בית ה': הונדה סוחף את יפן לשמינית הגמר

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י לירן, ‏24/6/10.

1. Robin Hood Member

אני לא מבין מדוע נותנים פה רישיון חופשי להספים עם הודעות מיותרות (או כאלו המתאימות לדיונים אחרים).

בכל אופן, תומאס סורנסן פתח את המשחק בצורה רגועה וטובה, ואף ביצע הצלה נהדרת (גם אם מזליקית קמעה) עם רגלו, אבל כנראה ששני השערים שהוא ספג השפיעו עליו שכן הוא היה קרוב לספוג שער שלישי מבעיטה חופשית עקב השמטה/הדיפה מביכה קמעה. אני מקווה בשבילו ובשביל דנמרק שהוא יצליח להתאושש מהטעות (היחסית) שלו בשער הראשון והטעות הזאת שכמעט הובילה לשער השלישי של יפן. אני חושב שמדובר באחד המשחקים הפחות מרשימים בקריירה שלו, אבל אולי הוא יצליח לתקן בהמשך המחצית השנייה.

הדנים פתחו את המחצית השנייה בצורה חיובית והם תוקפים תוך ניצול יתרון הגובה שלהם. הם מרימים את הכדור בצורה מדוייקת לכיוונו של בנטנדר אשר, נגיחותיו יכולות ליצור הזדמנויות כיבוש עבורו ועבור שחקנים אחרים, כמו תומאסון, אשר אוהב לשחק יותר על הקרקע. תומאסון יכל להבקיע פעמיים שער מצמק, אבל בהזדמנות הראשונה, כמו פפה במשחק בין סלובקיה ואיטליה, הוא לא הצליח להגיע לכדור בצורה נוחה מספיק על מנת לשחרר בעיטה טובה ובפעם השנייה השוער היפני הצליח למנוע את הכיבוש.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/10
  2. מראדונה Member

שחקן נפלא.

3. Rudess Member

בהחלט ולא רק הוא, יש שם כמה שחקנים נפלאים.

4. אלי מתחן Member

רק חבל שהם לא שמעו על לשחק התקפי.

5. Robin Hood Member

מוזר, מכיוון שהמחצית הראשונה של היפנים הייתה התקפית למדי. כנראה סתם החלטת להוסיף הודעה נוספת למונה שלך, מבלי לצפות במשחק בכלל. אם אתה כן צופה בו, אזי לא ברור לי איך ניתן להוריד מערך התצוגה הנהדרת של היפנים במחצית הראשונה. אין ספק שהם תוקפים פחות במחצית השנייה (הם תקפו בעיקר בתחילת המחצית), אבל הם לא מסתגרים בחצי שלהם, אלא מנסים לצאת קדימה בצורה חכמה וטובה. הדנים שולטים בשדה המגרש במחצית השנייה, אך מדובר בשליטה מאוד עקרה מכיוון שהם בקושי הגיעו להזדמנויות לאחר שתי ההחמצות של תומאסון.

ובעוד אני כותב את ההודעה הזאת, תומאסון מבזבז הזדמנות כיבוש נוספת לאחר שהוא פיספס את הכדור במרכז הרחבה, לאחר מספר טעויות בהגנה היפנית.

6. Igi Member

שנינות-על http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

7. wings Member

טורניר איום ונורא לתומאסון.

8. Rudess Member

איך שירר אמר עליו במחצית באולפן? " הוא שיחק איתי בניוקאסל ואף פעם הוא לא היה סקורר". תומאסון עשה את עיקר שמו בפיינורד בקדנציה הראשונה, אחרי זה הוא היה במילאן,שטוטגארט ו-ויאריאל והוא לא בדיוק חורר רשתות.

9. riquelme1 Member

תומאסון היה אחלה סקורר בשיאו, כיום הוא כבר הרבה מעבר ומדהים שמצפים באמת מהולנד עם שחקנים שכבר מזמן עברו את השיא כמו תומאסון, פאולסן, גרונקיאר וכו'.

10. Rudess Member

איזה פנדל עלוב של תומאסון, למזלו השוער היפני נתן לו צ'אנס לגלגל את הכדור לרשת.

11. Robin Hood Member

דנמרק חוזרת למשחק עם פנדל שנוי במחלוקת ותומאסון ממשיך להראות שזמנו כנראה עבר עם בעיטה מאוד חלשה ושקופה, וריבאונד שכמעט הוחמץ. למרות זאת, הוא כובש את השער המצמק אבל דנמרק עדיין זקוקה לשני שערים על מנת להעפיל לשלב הבא וקשה לראות את הדנים עושים זאת. היו להם מספר הזדמנויות טובות במהלך המחצית השנייה, אך כולן הוחמצו ברשלנות על ידי תומאסון, ולכן הם כנראה לא ימשיכו לשלב הבא ויעניקו ליפן את ההעפלה המיוחלת (והראשונה מחוץ ליפן, אם אני זוכר נכונה) לשלב שמינית הגמר.

12. אלי מתחן Member

האמת שלצערי יצא לי לראות את כל הדקות של יפן עד כה במונדיאל, ואני אומר לצערי כי הנבחרת הזאת לא באה לשחק כדורגל, וזה מצער כי יש לה כישרון מטורף בחלק ההתקפי. כישרון שהספיק לה לנצח את קמרון ודנמרק מ3 מצבים נייחים.
    כל התקפה של היפנים זה הונדה, מטסוי וזה ששם את הגול השני, זה הכל. שום מגן שום כלום אחר.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תומאסון הוא קטסטרופה ובדיחה בהולנד בקדנציה הנוכחית שלו בפיינורד בשלוש שנים האחרונות. על מה הוא זומן, ועל מה לעאזעאזל הוא בהרכב?!

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/10
  14. אלי מתחן Member

כי לדנמרק אין אף שחקן התקפי סביר מתחת לגיל 25 (לא שכחתי את בנטנדר). אין ספק, הונדה שחקן גדול.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצגה של נבחרת יפן - בצדק עולה שלב. ניצחה את קמרון במשחק לא גדול, הפסידה הפסד מינימאלי להולנד ופירקה היום את דנמרק. הונדה במשחק מדהים, המהלך שלו בגול השלישי, תאווה לעיניים.