בית ד' - מחזור שני: וייה וספרד בשנייה האחרונה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Raulito, ‏14/6/08.

1. תומר22 Member

והנה רהאגל קולט איזה טעות הוא עשה כשעלה בלי קראגוניס, ומכניס אותו עוד לפני המחצית במקום סייטרידיס. תפסת את כולם לא מוכנים ב-2004, אבל דחילק... למה שזה יעבוד שוב? כולם כבר למדו את הקטע. יאללה, תתקדם.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/08
  2. xavi6 Member

זאת הבעיה, שססק וצ'אבי ידרכו אחד על השני וכל אחד ימשוך לסגנון אחר של משחק. אם כבר צריך שניים באמצע, זה ססק ואיניסטה. איניסטה בימין פשוט לא בא בחשבון.

3. אבו Member

כרגיל, כל דבר רע שאני ארשום על צ'אבי, אתה תחזיר במשהו על ססק- ראבק, אי אפשר להעביר ביקורת על צ'אבי בלי לקבל ביקורת נגדית על ססק? איפה ראית אותי רושם שלססק היה משחק גדול?!

די נו, די. על זה אני חפרתי פה כבר לפני כמה שבועות- על המסירות האלה של צ'אבי, שלא מועילות בשקל, פרט לאחזקת כדור לסטטיסטיקה- בדיוק כמו שספרד נראיתה היום, בדיוק כמו שברצלונה נראיתה העונה- לא מועילה בכלום.

לעזעזאל, אני מעדיף שחקן עם 60% כדורים מדוייקים, אבל שחלק מהכדורים שלו גם יהיו באמת מועילים למשחק ההתקפה ויסכנו את שער היריב- מאשר 1000 מסירות של צ'אבי לרוחב ולמגינים.

צ'אבי, פרט לרבע שעה הראשונה, שבה כל ספרד דרסה את הדשא, נעלם לחלוטין מהמגרש והיה רע.

4. איגור .פ. Member

רוסיה מובילה ובצדק,איזה טעות של השוער,משוער מנוסה כזה מצפים לא לעשות טעויות כאלו.

אני מקווה שהמשחק יגמר ככה,כדי שרוסיה שבדיה יהיה משחק על כל הקופה.וכדי שיוון תודח היום,אלופת אירופה תסיים את הטורניר כבר היום.

לגבי הסיכויים שלנו להתמודד איתם,אני חושב שאנחנו במוקדמות כן יכולים לעשות מולם משהו ,אך זה יהיה קשה מאוד.

5. chiae Member

מחזק.

6. S.Eto'o Member

ספרד אומנם לא שיחקה טוב והייתה חסרת מחץ לאורך כל המחצית השניה אבל הניצחון הזה הגיע לה אין ספק בכלל,השבדים שיחקו מצוין מהדקה ה20 ויכלו לסיים את המחצית ביתרון ובמקום לנצל את המומנטום מהמחצית הראשונה הם ירדו לבונקר.

לנבחרת ספרד תהיה בעיה כשנבחרות יתבנקרו מולה,היא מניעה כדור מצוין עד 30-40 מטר מהשער אבל משם היא לא מצליחה ליצור מצבים והיא לא מנסה לאיים בבעיטות מחוץ לרחבה מספיק,יש לי הרגשה שארגוניס מסרס את סנה כי בויאריאל הוא תורם הרבה יותר להתקפה ויש לו יכולות התקפיות לא רעות ובנבחרת ספרד הוא תמיד נשאר מאחור,ההגנה היום הייתה חלשה ב20-25 דקות שהשבדים התקיפו הם הגיעו להרבה מצבים בגלל החורים שהיו בהגנה הספרדית גם באגפים השבדים הצליחו להרים הרבה כדורים מסוכנים לרחבה,ראמוס היה מצוין בחלק ההתקפי אבל בחלק ההגנתי היה די חלש לפי דעתי וקאפדווילה לא תרם מספיק להתקפה וגם השאיר הרבה חורים בהגנה.סילבה הוא איש המשחק שלי,מסר הרבה כדורים חכמים ועשה כמו סלולומים יפים כמעט כל ההתקפות הגיעו מצד שלו ולא מהצד של איניסטה שזה פשוט לא העמדה שלו.

מילברג נתן משחק ענק היום וגם האנסון למעט הטעות נתן משחק מצוין מאז הדקה ה20,המגנים השבדים היו מצויינים בחלק ההגנתי ותרמו הרבה להתקפה,ליומברג היה מצוין ועשה לא מעט צרות לראמוס ועשה הרבה עבודה הגנתית,לארסון הראה בכמה נגיעות למה הוא גאון וזלאטן עשה כמה פעולות מצוינות וסחט הרבה עבירות.

7. Red Left Winger Member

הקבוצה שתזכה בשירותיו של דוד וייה בעונה הבאה הרוויחה בגדול....איזה סיומת מושלמת של חלוץ קלאסי. פשוט תענוג.

8. דניאל א. Member

איזו טעות קשה ולא אופיינית של השוער הותיק, מה הוא חיפש שם? לאן הוא רץ?

9. xavi6 Member

אבו, האיש שאתה צטטת דיבר על ססק, אתה זה שהכנסת את צ'אבי ואמרת שהוא לא עשה שום דבר טוב, כששוב-הוא עשה הכל טוב. לא ראיתי פעולה אחת רעה של צ'אבי.

וואי, אתה מוציא הכל על צ'אבי ואח"כ טוחן במוח שאתה לא אנטי צ'אבי. הקנאה יוצאת ממך כל פעם מחדש. המסירות האלה היו יעילות במשך שנים, אני לא יודע איך וונגר לימד את החבר'ה שלך, אבל לא תמיד הולכים קדימה וקדימה, אתה טוען שצ'אבי רק משחק אחורה-יש לי מס' תשובות, כמו לך תקטוף תותים, לך תתקע בעמוד, לך תישן ותעשה מצידי עוד דברים בדרך. ובעצם, הדבר היחיד שאתה צריך לעשות-לך תקנה משקפיים. אתה רואה מה שאתה רק רוצה לראות ואתה לא מפעיל את המוח לשנייה אחת לחשוב אולי יש סיבה לכך שצ'אבי לא נתן כדור לטורס ונתן דווקא לראמוס. הרי צ'אבי לא טיפש, מוח יש לו. יש סיבה לכך שהוא יתן כדור לראמוס\פויול חזרה ולא יתן קדימה לוייה.

הכדורים שלו הם הכי יעילים שיש כי שוב-הם לא הולכים לרגל שוודית, מה יותר יעיל מזה? עדיף לנסות 60 פעם לתת לטורס ווייה בין 4 שחקנים, כן...

10. רפאל Member

שמתם לב שיוון (אלופת אירופה) היא הקבוצה היחידה שלא הבקיעה שער בטורניר???

11. Paolo Maldini שחקן ותיקים

ללא ספק מראה כוונות לשמור על התואר.

12. Sergio Ramos Member

ההפך הוא הנכון לפי דעתי. אינייסטה וססק עשוים לדרוך אחד על השני במידה ויצוותו יחדיו. שניהם אותו סוג של שחקן, כאלו שאוהבים את הכדור לרגליהם ומנהלים את המשחק בחלק הקידמי. צ'אבי בניגוד לכך, הוא קשר אחורי קלאסי שעושה את העבודה השקטה מאחורי הקלעים. לראיה, התקופה הטובה של בארסה בזמנה, כאשר צ'אבי שיחק מאחורי דקו, שהיה בעל הבית בחלק הקידמי והדברים הסתדרו באופן לא רע בכלל.

לפיכך, אני חושב שססק וצ'אבי יכולים להסתדר לא רע. הראשון יוציא לפועל בחלק הקידמי, בזמן שהשני יעזור לסנה בחלק ההגנתי ויעשה את העבודה השקטה שלו. חוץ מזה, אני חושב ששחקן מדוגמתו של ססק האו חובה לצד צ'אבי. הקאטלוני משחק טוב יותר כאשר יש לפניו אחד כזה, הוא לא בנוי להיות בעל הבית ולהוביל קבוצה שלמה בחלק הקידמי, אלא כמו שאמרתי, לעשות את העבודה השקטה(והכל כך חשובה ותורמת)שלו מאחורי הקלעים.

13. דניאל א. Member

קוון מכור.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

על זה נאמר,
    .parking the bus in front of the goal

15. cazzo Il Capocuoco

יאללה, גם רוזטי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

מי ישפוט את הגמר בקצב הזה? שופט מאיי סיישל?בנין?אולי טרנסניסטריה?