משחק). מונטוליבו נעלם היום וכשפירלו עלה פתאום המשחק התחיל להסתדר. פפה ויאקווינטה לא עשו כלום (פפה היום, יאקווינטה בטורניר), די נטאלה כבש אבל החמיץ הרבה, וקוואליארלה הראה מה יכול לעשות ב45 דקות שהוא קיבל בטורניר.

15. k_700 Member

אני חייב לציין משהו דקה 88 אחרי שסלובקיה הבקיע את השלישי לא הפסיק להתנגן לי בראש המנגינה של הפרסומת של נייק, הקטע שאחרי שקאנברו מציל מהקו וכאילו הוא גיבור.
    "אווו קאנאברוווווו טה קאפיטנננווווו"...
    רק מראה לפעמים מה ההבדל בין חלום למציאות. אם היה לו רבע מהמהירות שראו בפירסומת אולי הייתם בשלב הבא.