בית ד' - מחזור שני: וייה וספרד בשנייה האחרונה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Raulito, ‏14/6/08.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נראה כאילו ברגע שספרד תחליט להעביר הילוך המשחק יהיה שלה, כאילו הם יכולים להעלות ולהוריד את הקצב שלהם כאוות נפשם. אבל בפועל זה לפעמים לא עובד כך, ועם ההתלהבות של השבדים יכול להיות להם קשה מאוד. חבל על ההחמצות של השבדים, הם עוד יצטערו עליהן...

2. guyholl Member

הבעיה היא שזה לא קרה רק בגול אלה כמעט כל התקפה באה משם. אתה לא צריך להיות גאון גדול בשביל לראות את הפעם הראשונה או השנייה ולהסיק מזה את המסקנות הנכונות.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/08
  3. OrelZo Member

עוד חילוף מוזר - זלאטן בחוץ רוזנבורג בפנים
    כנראה זלאטן נפצע או משהו...

4. samoel Member

רק אני חושב שלאיברהימוביץ' לא הייתה מחצית כל כך טובה? הכדורים שלו היועם המון מזל כמה וכמה פעמים הו הסתבך עם הספרדים וזה היה נראה שהטיפשות שלהם והמימדים שלו (ותו לא) מנעו מהם את הכדור. בכלל ההגנה הספרדית כל כך חלשה, אלוהים מה יהיה שיפגשו נבחרת הרבה יותר קשוחה הגנתית?

כל כך נהנתי מהמשחק של השוודים איזו הנעת כדור, באות הספרדים מחפשים את האיש שיעשה דריבל ועוד דריבל ועוד דריבל. אצל השוודים הכל עובד על מסירות, זה הכדורגל האמיתי, כל הברזילרו נשאיר לטורנירי הכדורגל חופים, למי איכפת. המשחק השוודי אינטליגנטי כל כך, פשוט ללקק את האצבעות, דרך האגפים, מאגף לאגף דאבל פאסים, מגוון כל כך, נפלא! ומעולם לא הייתי אוהד גדול של נבחרת שוודיה, למעשה ביורו הקודם שנאתי אותם כי הדיחו את איטליה הפייבוריט שלי באותו טורניר(ככה זה שאתה אוהד ארגנטינה, ביורו - כל שנה אתה מוצא לך קבוצה אחרת).

ברח לי השם של השחקן ההוא שהחמיץ את ההזדמנות הראשונה אחרי הגול הספרדי(שממנו נעלמו הספרדים למעט כמה פריצות בעיקר של טורס) איזה שחקן נפלא עושה הכל כל כך פעלתן ומהיר ונותן הכל. כמה קרוב הוא היה להבקיע.

5. y56kh Member

לגבי מה שהיה בסוף המחצית הראשונה היה צריך להיות עבירה
    הוא (לא זוכר מי זה היה אבל הכוונה לשבדי) קפץ יותר עליו (לא זוכר מי זה היה אבל הכוונה לספרדי) מאשר אל הכדור לא יודע עם זה משנה זה שהוא היה עם הגב אל הכדור
    החילוף של איברהימוביץ' כנארה נווע מזה שלאגרבק ציפה מאיברהימוביץ' להשיג יתרון במחצית הראשונה וגם הוא רוצה לנסות את רוזנברג אולי הוא יהיה הכוכב השבדי הגדול הבא
    וכעת סביסטיאן לארסון נכנס וכבר יש הזדמנות לגול כל-כך קרוב

6. OrelZo Member

שעררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    וייה המלך!!
    פשוט חלוץ אדיר נכס ענק לולנסיה
    כל המשחק הוא בכלל לא היה פה פתאום בהברקה של רגע מבצע אישי ענק

הגיע לספרד 3 נקודות אחרי הבונקר הדי הזוי ששבדיה באה איתו.
    מחצית ראשונה די שווה אבל מחצית שניה כולה ספרד.
    שבדיה מנסה לעשות חיקוי די מוצלח של יוון ומחצית שניה מאוד מתסכלת.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מגיע לספרד הניצחון הזה , ובמיוחד חבל על השבדים .

8. riquelme1 Member

תגיד אתה לא אוהד ספרד במקרה?

מגיע ועוד איך מגיע, ספרד אומנם במשחק בינוני אבל הית הרבה יותר טוב משוודיה במחצית השנייה שחוץ מכמה מתפרצות בקושי הגיעה לשער.

המון נקודות תורפה לספרד, תגובה מעמיקה יותר מאורח יותר.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא בטוח שלא מגיע לספרד.. דווקא לדעתי כן.. ספרד אומנם לא הבריקו, לא שיחקו חכם, אבל ישבו על השבדים, השבדים בללא ספק מיני בונקר חיכו רק לשריקה, ספרד לחצה ובסוף במקריות מוחלטת השיגו את שער הניצחון. וייה סקורר ענק, איזה חלוץ... פנטסטי. המקום הראשון שייך לספרד, המקום השני נשאר פה פתוח לחלוטין. ניצחון של הרוסים היום והשבדים בצרות.

10. samoel Member

לא מגיע לספרד כי הם איכזבו אותנו, הם בהחלט שלטו במחצית השנייה לחלוטין אבל היו אנמיים ועל כן לא מגיע. השוודים באמת שכאב לי, כל הכבוד להם, עמידה בהגנה מרשימה ובשבריר של חוסר ריכוז הם אוכלים אותה.

השחקן שאליו התכוונתי קודם הוא אלמנדר.

11. oFiRzZz Member

איזה חלוץ דויד וייה !
    איזה קור-רוח מול הש(ו)ער !

12. Strawberry Fields Member

איזה ציוות זה טורס את ויה, פשוט חלומי.

13. איגור .פ. Member

סיכום המשחק במילה דיוויד וייה.

וייה נראה לי הולך להתמודד חזק חזק על ראשות מלכות השערים,שער מוצדק ניצחון מוצדק למרות משחק לא ענק של ספרד.

ספרד פוגשת את יוון במשחק האחרון ושם נראה לי תאסוף עוד 3 נקודות ,תסיים עם 9 ותודח ברבע הגמר.

כי יש לספרד בעיה ענקית בהגנה,ההגנה שלה לא משהו,ונבחרות קצת יותר טובות יכולות לעקוץ אותה.

נקווה לניצחון רוסי היום

14. JR-Riquelme Member

הגיע הזמן ינעל העולם...

חאלאס עם כל הנבחרות הבונקריסטיות האלה... כל כך שמח ששבדיה חטפו תגול ולא רק בגלל שאני עם ספרד ביורו הזה

15. Raulito Madridista

אני לא מאמין, כבר התייאשתי, חשבתי שניאלץ לעבוד קשה נגד הבונקר היווני במחזור הבא כדי להבטיח את המקום הראשון, עלו בי כבר תסריטים כמו של היורו הקודם, אז גם פתחנו עם ניצחון, במחזור השני היה תיקו וכולם יודעים מה היה במקום השלישי...ואז בא דויד ויאה. ככה זה שחקנים גדולים. הם יכולים להיות זוועתיים כל המשחק, אבל להכריע אותו באמצעות מהלך אחד מתוחכם. כמה קור רוח יש לשחקן הזה. אני בטוח שטורס במצב כזה היה כושל.
    הנבחרת לא הגיעה למחצית השנייה. הייתי בטוח שהם יעלו באטרף עם כוחות מחודשים, אבל בפועל התנועה בחלק הקדמי הייתה אפסית, היה נראה שהשחקנים התייאשו מהמשחק. השחקנים נפלו מהרגליים, הכושר הגופני של הנבחרת לקוי מאוד. חצי מהשחקנים פשוט הפסיקו לרוץ מהדקה ה-60. השבדים לעומת זאת לא הפסיקו לרוץ ולהפעיל לחץ על מרכז השדה שלנו. היה נראה שגם אם היו משחקים עוד שלוש שעות, לא הייתה להם שו בעייה. מה שכן, הם שיחקו בונקר, לא אהבתי את זה, אני דווקא חושב שאם הם היו מנסים לתקוף לפחות מידי פעם, הם יכלו לעשות משהו נגד ההגנה החלשה שלנו, אבל הם העדיפו להרחיק כדורים, מה גם שללא זלאטן היה להם קשה מאוד.
    היכולת של הנבחרת היום הייתה מאכזבת. מזל שהמשחק הבא נגד יווון הוא לפרוטוקול, משום שהיווונים היו משחקים יותר נסוג מהשבדים. אי-אפשר להגיד שארגוניס לא ניסה לשנות. הכניסה של פברגאס הייתה במקום בהחלט וגם צ'אבי היה צריך לצאת, משום שאם ארגוניס היה מחליף את סנה, הוא היה נשאר ללא גרזן וככה השבדים היו יכולים להחזיק בכדור בקלות. אבל ססק לא שינה את המשחק וגם לא קאזורלה שדיי איכזב. הנבחרת הצליחה לנצח בדקה האחרונה במשחק שבו היא הייתה חלשה מאוד, וגם לנצח כאשר אתה רע זו תכונה טובה מאוד.
    עכשיו, אחרי שהבטחנו את המקום ברבע הגמר, המטרה היא לנצח את היוונים שגנבו מאיתנו שיוויון לפני 4 שנים, ואני מאוד מקווה שרהגאל יסיים את היורו הנוכחי עם אפס נקודות.
    ותודה לדויד ויאה כמובן.
    Viva Espana!!!