בית ג'-ארה"ב עולה בדקה ה-90!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏23/6/10.

1. gonzo18 Member

ניצחון של גרמניה על גאנה והיא כנראה במקום הרשון בזכות הניצחון של אוסטרליה ואז מחכה לנו בשמינית הגמר קרב בין גרמניה לאנגליה. אם זה אכן יהיה,אז אני שמח כי גרמניה זו אחת הנבחרות שאני סומך עליה שתעיף את הקרקס האנגלי הביתה. אני לא אוהד אנגליה,אבל חשתי בושה לראות את הנבחרת הזאת מעבירה את הזמן מול סלובניה שהיא פשוט נבחרת עלובה ברמה שמזמן לא ראיתי ממנבחרת מאירופה.

2. Rudess Member

החגיגות של השדרן ב- BBC מהעלייה של האנגלים פשוט פאתטיות, גם כל השידור היה חסר אוביקטיביות לחלוטין. אין לאנגלים מה לשמוח על עלייה כזאת עלובה, כשהמאמן מנסה לשמור על התוצאה במקום להגדיל אותה והשחקנים מבזבזים זמן בנקודת הקרן מול נבחרת עלובה כמו סלובניה. עם כזאת יכולת האנגלים לא יעברו את שמינית הגמר, לא משנה מי תהיה היריבה שלהם.

לאמריקאים הגיע ללא ספק לעלות מהמקום הראשון בבית ובזה לפחות הצדק נעשה.

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך זה שדונובן, בכל טורניר בינלאומי, נותן תצוגות אומן בלתי-נתפסות משחקן שמשחק בליגה האמריקאית, וברמת המועדונים הוא נכשל פעם אחר פעם?
    מת על השחקן הענק הזה. איזה כיף שארה"ב עלתה.

4. Pipe Member

ארה"ב>>>>>> אנגליה.

משחק שני רצוף השופטים פשוט התעללו באמריקאים. כל כך הרבה החמצות, חוסר מזל משווע, אבל הצדק נעשה. אחרי כל משחק שעובר ההערכה שלי לנבחרת הז גדלה. משחקים עם כל כך הרבה רצון ונחישות, כמה תשוקה ואיזו שמחה בסיום. USA!!

5. eran levy Member

רגע היסטורי באיי- סוקר:
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

6. מראדונה Member

דווקא היה די חלש יחסית,אבל אין ספק, דונובן גאון כדורגל אמיתי.

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

תחושה גדולה של מבוכה. מקום שני, בבית הכי בדיחה במונדיאל הזה, שני שערי זכות, ומפגש מול גרמניה בשמינית. כמה רחוקים היינו מהמצב הזה בחלומות שלנו לפני שבועיים.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

וגם אם איכשהו נצליח להתחמק מגרמניה ונעלה (קשה לי להאמין), ברבע הגמר תחכה לנו ארגנטינה וזה עלול להיות מביך אפילו יותר ממה שהיה עד עכשיו.

9. k_700 Member

בכלל לא נכשל. ההשאלה האחרונה שלו לאברטון הייתה טובה.
    אני חושב שהוא פשוט לא הגיע בקריירה לקבוצות המתאימות. אין ספק שהוא מתאים בסגנון שלו לליגה האנגלית ולאברטון בפרט.

10. gonzo18 Member

רגע היסטורי שלך,לא כולם פה חושבים כמוך (שאורגוואי למשל זו מעצמת כדורגל כמו צרפת). http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

עכשיו גרמניה חייבת לנצח את גאנה מכיוון שהיא ביתרון של יחס שערים על פני סרביה ואלא אם כן תהיה גוליאדה סרבית על אוסטרליה וניצחון מינמלי של גרמניה,אז נראה בשמינית את גרמניה נגד אנגליה (זה היה החלום שלי עוד לפני המונדיאל ולא האמנתי שזה יקרה כי הייתי בטוח ששתיהן תסיימנה ראשונות).

ולדעתי גרמניה הולכת לעשות את זה כי גאנה היא נבחרת אפריקאית פתטית טיפוסית שאין לה מה למכור מול נבחרת איכותית כמו גרמניה.
    היום בערב אני גרמני (למרות שאני באמת חצי גרמני במוצא) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/10
  11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מזל, חשבתי שהגישה הלוזרית שלך היא רק לגבי יוניטד, עכשיו אני מבין שהיא גם כלפי אנגליה ולכן אני רגוע.
    אין ספק, גם עם ישראל הייתה פוגשת את אנגליה בשמינית הגמר הסיכוים של האנגלים היו קלושים והפחד הוא בעיקר מפדיחות. נו באמת...

12. k_700 Member

דווקא אני מת למפגש ברבע מול ארגנטינה.
    לפעמים נדמה שרק מול נבחרות חזקות יש לאנגליה מה להציע.
    הנבחרת הזאת רדומה ובהחלט צריך איזשהו נצחון על נבחרת גדולה כדי להחזיר קצת את הכבוד.

אני לא יותר מדי מתלהב מארגנטינה. סבבה יש לה את השחקן הטוב בעולם, יש לה עודף כישרון אבל מנגד יש לה הגנה חלשה, לא היו לא יריבות ראויות. היא הבקיעה שערים מנבדל, מיד והיא יותר מדי תלויה במסי.

מתאים לי לקבל את ארגנטינה במצב כזה כשהיא פייבוריטית ברורה אבל לפני זה יש משימה מאוד קשה.

13. רמי Member

כל הכבוד! המטרה הושגה, ורק זה חשוב!.

כמובן כבר החלה הקשקשת (בראשות שליימה) על בזבוז הזמן וכו' וכו'.. למי אכפת?!!? אנחנו בשמינית וזהו, שיקפצו כולם.
    מאז ומתמיד אני חושב שבמונדיאל לא צריך לשחק "יפה", "טוב" ושאר הקלישאות השיראליות שרק אלוהים יודע מאיפה הן הגיעו. כל מה שצריך זה רק לעלות עוד שלב ואז עוד אחד. בזה נגמר. אז שכל עם ישראל (או לפחות אלה שמפריע להם המשחק ה"מכוער") ימשיכו לאהוד את הנבחרות היפות.. בהצלחה!

ג'יימס מיילנר! אדיר. משחק מצוין שלו. איש המשחק ללא ספק לדעתי. אני מקווה מאוד שלא נראה יותר את לנון בהרכב.

אני מקווה מאוד שאפסון קנה לעצמו מקום בהרכב עד לסיום הטורניר. אין הרבה הבדל בינו לקראגר חוץ מזה שהוא יותר חכם ופחות איטי. בנוסף הוא גם שמאלי וזה יתרון לשחק עם שניים שמאליים בהגנה. משחק יציב של מת'יו.

ג'ון טרי הוכיח היום שלא צריך סרט קפטן כדי להיות מנהיג. היה השני הכי טוב במגרש היום.

ג'רארד היה הטוב מבין הצמד חמד. כדורי עומק, תנועה ללא הפסקה, היה צריך גם לכבוש אבל באמת שהוא היה לא רע.

רוני הראה שהוא עדין רוני. כמובן שחסרה קצת חדות מול השער וללא ספק הוא היה צריך לסיים עם אחד ברשת היום אבל, היום ראיתי את רוני של היונייטד (הרבה בזכות שילוב עם חלוץ נורמלי בדמות דפו), מקבל ומחלק כדורי עומק, פריצות לאמצע מצד שמאל, לחת בלתי פוסק על הבלמים. אין ספק שהוא בדרך הנכונה.

קדימה לשמינית!

14. Rudess Member

ואז הביתה :)

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בהזדמנות הגדולה של סלובניה עם ה-3 בעיטות רצופות ג'ון טרי שם זינק לכדור עם הפנים והגוף שלו, שהוא כבר היה על הרצפה, הוכיח מה זה באמת לשים את הלב שלך בשביל הקבוצה, אין הרבה שחקנים בעולם עם ביצים לבצע אקט כזה. כל כך אופייני לו.
    שמח שבסופו של דבר האנגלים עלו, מגיע להם קצת נחת, אין כל כך משעמות למיקום, הבית השני גם כן פתוח לחלוטין, והכל פתוח שם, אי אפשר לדעת מראש איזה מיקום יהיה עדיף עבורך.