בית ד' - מחזור שני: וייה וספרד בשנייה האחרונה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Raulito, ‏14/6/08.

1. אבו Member

בסופו של דבר, ארגונייס יצא טמבל. זה מה שקורה למי שאין שחקן אגף אחד נורמלי בסגל, איך אפשר לשחק ככה שאין אגפים בכלל? עם כל הכבוד לשני המגנים, כן?
    ספרד היום שיחקה כמו ברצלונה של העונה האחרונה- פסי רוחב והתמסריות בין הקשרים, הבלמים והמגנים- היום ראו כבר חסרונות אמיתיים במשחק שלה, מול רוסיה היה קשה לראות את זה בגלל החולשה של היריבה- השוודים סגרו את האמצע ובסופו של דבר לספרד לא היה פיתרון, היא אפילו לא הייתה קרובה.

אבל בכל מקרה, לא אופייני להם(בכל זאת, ספרד!) להבקיע שער בדקה האחרונה.
    גם במשחקי ההכנה היו להם כמה כאלה, אגב...מעניין, הלוואי שיש שינוי אמיתי באופי הלוזרי שלהם.

שבדיה? מחצית שנייה של כלום, איברהמוביץ' עד כדי כך חשוב?!

אם ספרד תפגוש את איטליה\צרפת היא עפה לדעתי, את רומניה היא תעבור.

2. chiae Member

עדיף שה"ויכוח" הזה יפסק עכשיו ,אני ציינתי שזאת דעתי ,אתם לא מסכימים איתה - זכותכם ,זמן יגיד .

3. JR-Riquelme Member

מה ססק עשה טוב שצ'אבי לא עשה?

ססק בסה"כ היה חושך, לא עשה שום פעולה מאיימת ופשוט לא ניהל משחק, הוא היה מאוד מהוסס ואין לי ספק שבנבחרת ספרד כמו שזה נראה צ'אבי עדיף עליו.

xavi6 - כתבתי את מה שנראה לי הכי סביר, אני לא רואה איזו סיבה אחרת יש לססק להיות כל כך מהוסס כמו שהוא היה היום נגד שבדיה. בארסנל לא תמצא כאלה משחקים אצלו.
    לא דיברתי על רמת החיבור שלו עם ספרד, דיברתי על זה שהוא לא מנסה לקחת כדור ופשוט להשתלט על המשחק כמו שהוא עושה בארסנל...

4. אבו Member

איזה קטע, כי צ'אבי לא עשה שום דבר טוב.

5. JR-Riquelme Member

צ'אבי לא היה בשיאו אבל הוא היה די טוב וססק לא הראה שום דבר שיצדיק אותו על פני צ'אבי.

6. samoel Member

רק ססק? כל ספרד לא עשתה כלום, בגלל זה אמרתי שלא הגיעה לה לנצח, אנמיות.
    אבל ססק עוד בהכניס כדור שם כדור פה, זה שהחלוצים היו נוראיים זה לא אשמתו. הוא הגיע לכמה כדורים על הקו האורך של שוודיה והעביר למרכז, קצת יותר מצ'אבי וסנה. אתה לא רוצה להוציא את צ'אבי? תוציא את סנה, אי אפשר שניים כאלה מול יוון.

7. JR-Riquelme Member

כבר כתבתי - ססק לא עשה שום דבר שאיים על שבדיה בצורה ממשית, שצ'אבי שיחק הוא עוד שלט במרכז השדה וניהל את המשחק כמו שצריך, לקח עליו את המושכות בניגוד לססק.

ולא אמרתי שססק לא יכנס, אמרתי שצ'אבי לא יצא בעד ססק כי לדעתי צ'אבי עולה עליו בטח שמדובר בנבחרת ספרד.

8. xavi6 Member

לא, כי ססק נתן 5 כדורים לגולים בטוחים, וגם סיכן את השער מס' פעמים.

94% מהמסירות של צ'אבי הלכו לרגל ספרדית, אחוזים מדהימים. עם סלבה היה קצת חושב על השער גם שתי מסירות עומק של צ'אבי היו שער. צ'אבי נתן משחק טוב מאוד, חלאס לבלבל את המוח.

9. תומר22 Member

וואו, איזה הרכב של רהאגל, רק שלא ישתולל. ההרכב הפותח מהמשחק מול שבדיה נראה סופר הרפתקני ליד ההרכב היום. פאצסוגלו (מגן) משחק בקישור יחד עם באסינאס וקצוראניס, מה שאומר שאין קשרים התקפיים (קראגוניס על הספסל). וחלוץ החוד להיום - ליברופולוס. עצוב.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/08
  10. samoel Member

כל הכבוד לצ'אבי שמסר באחוזים כאלה. רק חבל שכל המסירות האלה רחוק רחוק מהשער של השוודים. הנקודה שלי שססק צריך לפתוח במקום אחד הקשרים האחוריים.

11. y56kh Member

התגלית של היורו בנתיים היא ללא ספק דויד וייה שלא מפסיק לכבוש וכבר כבש 4 שערים בשני משחקים.

אני די בטוח שעכשיו בגדולות ירצו אותו ונראה אותו בשנה הבאה בקבוצה גדולה כמו ברצלונה או צ'לסי (ואני מקווה ארסנל או יובנטוס או וורד ברמן)

12. REAL MADRID Member

דויד וויה תגלית?

דוויד וויה כבר כמה שנים אחד החלוצים הטובים באירופה, אתה לא יכול לקרוא לו תגלית. קבוצות גדולות רצו אותו גם לפני היורו, ולנסיה להזכירך היא קבוצה גדולה והיא לא הולכת למכור אותו בכזאת קלות. גם לפני היורו וגם אחרי היורו המחיר שלו נשאר זהה - 40 מיליון יורו.

13. Sergio Ramos Member

סנה בבטח לא ירד לספסל, משום שבלעדיו הקישור שגם ככה סובל מרכות יתר, יסבול בכך עוד יותר בעת שירד לספסל. במידה וארגונייס יוותר עליו, זה אך ורק לטובת אלונוסו. וכמובן, ששינה אפשרות להוריד את צ'אבי ולהציב את ססק במקומו. אך גם הדבר הזה אינו ריאלי מעצם העובדה שארגונייס מאוד מאוד אוהב את צ'אבי ולעיניו הוא באנקר מובטח. וכך גם לדעתי, צ'אבי של הנבחרת הוא שחקן אדיר וערך מוסף שאף שחקן אחר בנבחרת לא יוכל להביא, וזה כולל את ססק.
    אילו יש שחקן שעל חשבונו יוכל לשחק ססק, זה רק על חשובון אינייסטה שכביכול מועדף על פניו. תרומתו של המהנדס גם ככה אינה מורגשת בצד ימין, וכמו שאמרתי קודם, אני אעדיף את ססק באמצע מאשר את אינייסטה בצד ימין שפשוט לא יכול לתרום מעצמו כלום בעמדה הזו.

14. y56kh Member

בנתיים יוון נראית כמו מישהי שאפשר להסתדר איתה במוקדמות ואפילו לנצח
    אבל עדיין יהיה קשה לא כמו קרואטיה או אנגליה אבל קשה

15. JR-Riquelme Member

1-0 רוסיה...

יוון בדיחה עלובה.

אוסטריה עם הרבה פחות כלים משחקת גם יותר יעיל וגם הרבה יותר יפה.