בית ה': הונדה סוחף את יפן לשמינית הגמר

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י לירן, ‏24/6/10.

1. riquelme1 Member

דנמרק סובלת מדור בינוני ביותר, הכדורגל הדני בירידה דרסטית בשנים האחרונות, איפה הנבחרות הנפלאות שלה בעבר. חבל, נבחרת שאני מאוד מסמפט.

הולנד עם 9 מ9, לקחת ברצינות מאוד את האורנג'.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד ניצחון חשוב ועכשיו המבט לשמינית הגמר ואל סלובקיה שממה שראיתי היא עם התקפה לא רעה בכלל אבל הגנה חלשה מאוד. נבחרת שמתאימה לנו מאוד.

הרווחנו היום את ואן פרסי שחזר להבקיע ובעיקר את רובן שהראה שוב כמה ההשפעה שלו על הנבחרת עצומה. מרגע שרובן ואלייה נכנסו האגפים שלנו אומנם היו הפקרות מבחינה הגנתית אבל משובחים וקטלניים מבחינה התקפית.

http://static.foxsports.com/content/fsc/img/2010/06/16/061610-Dutch-fans-SW-PI_20100616145220_660_320.Xxx

3. Ryan Giggs11 Member

איזה אכזבה מדנמרק.
    לא רק מהבחינה הטקטית אלא גם מהדברים הקטנים, כל כדור היפנים הגיעו ראשונים, הדנים נראו ככאלה שלא מאמינים שהם יכולים לעשות משהו וככה זה נראה.

נהנתי מאד מהיפנים וכמובן מהונדה, איזה שחקן נפלא.

4. Igi Member

יש איזו אמונה רווחת בארץ שאם היינו מתמודדים באסיה היינו 'עולים כל מונדיאל' או משהו כזה... רק לראות את ההתקדמות של היפנים והקוריאנים וגם הטורניר הטוב של אוסטרליה וניו זילנד(בלי שום קשר,אבל סתם להבהיר את הנקודה) ולהבין שזו פשוט חרטה אחת גדולה.

יפן הייתה נהדרת בבתים, אני אהיה בעדם נגד פרגוואי, הדרום אמריקאית היחידה שאני לא אעודד בשמינית.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי אצל חבר את המשחק שלנו נגד קמרון ולמרות שלדעתי שיחקנו יותר טוב מאשר מול יפן התקשורת בהולנד עדיין חוששת מה יקרה בשמינית הגמר והלאה. לדעתי במחצית הראשונה הולנד שלטה, אבל בשנייה עלתה בנאיביות ולכן שילמה בפנדל. הכניסה של רובן ואלייה כבר הראתה עד כמה הולנד יכולה להיות מסוכנת ואני חושב שהיריבות של הולנד צריכות להגיד תודה לבורא עולם שרובן תמיד יכול להפצע וגם אלייה כבר חצי שנה סובל מפציעות. עם שני החבר'ה בשיא הכושר הולנד היתה מועמדת רצינית לקחת את התואר, עכשיו? אני לא יודע.

יפן עלתה לראשונה בתולדותיה לשלב הבא, אבל בסה"כ היא היטיבה לשחק רק מול דנמרק. אגב, מול הולנד הם בקושי עברו את החצי והונדה לא הורגש בכלל. זה לדעתי המפתח לעצירת היפנים. הונדה הוא חתיכת סיפור כי אני חושב שלפני פגרת החורף אף אחד לא ידע איפה הבחור הזה משחק. החבר'ה של הליגה ההולנדית יודעים, אבל לא נראה לי שמישהו מכיר את הקבוצה VVV וונלו, נכון? השחקן עשה בתוך שנה התקדמות אדירה כי רק לפני שנה הוא שיחק בליגה השנייה בהולנד!!!

אז זהו, אני יכול הערב לישון בשקט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה יש הבדל גדול בין מוקדמות לבין מונדיאל, תראה למשל את סרביה שגם ב-2006 וגם במוק' למונדיאל הזה עלו בצורה מבטיחה ועפו בבושת בפנים כבר בשלב הראשון, ב-3 משחקים הכל יכול להיות, אנחנו רגילים לישראל הפאתטית של המוקדמות ואף פעם לא ראינו אותה בטורניר גמר כלשהו ואני מבטיח לך שאם היינו מוגרלים למשל לבית של איטליה היינו יכולים לעלות.

7. Igi Member

עזוב את זה שדיברתי על זה שגם במוקדמות אחרות לא היינו עולים, מה ההבדל בדיוק? בכל משחק שיש לו משמעות כלשהי לנבחרת ישראל, אנחנו עושים פדיחות. מה בדיוק ישתנה במונדיאל?

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו ספציפית נבחרת דפוקה אבל במונדיאל עצמו כל נבחרת יכולה להתעלות על עצמה, תראה למשל את ניו זילנד שהשיגו 3 תוצאות תיקו או את סלובניה למשל, שתי נבחרות שלא יותר טובות מישראל, כל אחת וspirit שלה.

9. מראדונה Member

יפן נבחרת חכמה מאוד שמודעת למגבלות שלה,ועדיין עושה את המקסימום של המקסימום.
    אין לה כישרון בחלק הקדמי,בטח לא מטורף,כל מה שיש לה זה משחק קבוצתי מדהים.כמעט בכל המקרים הם מקבלים את ההחלטה הנכונה.
    בהגנה נפלא לראות אותם שולחים 2-3 שחקנים על כל דני איך שמגיע אליו הכדור, הכושר שלהם פשוט לא נגמר.
    גם דנמרק,גם הולנד וגם קמרון נראו ברוב שלבי המשחק אובדי עיצות נגד היפנים.

10. ArsenalFan Member

יש מצב שהוא הגיע אתמול קצת "מתודלק" לשידור, כי זה מה שהיה לו להגיד בסוף:

נחמד, 'ארי, נחמד...

אגב, חיכיתי הבוקר בקוצר רוח לכותרות כמו "מצית את הדימיון", לא קיבלתי.

11. ManUtd Fan Member

יפן מאוד הפתיעה אותי אתמול.
    בשני המשחקים הראשונים ההגנה שלהם הייתה נפלאה, הם יודעים איך לעמוד והכושר האדיר שלהם מקנה להם יתרון ענק. ההגנה שלהם בצמד המשחקים האלה הייתה פשוט בלתי חדירה, וכך זה גם היה אתמול. במשחק נגד דנמרק אני כבר ידעתי מה אני הולך לראות מההגנה שלהם, אבל ההתקפה שלהם הפתיעה אותי מאוד. סוף-כל-סוף הציגו משחק התקפי טוב, ידעו איך לצאת להתקפות מתפרצות, והאמת, זה היה יותר קרוב לתבוסה מאשר שיוויון של דנמרק, בכל שלב של המשחק.
    יש לציין כי גם הדנים לא שיחקו חכם בכלל. כל ההרמות האלה מול צמד הבלמים שלהם פשוט לא הועילו לדנים. שום ניסיון של יצירתיות, שום דבר חדש, רק הגבהות, וככה הם גם לא היו כובשים גם בעוד 200 שנה.