בית ד': גרמניה בראש הבית

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏23/6/10.

1. eran levy Member

ז'יסט פונטיין הבקיע שלושער בבכורה שלו בנבחרת צרפת וזכה בשתי אליפויות צרפת, אבל תמיד יזכרו אותו כשחקן שהבקיע את מספר השערים הגדול ביותר במונדיאל אחד - 13.
    קלוזה לא נחות ביכולת מפונטיין (עד כמה שניתן להשוות בין שחקנים משני דורות שונים) והיה בשיאו מטובי שחקני נבחרת גרמניה והבונדסליגה, הוא לא "סתם שחקן", זה לא שגולן חרמון עומד לשבור את השיא של רונאלדו.

2. מראדונה Member

קלוסה בשיאו אחד החלוצים הטובים בעולם וכבודו מנוח במקומו.
    אבל אנחנו מדברים כאן על רונאלדו.
    תבדוק את מס' השערים שקלוסה כבש בשלבי ההכרעה של המונדיאל לעומת המס' של רונאלדו.

3. Rudess Member

שניהם חלוצים גדולים, End of Story. אפשר לחזור לדבר על המשחקים של היום?

4. eran levy Member

אוקיי.
    אני בכלל הייתי הולך היום על קיסלינג ולא על קקאו.

5. Rudess Member

לא ראיתי את קיסלינג באימונים אבל אני לא ממש אוהב את ההצבה של קקאו כחלוץ בודד. קקאו יעיל כשהוא משחק עם עוד שחקן ויכול לנצל את המהירות שלו. בכל מקרה, אנחנו חייבים לנצח היום.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ג'רום בואטנג שיחק עד כה כבלם, מגן ימני ואפילו קשר אחורי. היום ספקולציות מדברות שהוא יהיה המגן השמאלי.
    אני מאד מקווה שזה בדיחה

7. Rudess Member

אולי באלאק ביקש ממנו שיסגור חשבון עם אחיו הפרחח. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. Humberto Suazo Member

שאלה, האחים בואטנג נפגשו כבר בעבר במסגרת הנבחרות או שהיום זו הולכת להיות הפעם הראשונה? והאם הם אי פעם נפגשו אחד נגד השני על המגרש, אי פעם?

מעניינת אותי הנקודה הזאת, אחים יכולים להיפגש בקבוצה נגד קבוצה כבר שמענו על זה רבות אבל בנבחרת נגד נבחרת. על הדרך מישהו מוכן לספר לי מה הסיפור של בואטנג עם נבחרת גאנה? הוא לא הצליח להשתחל לנבחרת גרמניה הבוגרת אז הוא תפס לעצמו הזדמנות קלה להיות במונדיאל עם גאנה?

9. 亚历山大帕托 Member

במסגרת הנבחרות לא, קווין פרינס ערך את הבכורה במדי גאנה במשחק הכנה כמה ימים לפני תחילת המונדיאל. במסגרת קבוצות גם לא, אבל הם שיחקו ביחד בהרטה.

כן.

10. Rudess Member

אופורטוניסט.

11. gonzo18 Member

אני מאמין בגרמניה,אני חושב שמבחינת איכות היא הנבחרת הרביעית בטיבה במונדיאל הזה אחרי ספרד,ארגנטינה והולנד (עם רובן). לגרמניה יש שחקנים אדירים וכקבוצה הם נראים טוב (למרות הפשאלה מול סרביה שהיא נבחרת טובה לכשעצמה) ולכן אני מאמין שגאנה לא תהווה יריב היום. אני כמובן לא רוצה לנחאס,אבל על סמך מה שראיתי בגרמניה עד כה בטורניר ובמוקדמות ובמשחקי ההכנה ועל סמך מה שראיתי מגאנה,פערי האיכות לטובת גרמניה גדולים מאוד. גאנה היא נבחרת אפריקאית טיפוסית,מאוד מבורדקת,מאוד אמונציונלית וחסרת שיטה. שחקני ההתקפה ומשחק ההתקפה שלהם שלהם חלש מאוד לטעמי. לדעתי מבחינת כישרון הם נופלים מכול האפריקאיות שהיו בטורניר הזה. עד כה הם ניצלו בטורניר משחק שערורייתי של סרביה והוציאו תיקו מול עשרה שחקנים אוסטרליים. גרמניה חייבת לעשות את זה כדי לעבור לשמינית הגמר ולהעיף את אנגליה הנוראית.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/10
  12. דנידין Member

אחרי שאנגליה סיימו במקום השני - עדיף שגרמניה תעוף היום ולא תנצח כדי שלא נעוף בטעות מול האנגלים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

13. Rudess Member

Deutschland Uber Alles!

14. gonzo18 Member

אזה אפילו לא אפשרות ריאליתלא לפגוש את האנגלים כי כול תוצאה מלבד ניצחון וגרמניה בחוץ. מצד שני,ניצחון וגרמניה כמעט בוודאות במקום הראשון בזכות ה4-1 על אוסטרליה שנתן לה פור רציני בהפרש השערים על פני שאר הנבחרות ובעיקר סרביה שכבשה רק שער אחד בלבד בשני משחקים.

אני רוצה את פודולסקי בחוץ,אני רוצה את מרקו מרין בצד שמאל. מרין בשמאל,קאקו באמצע,מולר בצד ימין ומאחורה בסטי וקדירה כשמע מקדימה מאחורי חלוץ אוזיל הנפלא. זה ההרכב הכי טוב לדעתי!

15. דנידין Member

גונזו, אתה מזלזל יותר מידי בגאנה. הם נבחרת מצויינת ויכולים עם היכולת הפיזית שלהם ובהתלהבות שהם משחקים להכאיב לגרמניה. לא לחינם חוששים מהם מאוד בצד הגרמני.