בית ג'-ארה"ב עולה בדקה ה-90!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏23/6/10.

1. 亚历山大帕托 Member

דונובן!!! מגיע לארה"ב!!! מגיע לסלובניה!!!

:aaa021: איזו דרמה!!! ארה"ב עולה מהמקום הראשון!!!

:aaarofl: איזה גזען בליקר! כל הערבים נראים אותו הדבר בעיניו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/6/10
  2. Humberto Suazo Member

שאפו לארה''ב, פעם שניה במונדיאל שפוסלים לה שער חוקי למהדרין הפעם היה לזה תיקון כשדונבן כובש שער ניצחון מעולה.

לטעמי, אנגליה לא מספיק טובה ולא צריכה להיות בשלב הבא. 3 תצוגות מביישות של מולדת הכדורגל.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה כיף שארה"ב ניצחה!

ולא להאמין, ארה"ב זוכה בראשות בית ג'!

אם לא יהיו הפתעות מרעישות בשמינית הגמר אנגליה נגד גרמניה והמנצחת תקבל את ארגנטינה או מכסיקו.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנגליה עשתה את העבודה...

ועכשיו אנגליה אולי תשחק מול גרמניה.

5. FaN_MU Member

באמת שהגיע זמן לחזור הביתה.

6. Raulito Madridista

קצת מביך הייתי אומר עבור האנגלים איך שהנבחרת של קאפלו העבירה את הזמן בדקות האחרונות ובפרט בתוספת הזמן כשקול ומילנר מנסים לגונן על הכדור עם הגב בפינת הקרן. אין לי שום דבר נגד האנגלים, אבל הם היו חלשים גם היום ואני כן חושב שנעשה צדק מסויים כשארה"ב סיימה במקום הראשון בבית, זה המינימום שאפשר היה לבקש.
    שוב אנגליה לא הצליחה לייצר יותר מ-5-7 דקות טובות במחצית. הדקות האלו היו בעיקר כשרוני איים על השער פעמיים אך לרוע מזלו השוער הדף בקצות האצבעות את הבעיטה שלו לקורה. מעניין האם קאפלו הכניס את קול במקום רוני במטרה לשמור על התוצאה, מן חילוף הגנתי בעקיפין כשיוצא חלוץ ונכנס קשר, או שהוא פשוט התאכזב ממשחקו של רוני, שלא הבריק גם היום, אך בהשוואה למה שראינו ממנו קודם לכן - כן היה שיפור במשחק שלו. רק מהלך אחד בלתי-צפוי ראינו מאנגליה במשך כל המשחק והוא המסירה המצויינת של לאמפרד לרוני. אגב, בסלובניה יכולים לבכות עד הפספוס העצום שלהם בהתקפה משולשת בה פעם אחת טרי השתחט כדי לבלום, פעם שנייה היה זה ג'ונסון ובפעם השלישית השחקן בעט קרוב אבל החוצה. גם אפסון שהיה בינוני הציל את אנגליה בדקה ה-90 עם חסימה מתוזמנת. ג'יימס לא השמיט אף כדור וזה סימן חיובי עבור אנגליה. לסיכום - היכולת של אנגליה לא תספיק לה לשלבים הבאים ומעניין אם היא תשחק נגד גרמניה או לא.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

עוד ביזיון, לא מגיע לאוכלי חינם האלה הכבוד של להיות בנוקאאוט. נחסכה מאיתנו הבושה של הדחה בבתים, אבל עוד כמה ימים הסיוט נגמר.

8. eran levy Member

נבחרות אנגליה וסלובניה דוחות בכדורגל שלהן.
    ומה זה החילוף ההגנתי של קאפלו? בושה וחרפה, משחקים על זמן, משחקים הגנתי, איבדו כל טיפת כבוד, זו לא אנגליה, זה רחוק מלהיות אנגליה, או שאולי זו אנגליה האמיתית. אחד המשחקים היותר מחרידים שנראו במונדיאל הזה, חבל שאנגליה עלתה.
    וכמה טוב שארה"ב העיפה את סלובניה בדקה ה-90!!

9. מראדונה Member

שמגיע, אז מגיע !!!!
    אין יותר צודק מהעלייה של האמריקאים.

Toffeeman, ממש לא מסכים איתך.
    בראדלי מוסיף המון למשחק של האמריקאים,התנועה החכמה שלו,הכושר המדהים שלו,פשוט נמצא בכל מקום על המגרש,שחקן סופר חכם.
    לדעתי שחקן מאוד נחוץ לאמריקאים.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כוס רבאק ערס! ת ח ז ו ר - כ ב ר !!!!!!!!!!!!!

http://static.guim.co.uk/sys-images/Admin/BkFill/Default_image_group/2010/1/7/1262889306305/Landon-Donovan-001.Xxx

איזה אושר! :aaa021: מי שראה את המשחק לבטח יסכים איתי שכל כך הגיע להם!!! איזה כיף לראות את התמונות בסיום, מעל כולם כמובן את הווארד ודונובן המלך, אין לי מילים לתאר את ההתרגשות שלי כרגע. מסתבר שיש מגיע בכדורגל! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/10
  11. 亚历山大帕托 Member

כמה אני שמח שנראה את האמריקאים ממשיכים. כבר במשחק הבא הסלובנים היו מסתגרים, מתבזים ועפים מהטורניר, לא משנה איזו נבחרת היו פוגשים. ארה"ב, מצד שני, תעשה צרות גם לנבחרת הכי חזקה, תעמוד בכבוד, ויש לה את הכלים (במיוחד הרוח) לעלות לפחות שלב אחד.

12. Telkiyski Member

וואו איזו דרמה~!! לא יאמן, כ"כ הגיע לאמריקאים לעלות, שני שערים חוקיים לגמרי שלהם נפסלו שלא בצדק, עם שיפוט נורמלי רצות הברית כבר הייתה ראשונה בבית הזה היום במחצית, כל כך הגיע לארצות הברית לסיים את הבית הזה ראשונה, אנגליה עם הכדורגל המבזה שלה עוד בטח תבכה עכשיו על השע של דונובן בדקה 92 שיגרום לה כנראה לקבל נבחרת שהיא לא גאנה בשמינית הגמר.

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הוא נמצא בסגל בצדק, שלא יהיה ספק, אך דיברתי על היכולת שלו היום, אם לא היתה לו קרבה משפחתית למאמן אני בטוח שהוא היה מוצא את עצמו בחוץ. לא מגיעה לו שום הנחה עקב היותו הבן של המאמן, כששחקן לא מספק את הסחורה במשחק, לא בושה להוציא אותו, גם אם הוא הבן שלך.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

המחשבה שיש מצב שארה"ב/אורוגוואי/דרום קוריאה/גאנה/סרביה/אוסטרליה בסיטואציה מסוימת, אחת מהן יכולה להיות בחצי גמר מונדיאל פשוט כיפית! אחת מהן בוודאות תהיה אנדרדוגית אמיתית, אני מקווה שארה"ב ואורוגוואי יהיו ברבע אחת נגד השניה.

15. 亚历山大帕托 Member

למה כולם מדברים על גאנה וגרמניה? סרביה היא העולה הבטוחה היחידה.